KOSTECKI OSKARŻA PROMOTORA O ZATRZYMANIE WACHA I WILCZEWSKIEGO

- Mój były promotor to bardzo mściwy człowiek. Do tego stopnia, że lubi podkładać kłody. I nie tylko kłody - zaczął Dawid Kostecki (39-2, 25 KO), niestety były już pięściarz, który na swoim profilu jednej ze stron społecznościowych rzucił w stronę Andrzeja Wasilewskiego poważne oskarżenia.

- On potrafi krzywdzić ludzi. Wach, Wilczewski i taki mały chłopak, co tak fajnie napier..a (Kamil Łaszczyk dop. Redakcja) jechali na galę, a tu nagle zatrzymuje ich policja, wie co gdzie szukać, tak jakby ktoś podrzucił tam jakiś syf. A wszystko po to, żeby rozj...ć galę. Wasilewski srał się konkurencji i Grabowskiego. Na początku go broniłem w rozmowach, bo nie wierzyłem, że mógłby zrobić coś takiego, ale teraz już wierzę. Wierzę, że ta "pała" mogła coś takiego zrobić. Specjalnie coś podrzucić, żeby tylko upierd...ć im galę. Żeby oczywiście nie było konkurencji. Wcześniej Damianowi Jonakowi też rzucał pod nogi takie kłody, bo on okazał się najmądrzejszy z nas i zerwał z nim kontrakt. Nie wytrzymał długo w tym syfie, zakłamaniu i dał sobie z tym po prostu spokój. Wasilewski zresztą do dziś to robi, bo jak Amerykanie chcieli z Damianem podpisać kontrakt, to Wasilewski odsyłał im jakieś swoje kontrakty, że niby wciąż jest z nim związany. I tylko po to, żeby go upier...ć. Facet wie, że Damian ma dzieci, rodzinę... - zaczął Kostecki.

- Jak będziesz mi też próbował zrobić pod górkę, to powiem o wszystkim, o czym wiem. Pokażę i opublikuję niewolnicze kontrakty i inne rzeczy, aż się za głowę złapiecie - dodał niespełniony mimo wszystko zawodnik, bo z pewnością stać go było na znacznie więcej niż osiągnął.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 08-10-2015 14:37:13 
"to Wasilewski odsyłał im jakieś swoje kontrakty, że niby wciąż jest z nim związany. I tylko po to, żeby go upier...ć. Facet wie, że Damian ma dzieci, rodzinę..."
A co ma do tego rodzina Jonaka?

"Pokażę i opublikuję niewolnicze kontrakty i inne rzeczy, aż się za głowę złapiecie"
"Niewolnicze" kontrakty to opinia Kosteckiego. Jeżeli są zgodne z prawem to nie ma problemu.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 08-10-2015 14:38:52 
Cygański Snowden. Na łeb kolesiowi padło ostatnio, chociaż z ciekawości bym chętnie zobaczył te niewolnicze kontrakty yale :)
 Autor komentarza: Furmi
Data: 08-10-2015 14:44:44 
@Grzelak - skoro mówi o tym Kostecki, Izu, Jonak, Zegan, a prywatnie WSZYSCY, to coś w tym chyba jest prawda?
 Autor komentarza: Furmi
Data: 08-10-2015 14:48:34 
PS - zresztą ja te kontrakty (niektóre) widziałem i sam się zastanawiałem, jakim cudem zawodnicy je podpisują...
 Autor komentarza: royler
Data: 08-10-2015 15:02:54 
Furmi "coś" w tym jest co prawisz i obawiam się, że to jest prawda.
 Autor komentarza: royler
Data: 08-10-2015 15:12:40 
:/
 Autor komentarza: Spartacus
Data: 08-10-2015 15:14:47 
Kostecki to po prostu typowa cipka, twarda tylko w gębie, patrz na pojedynek z Sołdra. Jednak w te oskarżenia wobec Wasyla jestem skłonny uwierzyć. Chociaż jeden jest wart drugiego. Ten cały portal konkurencyjny, to jest dopiero kpina. Korea Północna, jednak ktoś tam pisze. Ludzie zawsze mnie zaskakują brakiem pomyślunku.
 Autor komentarza: maniekz
Data: 08-10-2015 15:20:30 
@Furmi a Damian ma jeszcze zamiar boksować? Czy już definitywny koniec kariery?
 Autor komentarza: royler
Data: 08-10-2015 15:20:59 
Spartacus

Jeden warty drugiego. Kostecki się stoczył, ale Wasilewski to też kawał "kurwy" musi być bo oskarżenia z każdej ze stron muszą mieć w sobie cząstkę prawdy. Mnie się zdaje i tak może być , że Wasilewski "to przed kamerą taki biznesmen" a poza nią to bydlak, hohsztapler, a i Babilońskiemu dobrze z oczu nie patrzy.

Gdzie samochód dla Główki??
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 08-10-2015 15:37:34 
@Furmi
@Grzelak - skoro mówi o tym Kostecki, Izu, Jonak, Zegan, a prywatnie WSZYSCY, to coś w tym chyba jest prawda?

PS - zresztą ja te kontrakty (niektóre) widziałem i sam się zastanawiałem, jakim cudem zawodnicy je podpisują...Istotne jest tylko to czy treść tych kontraktów jest zgodna z prawem. Jeżeli jest, a prawie na pewno jest, to można tylko powiedzieć, że najwyżej są wyjątkowo niekorzystne dla zawodników.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 08-10-2015 15:39:08 
Oczywiście, że są zgodne z prawem...
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 08-10-2015 15:39:27 
Autor komentarza: royler
... ale Wasilewski to też kawał "kurwy" musi być bo oskarżenia z każdej ze stron muszą mieć w sobie cząstkę prawdy. Mnie się zdaje i tak może być , że Wasilewski "to przed kamerą taki biznesmen" a poza nią to bydlak, hohsztapler, a i Babilońskiemu dobrze z oczu nie patrzy

"Oskarżenia". Więc niech go skarżą. :)
 Autor komentarza: zniszcze
Data: 08-10-2015 15:40:23 
Furmi juz wywiadu nie otrzymacie od Wasyla heh
sie wydawalo ze ociepleniu uległy ostatnio stosunki miedzy org a ludzmi Wasyla
wywiad z WLodarczykiem chyba itd
 Autor komentarza: saddam
Data: 08-10-2015 15:41:36 
Kontrakty. A czy ktoś stał przy Kosteckim, Jonaku, Kołodzieju i całej reszcie z klamką przy skroni i kazał coś podpisać? Każdy chyba umiał czytać i wiedział na co się decyduje. A skoro wszyscy z nich byli takimi fantastycznymi talentami to po co szli do tego znienawidzonego NP? Na rynku było dość innych grup a najlepiej od razu trzeba było wsiadać w samolot i walić do Aruma, który wyłożyłby im na starcie miliony.
Płacz miernot.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 08-10-2015 15:48:48 
@zniszcze - mnie nie interesują układy/układziki na siłę. Ja mógłbym powiedzieć złego o AW pewnie jeszcze więcej niż Kostecki, tylko nie mam dowodów, a za niepotwierdzone dowodami oskarżenia ma się rozprawy. Mnie i tak pan promotor już raz karą 400 tysięcy straszył, tylko chyba nie spodziewał się, że się nie przestraszę. A ocieplenie? Nie potrzebuję ocieplenia, tylko normalnego traktowania prasy. Kochać się przecież nie musimy, wystarczy, byśmy się szanowali.
 Autor komentarza: royler
Data: 08-10-2015 15:51:33 
Grzelak

I tu jest problem bo w naszym kraju, żeby wygrać sprawę to trzeba mieć pieniądze, pozycję.. jak nie masz tego, to nawet z błahej sprawy proces może potrwać kilka lat. Wasilewski jest prawnikiem, ma pieniądze, pozycję- jest kuty na 4 łapy. Prawo polskie jest tolerancyjne, ale za bardzo..na to wpływu nie mamy niestety.
 Autor komentarza: DzikiDzwon
Data: 08-10-2015 16:10:07 
@Furmi

Co konkretnie było w tych kontraktach? Nie pytam czyje one były, wiadomo czemu, ale rzucenie ogólnego "widziałem i nie wierzę że podpisują" to trochę nie w porządku.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 08-10-2015 16:18:27 
Po cholerę wrzucać tu wynurzenia niezwykle obiektywnego D. Kosteckiego?
Jeżeli ma dowody, niech je pokaże, jeżeli nie, to publikacja tego typu zwierzeń jest kompletnie bezzasadna.

Dalej - tzw. "niewolnicze kontrakty". Są zgodne z prawem? Podobno tak. Ktoś zmuszał zawodników, żeby je podpisywali? Nie. Mogli szukać szczęścia gdzie indziej? Mogli.

Redakcja publikując takie śmieciowe informacje tylko zaostrza konflikt z Wasilewskim. Na złagodzenie go jest już co prawda pewnie za późno, ale chociaż bokser.org mógłby się nie zniżać do poziomu szukającego taniej sensacji brukowca. Skoro redakcja chce być szanowana, to po co zamieszcza takie artykuły?

Dalej - Wasilewski ma pewnie nie jedno na sumieniu, ale to bardzo zręczny promotor. Do walk o wysoką stawkę doprowadził wielu zawodników, którzy talentem nie grzeszą.

Co do Jonaka - rzeczywiście zrobił bardzo mądrze odchodząc od Wasyla, walczy często, dalej jest wysoko w rankingach, pewnie niedługo zawalczy o upragnione mistrzostwo świata. Tragikomedia.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 08-10-2015 16:18:54 
No chyba nie myślisz, że zdradzę szczegóły kontraktu? Byłbym idiotą :)

Podam tylko dla przykładu jeden mały "myczek" dla przykładu, których jest znacznie więcej. W kontrakcie zapis, że w razie zdobycia tytułu umowa się przedłuża. Młody, nieświadomy chłopak taki kontrakt podpisuje, a potem zdobywa jakieś śmieszne Baltic/interim (generalnie śmieszny pasek) i dziwi się potem, że ma np dwa lata więcej kontraktu.
 Autor komentarza: un4given
Data: 08-10-2015 16:28:09 
Wasyl płaci tym chłopakom pensje, opłaca całe przygotowania, a tego Kosteckiego czy Szpilke to utrzymywał nawet gdy ci poszli na przymusowe wakacje. Rzecz niespotykana choćby w USA gdzie taki Kołodziej czy Jonak byliby nikim a Harnaś to nie wiem czy na sparingpartnera by się nadawał... Wasilewski inwestuje w takich kolesi i normalne jest że musi te inwestycje jakoś zabezpieczać zapisami kontraktowymi w razie gdyby np. takiemu Pawełkowi nagle odwidziało się boksowanie...
 Autor komentarza: tyler
Data: 08-10-2015 16:29:28 
To się skończy w sądzie, Dawid wozi się po mediach do czasu. Mnie osobiście ni grzeje ni ziebi ta sytuacja ale smród jest coraz większy więc studzienki kanalizacyjne niedługo wybiją.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 08-10-2015 16:34:01 
un4given
Data: 08-10-2015 16:28:09
Wasyl płaci tym chłopakom pensje, opłaca całe przygotowania, a tego Kosteckiego czy Szpilke to utrzymywał nawet gdy ci poszli na przymusowe wakacje. Rzecz niespotykana choćby w USA gdzie taki Kołodziej czy Jonak byliby nikim a Harnaś to nie wiem czy na sparingpartnera by się nadawał... Wasilewski inwestuje w takich kolesi i normalne jest że musi te inwestycje jakoś zabezpieczać zapisami kontraktowymi w razie gdyby np. takiemu Pawełkowi nagle odwidziało się boksowanie...

Właśnie tak.
Wasilewski jest promotorem. Nie prowadzi działalności charytatywnej. Ma na zawodnikach zarabiać, to jest jego cel. Dlaczego miałby puścić Jonaka wolno, skoro ten postanowił zerwać, podpisany na zasadzie swobody umów, kontrakt? Na całym świecie zawodnicy krytykują swoich promotorów, pracownicy pracodawców, zleceniobiorcy zleceniodawców. Normalna sprawa i nie ma powodu robić z tego taniej sensacji.

Czym CO DO ZASADY różni się sytuacja młodego, "nieświadomego" chłopaka pragnący rozpocząć karierę bokserską od sytuacji innych pracowników/zleceniobiorców/agentów/etc. itd. nawiązujących stosunek "pracy" z silniejszym (np. ekonomicznie) podmiotem? Niczym.
 Autor komentarza: DzikiDzwon
Data: 08-10-2015 16:43:54 
@Furmi

Dla mnie z takimi informacjami powinno być na zasadzie "wóz albo przewóz". Jak mówię, że mam jakieś informacje to po to by je ujawnić, jak nie chcę ujawniać to milczę. Inaczej zostaje takie "wiem, ale nie powiem", a ludzie mają sobie decydować czy biorą to na wiarę, czy nie- tak można tworzyć ploty nawet bez prawdziwych informacji.

Podany przykład jak dla mnie jest daleki od wałka. Wasilewski się zabezpiecza na różne ewentualności, nawet te mało znaczące tytuły windują zawodników w rankingach i nie zdziwiłbym się jakby po czymś takim inni promotorzy nie próbowali od czasu do czasu jakiegoś zawodnika podebrać. Patrząc na to jak ostrożnie były prowadzone kariery większości "starej gwardii" Wasyla (nabijanie rekordów i windowanie przeciętniaków w rankingach) jasne że nie chciał do tego dopuścić zanim w końcu dostaliby walkę mistrzowską (tym bardziej że płaci im regularnie pensje).

Poza tym nawet młody, nieświadomy chłopak jak nie zrozumiał takiego zapisu to jest po części sam sobie winien.
 Autor komentarza: F30
Data: 08-10-2015 16:47:54 
Autor komentarza: Spartacus
Data: 08-10-2015 15:14:47
Kostecki to po prostu typowa cipka, twarda tylko w gębie, patrz na pojedynek z Sołdra. Jednak w te oskarżenia wobec Wasyla jestem skłonny uwierzyć. Chociaż jeden jest wart drugiego. Ten cały portal konkurencyjny, to jest dopiero kpina. Korea Północna, jednak ktoś tam pisze. Ludzie zawsze mnie zaskakują brakiem pomyślunku.


org jest niewiele lepszy , niby wolność słowa a mnie zbanowali juz chyba z 10 razy bo nie podobało sie ze pisałem ze Adamek w HW to pomyłka i tylko kasa , bo nie podobało się ze pisałem ze era Mastera to mrzonki , bo nie podobało/podoba się że pisze ze Szpila to najlepszy polski HW itd

org jest zabawny , promowanie Wacha , ktory do dzisiaj tłuamczy sie ze o dopingu nie wiedział a po najwiekszej wyplacie zycia obraził sie na promotora !!!lol
podziwiam oddanych orgu do ktorych juz od dawna nie nalezy bo nie lubie takiego nieobiektywizmu

i na koniec sam Furmi miłosciwie nam panujacy
2 przyklady :
a) Wach po Kliczce złapany na dopingu , wraca do Polski , odmawia kolejnych walk, odmawia wyjazdu do USA
a Furmi pisze ze wach ma ciezko bo promotor nie daje mu kasy lol za co k...a miał mu dawac za ta szopke ktora odpird...ł ???
b) kostecki przed Sołdrą - patologia , idealny przykład wychowanka Yale , yale kopnął kosteckiego w dupe to Kostecki staje sie autorytetem , wiarygodym źródłem OMG

jak tak sie @furmi oburza na kontrakty Yale , to chłopak by chyba na zawał zszedł gdyby zobaczył kontrakty GBP , Aruma o don kingu nie wspominajac lol
 Autor komentarza: royler
Data: 08-10-2015 16:50:19 
F30

Trollu idź po radę do Wasilewskiego. Nie ma Cię tu Milanku, dziwko bez krzty honoru.
Wypierdalaj
 Autor komentarza: StewRoid
Data: 08-10-2015 16:52:18 
A co w tym dziwnego że w razie zdobycia tytułu umowa się przedłuża? Przecież te wszystkie paski Baltic itp to najzwyklejsza inwestycja w zawodnika, żeby wywindować go w górę. Takie pojedynki kosztują, więc trudno sobie wyobrazić żeby po włożeniu jakichś pieniędzy i daniu kredytu zaufania zawodnikowi, który gali nie ciągnie później sobie na potencjalne walki mistrzowskie poszedł on do konkurencji. Biznes to biznes. Fakt że trzeba to wszystko odpowiednio wypośrodkować żeby żadna strona nie była wyraźnie poszkodowana. Zresztą i tak bez wglądu do kontraktów Wasyla, a najlepiej także innych promotorów żeby porównać warunki możemy sobie tak tylko dywagować dla zabawy.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 08-10-2015 16:56:13 
Autor komentarza: F30
Data: 08-10-2015 16:47:54

chłopak by chyba na zawał zszedł gdyby zobaczył kontrakty GBP , Aruma o don kingu nie wspominajac lol

Racja, też je czytałem, są faktycznie przerażające:-)
 Autor komentarza: F30
Data: 08-10-2015 17:02:42 
Autor komentarza: royler
Data: 08-10-2015 16:50:19
F30

Trollu idź po radę do Wasilewskiego. Nie ma Cię tu Milanku, dziwko bez krzty honoru.
Wypierdalaj

idealny przykład obiektywizmu orga , intlektualna nizina roycer moze po mnie jechac do woli , ja bym napisał to samo w storne innego usera od razu wypad
 Autor komentarza: royler
Data: 08-10-2015 17:06:57 
Panowie, Milan/f30 to gość którego nie można, a trzeba wykasować bo sieje zamęt.
Jakby jeszcze obiektywny był to nie me problemu- nie jest obiektywny.


Dwulicowy i trzeba wykreślić.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 08-10-2015 17:08:28 
mialan ma czesc racji i niema co tu wyzywac go , wiadomo jak jest jak wach jest z nami to nawet jak koksiarz i robi idiotyczne kroki jest traktowany inaczej w mysl zasady niemozemy z wszystkimi walczyc , teraz ten patol ktory to co wsadza na fejsa to patologia ale coz teraz jest przydatny to i org go w pewnym sensie promuje .
CO do kontraktow to po pierwsze ze pomimo ojciec wasyla nie cierpi to kto kaze z nim robic interesy ?? przeciez np brodnicka samam mowila ze przeczytala kontrakt i zrezygnowala ze wspolpracy z ta grupa , przeciez wiadome jest ze przy tych wczesniejszych warunkach jakie dawal wasyl czyli kasa plus pensja plus darmowe przygotowania plus chyba im mieszkanie wynajmowal plus suplementacja plus trener plus lekarz TO MUSI BYC KONTRAKT TROCHE NIEWOLNICZY bo to sa warunki niespotykane w boksie zawodowym szczegolnie na takim naszym zalosnym poziomie Dodatkowo przeciez te gangusy jeden nawet 2 razy dostawali pensje jaka tu wiekszosc nie zarabia nawet jak pierdzieli w pasiakach to co kontkat mial byc taki ze wlasciwie doprowadzi goscia nawet do mistrza co trzeba mu przyznac pomimo ojca niecheci do niego ze ma uklady i wlasciwie dac sie zwalowac przez boksera jak juz bedzie czolowkaq swiatowa i bedzie chcial zmienic promotora :)?? NIE lubi go ojciec ale niestety sam by ojciec tak robil jakby dawal taki socjal i takie swoje znajomosci
 Autor komentarza: F30
Data: 08-10-2015 17:11:00 
utor komentarza: royler
Data: 08-10-2015 17:06:57
Panowie, Milan/f30 to gość którego nie można, a trzeba wykasować bo sieje zamęt.
Jakby jeszcze obiektywny był to nie me problemu- nie jest obiektywny.


Dwulicowy i trzeba wykreślić.


Dla ciebie Pan Milan tytanie intelektu i ostojo obieketywizmu lol
 Autor komentarza: royler
Data: 08-10-2015 17:11:55 
http://www.bokser.org/content/2015/10/04/183003/index.jsp
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 08-10-2015 17:24:17 
na wdziecznosc czy slowo boksera widzieliscie sami jak mozna liczyc (patrz wach po walce z kliczko:)
gdzie pomimo tego ze wlasciwie wszyscy tu chyba uwazaja ze pan kolodziej zachowal sie i stworzyl warunki do treningu i doprowadzil do walki o pas i wielki pieniadze sam rezygnujac z kasiory zeby wach mial spokoj finansowy i skupial sie tylko an boksie to malo brakowalo ze po walce by zostal zwalowany gdyby nie dobry kontrakt , tak wiec niestety ludzie sa ludzi i kazdy kto daje duzo musi sie zabezpieczyc bo inaczej moze byc lipa
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 08-10-2015 17:27:33 
Autor komentarza: FurmiData: 08-10-2015 14:48:34
PS - zresztą ja te kontrakty (niektóre) widziałem i sam się zastanawiałem, jakim cudem zawodnicy je podpisują...

*
*
*

A potem będzie płacz, że akredytacji nie ma, że z ważenia wyprosili czy kazali opuścić galę... xDD
 Autor komentarza: Karni
Data: 08-10-2015 17:27:56 
Org w swoim żywiole, jak tu tylko jątrzyć. Przecież większość tych konfliktów medialnych to są wydumane rzeczy portali. Gdyby nie ten straszny Wasyl to oni by rowy kopali albo siedzieli w kryminale. Dobrze ze połączył się Gmitruk, Babilon itp., org może jątrzyć już tylko przy pomocy Tymexu i Grabowskiego. Ewentualnie jakiś cytat z Cygana. Ważne że jest temat.
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 08-10-2015 17:35:26 
Autor komentarza: F30Data: 08-10-2015 16:47:54
a) Wach po Kliczce złapany na dopingu , wraca do Polski , odmawia kolejnych walk, odmawia wyjazdu do USA
a Furmi pisze ze wach ma ciezko bo promotor nie daje mu kasy lol za co k...a miał mu dawac za ta szopke ktora odpird...ł ???
b) kostecki przed Sołdrą - patologia , idealny przykład wychowanka Yale , yale kopnął kosteckiego w dupe to Kostecki staje sie autorytetem , wiarygodym źródłem OMG

*
*
*

To są tzw. podwójne standardy xD Wiadomo przecież nie od dziś, że o pewnych pięściarzach/promotorach na orgu pisze się tylko dobrze albo neutralnie, a było pierdyliard "felietonów", "gówno reportaży/wywiadów" jak ten tutaj o oczywistym, negatywnym zabarwieniu. Jak oglądam te nagrane na facebooku filmy Kosteckiego to dostaję raka xD Przecież temu człowiekowi kompletnie wystrzeliło korki, wiadomo że teraz będzie wywlekał brudy i koloryzował żeby tylko narobić AW koło pióra. Oczywistym przecież jest, że każdy biznes ma swoje "smaczki" i boks nie jest tutaj wyjątkiem, a zawód promotora to zawód specyficzny. Poczytajcie sobie biografię Kinga, poczytajcie o Arumie, weźcie pod lupę Haymona, Sauerlanda i innych... AW przy nich to "mały miki" xD
 Autor komentarza: tyler
Data: 08-10-2015 17:38:03 
To tak ja w "kościole" branie z tacy to jest cacy ale danie z tacy to nie nie nie można rodacy! Ojciec coś chyba wie na ten temat? ;-)
A do kostka to ma się to następująco, gdy Don wasyl płacił i załatwiał to i tamto to było właśnie cacy, ale już w drugą stronę to już inna historia. Fakt że wasylienko ma dużo za uszami ale bez niego to te ogiery walczyliby we wchodzącym Białystoku,taka grupa bokserska co się zajmuje organizacją festynów, dożynek z kiełbaską i winkiem.
 Autor komentarza: PitersonJ
Data: 08-10-2015 17:55:25 
Kostecki może i ma słuszność w tym co mówi, jednak jego gadka mnie denerwuje, jego zachowanie, wogle wszystko w nim mnie wkurza.
 Autor komentarza: Faraon
Data: 08-10-2015 18:09:30 
tyler
To tak ja w "kościole" branie z tacy to jest cacy ale danie z tacy to nie nie nie można rodacy! Ojciec coś chyba wie na ten temat? ;-)
A do kostka to ma się to następująco, gdy Don wasyl płacił i załatwiał to i tamto to było właśnie cacy, ale już w drugą stronę to już inna historia. Fakt że wasylienko ma dużo za uszami ale bez niego to te ogiery walczyliby we wchodzącym Białystoku,taka grupa bokserska co się zajmuje organizacją festynów, dożynek z kiełbaską i winkiem.

Otóż to 100% racji
 Autor komentarza: F30
Data: 08-10-2015 18:13:24 
Autor komentarza: royler
Data: 08-10-2015 17:11:55
http://www.bokser.org/content/2015/10/04/183003/index.jsp


dlaczego zdradziłeś miejsce mojego osadzenia ???
royler teraz nie dadza mi żyć i będą wyzywac od czubków , whyYYY ????
 Autor komentarza: maciejka
Data: 08-10-2015 18:33:58 
boks to biznes, jeśli nie wiadomo o co chodzi, to z pewnością o pieniądze. Koksują wszyscy.....a złapali Kosteckiego, mimo mojej niechęci do niego, to dość dziwne ;-) W tej całej sytuacji prawda leży pewnie gdzieś pośrodku. Jeśli "Cygan" nie ma dowodów na potwierdzenie swoich słów to pewnie Yale złoży stosowne zawiadomienie do Prokuratury.
 Autor komentarza: DzikiDzwon
Data: 08-10-2015 19:20:03 
@maciejka

Brakuje motywu. Budowanie rekordu, wypłacanie pensji nawet podczas odsiadki i teraz nagle po jednej przegranej miałby go udupić? Teraz mamy dwa obrazy Wasilewskiego: zimny jak lód biznesmen naciągacz vs. psychopatyczny mściciel, który usadza swojego zawodnika nawet jak może na tym tylko stracić.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 08-10-2015 19:35:36 
un4given i GROiLLORT maja zdecydowanie racje.
A kostecki to lajzda, tez ma dzieci. Za co sie utrzymywaly jak tata siedzial za sutenerke?
Z brudnej kasy wasyla ktorej dorobil sie na krzywdzie jego i innych? bez jaj.
Zachowuje sie jak szmaciarz i mowi ze wszystko powie, czy to nie konfitura? a na innych tak szczeka.
Co do zapisu o pasie, a czy to nei dziwne? Przyjmijmy ze na dzien dzisiejszy Diablo zdobywa pas a umowa konczy mu sie za 3 miechy i haymon chce go podkupic gruba kasa bo zarobi wieksza, co nie pojdzie? a kto zostanie z reka w nocniku? A i sytuacja odwrotna, zdobiwa pas przedluza mu sie umowa o 2 lata ale za kilka miechow go traci i kto go dalej utrzymuje? Jednak sie i zawodnikowi to oplaca.
Reasumujac kto placi ten rozdaje karty, gdyby nie A.W. dzisiaj ogladali bysmy gale w pipidowku dolnym powtarzane na tvp info. To jest biznes a pozniej dopiero idea, inwestuijac kase wkoncu trzeba odebrac, wyciskac owoc z calego soku. tak wlasnie tak takie jest zycie.
Co do manewrow? Np Kolodziej zostal oddany do oskalpowania za dobra wyplate bo juz brzydko sie zachowywal wiec zostal odpalony.
 Autor komentarza: cut
Data: 08-10-2015 19:41:15 
ktos tu taka naiwna ciekawostke, taka pseudo-madrosc napisal, ze niby, "jak kontrakty sa zgodne z prawem to wszystko jest okej", rozumie ze litera prawa jest sama z siebie madra i sprawiedliwa, i nie ma takiej opcji ze ktos moze prawo niewlasciwe niestosowne, przestarzale lub poprostu glupie wykorzystac aby robic z ludzi niewolniköw. W krajach muzulmanskich za byle co obetna ci leb, zgodnie z prawem, to rozumiem ze to tez jest okej:). Jest dobrze i jest zle ale ponad wszystkim jest madrosc. Wiec jesli cygan tak na wasilewskiego jedzie to jedzie, ja nie wiem co tam sie dzieje, ale gdyby wasyl byl czlowiekiem okej, nikt by na niego nie jechal. Pozatym nic nie wiem.
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 08-10-2015 19:51:39 
Pogromca cieci z wielką mordą.
Zamiast być wdzięcznym, że promotor stawał na głowie by mu dobierać kiepskich zawodników by dał z nimi radę i holował przez lata, teraz oczernia go w mediach. Zawsze tacy mają najwięcej do gadania.

cut
"kontrakt (...) który robi z ludzi niewolników"

Chłopie, o czym ty do nas rozmawiasz, mówimy o "kontrakcie", o umowie między dwiema stronami a nie przymusie. Jak ktoś podpisuje złą dla siebie umowę to jest debilem. A jeśli potem płacze i ma pretensje do drugiej strony wydurnia się podwójnie, bo jeszcze dodatkowo pokazuje światu, jaki był głupi.
Czy ludzie już totalnie się zniewolili? Nie potrafią odpowiadać sami za siebie? Jak ci się nie podoba umowa, kontrakt, to nie podpisuj, logiczne. A jeśli podpisałeś to znaczy że przekalkulowałeś sobie negatywy i pozytywy i przeważyły to drugie. W przeciwnym wypadku jesteś idiotą bo myślący człowiek nie wchodzi w układ, który wie że jest dla niego niekorzystny.
Wkurzają mnie takie miernoty.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 08-10-2015 19:54:37 
Ja oceniam takie rzeczy chłodno.
Porównajcie sobie potencjał, karierę i osiągnięcia Grzegorza Proksy (tak to mój ulubiony bokser)
do np. Diablo.
Grzegorz Proksa debiutował w 2004r. a o pas (wg Gołoty pas EBU to półpasiec) bił się w 2011r.
Diablo (EBU po 5 latach. IBF po 6latach, WBC po 9latach).
Zawodnicy Wasilewskiego dostają pensję plus bonusy z walki.
Prowadzenie takiego cyrku to są ogromne wydatki, do tego przetargi.
Jaki jest potencjał poszczególnych zawodników?
Kostecki miał swoje szanse. Gdzie je zmarnował?
Szpilka chwilę od debiutu został gwiazdą.
O Proksie nikt nie słyszał do 2011r.

Co do oskarżeń Kosteckiego? Ciężko zajmować stanowisko bez znajomości faktów.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 08-10-2015 19:55:37 
cutData: 08-10-2015 19:41:15


ktos tu taka naiwna ciekawostke, taka pseudo-madrosc napisal, ze niby, "jak kontrakty sa zgodne z prawem to wszystko jest okej", rozumie ze litera prawa jest sama z siebie madra i sprawiedliwa, i nie ma takiej opcji ze ktos moze prawo niewlasciwe niestosowne, przestarzale lub poprostu glupie wykorzystac aby robic z ludzi niewolniköw. W krajach muzulmanskich za byle co obetna ci leb, zgodnie z prawem, to rozumiem ze to tez jest okej:). Jest dobrze i jest zle ale ponad wszystkim jest madrosc. Wiec jesli cygan tak na wasilewskiego jedzie to jedzie, ja nie wiem co tam sie dzieje, ale gdyby wasyl byl czlowiekiem okej, nikt by na niego nie jechal. Pozatym nic nie wiem.


To wytłumacz teraz, na czym niby miałoby polegać robienie z ludzi "niewolników" i dlaczego jest to moralnie naganne, skoro:

1) ci "niewolnicy" podpisywali "niewolnicze" kontrakty z własnej woli, jako dorośli ludzie,
2) mieli zapewnione bardzo dobre warunki "socjalne",
3) mimo rzekomo rozpowszechnionych branży pogłosek na w.w temat, polscy zawodnicy podpisywali kontrakty ze stajnią Wasyla nader często.

"gdyby wasyl byl czlowiekiem okej, nikt by na niego nie jechal."

Ty tak na poważnie? Zachowując proporcje - po Jezusie też jechali a był człowiekiem całkiem w porządku.
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 08-10-2015 20:04:53 
Mnie od razu nie pasowało to zatrzymanie bokserów przed galą. Było jasne że zostali wrobieni żeby gala się nie odbyła.
Ale żeby kogoś o to publicznie oskarżać to ryzykowne. Bo można zostać oskarżonym o pomówienie.
Chyba że się ma dowody, świadków.
Ale to pokazuje jakimi prawami rządzi się boks zawodowy.
Dobrze że Dawid o tym mówi.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 08-10-2015 20:06:17 
Taki niewolnik dostawał miesięczną pensję i zapewne udział w zyskach ze swojej walki.
Promotor zapewniał sztab szkoleniowy, przygotowania, ponosił ryzyko organizacji gali, przetargów itp.
Przed podpisaniem mógł taki kontrakt negocjować.

Albo wyjechać do USA i szukać tam szczęścia jak np. Paweł Wolak (w nocy pracował) w dzień trenował, czy Andrzej Fonfara.
Albo jechać do Niemiec jak Dariusz Michalczewski.
Andrzej Fonfara za swoją walkę dostał dolara od Duvy.

Czemu żaden z nich nie poszedł w ich ślady?

Mógł zgłosić się do Dona Kinga... ile on pobierał od Tysona?
Za ile Tomasz Adamek wykupił swój kontrakt?
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 08-10-2015 20:17:42 
Łatwo powiedzieć "Można wyjechać za granicę do innych promotorów".
To czemu tysiące polaków tyrają na umowy smieciowe za grosze jak niewolnicy?
I nie wyjeżdżają. Takie p..dolenie.
Każdy powinien być wynagradzany adekwatnie do tego co robi. Ci ludzie (bokserzy),ryzykują zdrowie i życie. A ktoś płaci im śmieszne pieniądze. I to nie jest w porządku.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 08-10-2015 20:19:41 
PanJanekTygrysData: 08-10-2015 20:04:53

Dobrze że Dawid o tym mówi.A jak ktoś powie: "@PanJanekTygrys, gdy nikt nie widzi, z wypiekami na policzkach ogląda Modę na Sukces" i przedstawi na tą okoliczność dokładnie takie same dowody, jakie przedstawił Dawid K. w omawianym przez nas wywiadzie, to też będzie dobrze?
 Autor komentarza: Spartacus
Data: 08-10-2015 20:20:11 
F30

Zgadzam się, redaktor na siłę promuje takich tuzów jak Wach, Masternak, Rekowski i nawet jak się skompromitują, to nie ma to żadnego znaczenia, zawsze winni inni, tylko nie oni.
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 08-10-2015 20:28:47 
Groillort
Moim zdaniem ludzie powinni wiedzieć jak brudny i slizgi jest boks zawodowy i jakie zagrywki się tam stosuje.
Dowodów mi nie potrzeba.Bo nie zależy mi na tym żeby ktoś poniósł odpowiedzialność itd.
Niech ludzie wiedzą co się tam dzieje i tyle.
 Autor komentarza: tyler
Data: 08-10-2015 20:29:10 
PanieTygrysJanku
Niestety to są realia biznesu, takie umowy, kontrakty były, są i będą, mimo tego iż uważamy że to niefair... To sytuacja adekwatna do naszej rozmowy o dopingu jakiś czas temu.
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 08-10-2015 20:31:19 
* a jak będą wiedzieli to przestaną ten cyrk oglądać. I koleś nie zarobi.
 Autor komentarza: Spartacus
Data: 08-10-2015 20:34:27 
Co do kontraktów, to nie każdy jest świadomy tego co podpisuje, albo nie grzeszy inteligencją, albo jest zbyt ufny i naiwny, mogą być różne powody. A osoby które to wykorzystują powinny być tępione, a nie gloryfikowane, w myśl, że to osoby zaradne, sprytne i tym podobne. Ja jestem własnie wtedy za tym, żeby bronić tych naiwniaków, bo jak ktoś podpisuje dokument, w którym gospodarstwo warte milion złotych, sprzedaje za 30 tysięcy, to chyba dla każdego jest jasne, że nikt nie jest tak pierdolnięty, ale dobrze oczarowany przez jakiegoś oszusta, nieuk po 6 klasach to łyknie, to powinno się powiesić tego cwaniaka za jaja, a nie ofiarę i pieprzyć, że nikt mu nie kazał podpisywać. Niestety w dzisiejszych czasach ciągle złodzieje na nas czekają, a państwo chroni takich cwaniaków. Taki prosty przykład, SMS premium, ktoś się gdzieś rejestruje i wysyła wiadomość za 30 zł(od 22-6 rano jest za złotówkę),oczywiście nieświadomie, daje jakiemuś frajerowi zarobić. Ile takich przypadków, że ktoś nawet nie wysyłał, a po 1500 zł rachunki płaci. Ja nie ufam nikomu, karzę każdemu spierdalać, jak mi coś chce za darmo dać.
 Autor komentarza: F30
Data: 08-10-2015 20:35:20 
Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 08-10-2015 20:17:42
Łatwo powiedzieć "Można wyjechać za granicę do innych promotorów".
To czemu tysiące polaków tyrają na umowy smieciowe za grosze jak niewolnicy?

umowy smieciowe w Polsce to są umowy o prace , pracownik na najnizszej krajowej pracujac 40 lat odkłada 460 tys ile dostanie emerytury ???
 Autor komentarza: coolpix
Data: 08-10-2015 20:36:17 
co tu się dzieje,cygan puścił kwaśnego bąka jak zwykle,a ludzie skaczą sobie do gardeł.
 Autor komentarza: F30
Data: 08-10-2015 20:37:22 
Autor komentarza: Spartacus
Data: 08-10-2015 20:20:11
F30

Zgadzam się, redaktor na siłę promuje takich tuzów jak Wach, Masternak, Rekowski i nawet jak się skompromitują, to nie ma to żadnego znaczenia, zawsze winni inni, tylko nie oni.


nie wiem czy wiesz ale ja mam juz kolejnego bana
tak to działa ,dzisiaj napisałem pare słów prawdy ale dzisiaj mnie nie zablokuja , bo nieporecznie
odczekaja 2 tyg i wtedy mi przypierdola bana bo 2 razy za duzo przeklne lol
FURMI propagowanie takiego patola jak Kostecki to obciach w chuj powinniscie sie wstydzic
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 08-10-2015 20:37:50 
tyler
No widzisz, tu mamy do czynienia z niby podrzucaniem syfu gdzie ludzie mogą iść na lata do więzienia, zostawiając rodziny a ty próbowałeś mnie przekonać że w boksie zawodowym nie ma dopingu,bo to oszustwo.Gorsze rzeczy się wyrabia w sporcie niż dopingu. Mecze, walki ustawiane itd.
A ludzie się podniecają i myślą że oglądają czysty sport.
 Autor komentarza: F30
Data: 08-10-2015 20:38:23 
Autor komentarza: coolpix
Data: 08-10-2015 20:36:17
co tu się dzieje,cygan puścił kwaśnego bąka jak zwykle,a ludzie skaczą sobie do gardeł.

bo dla niektorych cygan stał sie wiarygodnym źródłem informacji żenada

Panowie mecz jedziemy na euro Polska jedzie Szkocja a szwaby remisuja z irlandia i mamy EURO !!!
 Autor komentarza: Spartacus
Data: 08-10-2015 20:41:22 
A do tych wszystkich pedałów, co piszą, nikt im pistoletów do głowy nie przystawiał, zobaczymy jak będziecie gadać, jak wam Mamę w podeszłym wieku podejdą i kupi garnki warte 500 zł za 10000 zł:). Pewnie jeszcze Mamusi dowalicie, bo naiwna, zamiast prawdziwemu winnemu.
 Autor komentarza: Moderator
Data: 08-10-2015 20:42:22 
Milan,

Nie prowokuj. Robisz się bardzo natrętny. Ktoś Cię wyrzuca z domu, a Ty nadal wracasz ze swoim nachalstwem. Dorosły człowiek, a zachowujesz się jak nastolatek ...
 Autor komentarza: AutorKomentarza
Data: 08-10-2015 20:48:14 
@Karni
"Org w swoim żywiole, jak tu tylko jątrzyć. Przecież większość tych konfliktów medialnych to są wydumane rzeczy portali. Gdyby nie ten straszny Wasyl to oni by rowy kopali albo siedzieli w kryminale. Dobrze ze połączył się Gmitruk, Babilon itp., org może jątrzyć już tylko przy pomocy Tymexu i Grabowskiego. Ewentualnie jakiś cytat z Cygana. Ważne że jest temat."

No właśnie dobrze powiedziałeś - cytat z Cygana. Może da Ci to do myślenia, że jeśli ktoś tu cokolwiek na kogokolwiek jątrzy, to nie Org, a Kostecki.
Bokser.org jest stroną bokserską - relacjonuje wydarzenia ze świata boksu. Jeśli Kostecki coś tam powiedział na Wasilewskiego, to strona ta zdaje z tego relacją. Bezstronnie, jak widzę, a nawet wstrzymując się od opinii.
 Autor komentarza: AutorKomentarza
Data: 08-10-2015 20:51:08 
@F30
"Panowie mecz jedziemy na euro Polska jedzie Szkocja a szwaby remisuja z irlandia i mamy EURO !!!"

Byłoby pięknie. Ja jednak myślę, że Szwaby wywiozą z Irlandii 3 punkty, a Polacy przegrają ze Szkocją.
 Autor komentarza: DzikiDzwon
Data: 08-10-2015 21:42:29 
@Spartacus

Straszliwa historia, ale to już chyba nie dotyczy praktyk u Wasilewskiego. Ciekawe czy kiedyś ktoś faktycznie poda jakiś konkret. Jak dotąd mamy mnóstwo kategorycznych stwierdzeń o wykorzystywaniu zawodników, ale jedyne znane fakty wskazują że w porównaniu z innymi topowymi promotorami u Wasyla jest raj.
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 08-10-2015 21:53:56 
@Furmi
Podam tylko dla przykładu jeden mały "myczek" dla przykładu, których jest znacznie więcej. W kontrakcie zapis, że w razie zdobycia tytułu umowa się przedłuża. Młody, nieświadomy chłopak taki kontrakt podpisuje, a potem zdobywa jakieś śmieszne Baltic/interim (generalnie śmieszny pasek) i dziwi się potem, że ma np dwa lata więcej kontraktu.

Czy ten zapis w kontrakcie jest napisany w rzadko używanym i powszechnie nieznanym narzeczu Indian? Nie. Jest napisany po polsku, a kontrakt jest podpisywany bez pistoletu przy głowie. Można poprosić o pomoc prawnika (choć tu nawet prawnik niepotrzebny, wystarczy odrobina wyobraźni).


@Spartacus
A do tych wszystkich pedałów, co piszą, nikt im pistoletów do głowy nie przystawiał, zobaczymy jak będziecie gadać, jak wam Mamę w podeszłym wieku podejdą i kupi garnki warte 500 zł za 10000 zł:). Pewnie jeszcze Mamusi dowalicie, bo naiwna, zamiast prawdziwemu winnemu.


Moją mogą jechać, nie boli. I nie pedałów tylko gejów. Pozdro, cmok w czubeczek, mrrrau.
 Autor komentarza: tyler
Data: 08-10-2015 21:54:55 
PanieTygrysJanku
Nie próbowałem przekonać że nie ma kompletnie,gdyż zdaję sobie sprawę że jest obecny. Bardziej chodziło mi o legalizację przez ciebie popieraną :). A adekwatnie do sprawy biznesu ma się to tak że Tobie nie podoba się ten "wyzysk" tak samo jak i mnie ten doping. Dlatego sądzę że powinno być to wszystko regulowane jakoś prawnie by każda ze stron odnosiła korzyści z wzajemnej współpracy (marzenia ściętej głowy).
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 08-10-2015 22:07:42 
Wielu kibiców boksu nie raz i nie dwa słyszało o tym w jak trudnych i uwłaczających warunkach muszą pracować artyści ringów związani cyrogrfami z Waylem
Cale szczęście ze Dawid Kostecki już nie musi tego znosić
Sam swego czasu prowadząc agencje towarzyską swoje pracownice traktował iście po królewsku.Dziewczyny były wprost rozpieszczane.Praca z zakwaterowaniem,kierowca i auto do dyspozycji(jeżeli musiały dojechać do klienta),praca w nienormowanych godzinach,opieka dentysyczna, darmowe środki antykoncepcyjne,"trzynstka","barbórka",talony na obiady w barze mlecznym i wiele,wiele więcej
Szkoda tylko,że w wyniku perfidnej intrygi zamkneli Dawida i jego wzorcowy "zakład pracy chronionej" LOL
 Autor komentarza: royler
Data: 08-10-2015 22:07:59 
Mam wrażenie czasem, że grzelak jest żołnierzem Wasilewskiego sądząc po wypowiedzi.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 08-10-2015 22:20:56 
Milan a co za różnica czy dostaniesz tego bana? I tak wrócisz nie wyciągając żadnych wniosków i będziesz robił to samo.

Co do samego tematu to pisałem wczoraj podajże i napiszę dziś. Nie promowałbym tego dna jakim jest Kostecki bo nic z tego sensownego nie wyniknie. Gościowi albo od dopingu albo narkotyków i nieszczęśliwych zbiegów okoliczności w życiu wyraźnie się poprzestawiało w głowie.
Chciałbym by ktoś płacił mi pensję za nic nie robienie i dbał również o moją rodzinę. Wdzięczność i honor to jednak obce pojęcia dla sutenera i gdy w życiu zaczęło się nie układać zapomina jak był zadowolony wcześniej.
Człowiek honoru by chociaż to wszystko przemilczał. Nawet jak to prawda. A on próbuje na tym się wybić jeszcze? Niech przepadnie facet...
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 08-10-2015 22:22:11 
Autor komentarza: GrzelakData: 08-10-2015 21:53:56
I nie pedałów tylko gejów. Pozdro, cmok w czubeczek, mrrrau.

*
*
*

To ma potencjał xD Tylko nie rób tego w tak oczywisty sposób xD
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 08-10-2015 22:23:48 
Autor komentarza: andrewskyData: 08-10-2015 22:07:42
Wielu kibiców boksu nie raz i nie dwa słyszało o tym w jak trudnych i uwłaczających warunkach muszą pracować artyści ringów związani cyrogrfami z Waylem
Cale szczęście ze Dawid Kostecki już nie musi tego znosić
Sam swego czasu prowadząc agencje towarzyską swoje pracownice traktował iście po królewsku.Dziewczyny były wprost rozpieszczane.Praca z zakwaterowaniem,kierowca i auto do dyspozycji(jeżeli musiały dojechać do klienta),praca w nienormowanych godzinach,opieka dentysyczna, darmowe środki antykoncepcyjne,"trzynstka","barbórka",talony na obiady w barze mlecznym i wiele,wiele więcej
Szkoda tylko,że w wyniku perfidnej intrygi zamkneli Dawida i jego wzorcowy "zakład pracy chronionej" LOL

*
*
*

Daję soga xDD
 Autor komentarza: royler
Data: 08-10-2015 22:48:53 
andrewsky

Ceniłem Cię jako usera.
To co przeczytałem.jesteś skreślony.
 Autor komentarza: royler
Data: 08-10-2015 22:53:30 
andrewsky
Wypierdalaj!!
 Autor komentarza: Spartacus
Data: 08-10-2015 22:55:37 
A tak z innej beczki, Jennigs zdementował jakoby miał się zmierzyć z Wilderem, do tego mógł boksować z Ortizem, ale też odrzucił taką możliwość.
 Autor komentarza: Karni
Data: 08-10-2015 23:03:48 
" Autor komentarza: AutorKomentarza Data: 08-10-2015 20:48:14

@Karni: "Org w swoim żywiole, jak tu tylko jątrzyć. Przecież większość tych konfliktów medialnych to są wydumane rzeczy portali. Gdyby nie ten straszny Wasyl to oni by rowy kopali albo siedzieli w kryminale. Dobrze ze połączył się Gmitruk, Babilon itp., org może jątrzyć już tylko przy pomocy Tymexu i Grabowskiego. Ewentualnie jakiś cytat z Cygana. Ważne że jest temat."

No właśnie dobrze powiedziałeś - cytat z Cygana. Może da Ci to do myślenia, że jeśli ktoś tu cokolwiek na kogokolwiek jątrzy, to nie Org, a Kostecki.
Bokser.org jest stroną bokserską - relacjonuje wydarzenia ze świata boksu. Jeśli Kostecki coś tam powiedział na Wasilewskiego, to strona ta zdaje z tego relacją. Bezstronnie, jak widzę, a nawet wstrzymując się od opinii. "

*
*
*

Bzdury piszesz. Jeżeli z mnóstwa vlogów Kosteckiego wyciaga sie ten watek i wrzuca jako news i robi to strona, ktora slynela juz z wieloletniego jątrzenia w środowisko to to nie jest przypadek dla kazdego kto ma jakiekolwiek pojecie o mediach, a w szczególności środowisko polskiego boksu. To sa po prostu intencje. To jest niepotrzebne, bo od lat zaczęło sie uspokajać w Polskim środowisku i jedyną stroną która ciągle stara się grac ta karta konfliktu pozostał org. Przez lata robiono to z perfidnym wykorzystaniem Gmitruka, teraz robi sie to przy pomocy Grabowskigo czy Kosteckiego.

Kostecki jest kompletnie niewiarygodny. Osoba ktora świadomie w ukryciu przed promotorem brala doping. Zostala sprawiedliwie zdyskwalifikowana i teraz ma pretensje do wszystkich, ale nie do siebie. On ani razu za to nie przeprosił. To tak jak ty bys kogos zabil i mial pretensje do przyjaciela prokuratora ze cie nie wypuścił na wolność...
 Autor komentarza: royler
Data: 08-10-2015 23:07:17 
Karni
Przecie to Rollins komu To odpisujesz XD
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 08-10-2015 23:09:27 
OMG...
Rollins wytrzymał 2 tygodnie ? xD
 Autor komentarza: royler
Data: 08-10-2015 23:18:05 
Pies przybijaj i będzie oki :-)
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 08-10-2015 23:25:27 
SpamDog Data: 08-10-2015 23:09:27@Rollo wrócił po 2 tygodniach, ty za to @spamdogu po licznych banach zmieniłeś swoje podejście o 360 stopni. Kiedyś podpierdalałeś innych @userów, prowokowałeś a potem ich obrażałeś a także lałeś wodę. Zaś teraz zamiast tego, donosisz do redakcji, podjudzasz innych @użytkowników a potem im ubliżasz a także piszesz banały. Różnica jest diametralna a twoja postawa wzorowa.
 Autor komentarza: Karni
Data: 08-10-2015 23:28:23 
A, to nie wiedziałem, dzięki za info. Tendencja Rollinsa widzę utrzymana co do jak najgłupszych nicków, już nie jest wersalką, proponuje 'parapet'.
 Autor komentarza: royler
Data: 08-10-2015 23:31:29 
Tak poważnie Panowie to Rollins i BlackDog to jeden chuj, tylko w innym opakowaniu XD
 Autor komentarza: Rebelais
Data: 08-10-2015 23:35:25 
yyy.. tak czytam i tak mysle czy to ta cyganska parowa napisala hehe to naromalnie jakby chcial z dupy walic jak w kazdej ekipie czy do handlu narkotykami itd nie pasuje mi to wsypac bossa ii tu widze gosciu taki siaki charakterny ale z dupy chetnie wypierdoli hehe smiechu warte macie cyganski matrix konfiturA ZAJEBANA !! to sie sam wasilewski usmieje do bulu co za parowa z tego kosteckiego a przy nastepniej odsiatce zaplaci koleszkom zeby go zajebali w siate chyba ze juz schowany jak taki chetny do sprzedawania :D tyle na ten temat do tego twardzie^^la
 Autor komentarza: royler
Data: 08-10-2015 23:37:27 
Rollins to mój były kolega, ale więcej.. chuj! Nie okazał się kolegą, zwykła parówą. Wyjebać go stąd! Był wypierdalany ze wszystkich portali.
Rollins kiedy się nauczysz i wyciągniesz wnioski z własnego postępowania.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 08-10-2015 23:40:50 
Licznych banach? To ile ich było? I na kogo donoszę debilku? Widać idiotów nie sieją...

A ty Roycer lecz się póki nie jest za późno. Wchodzisz na portal bokserskich by szukać kolegów i rodziny? WTF. Liczył na wielką przyjaźń ale się zawiódł na "bracie" z Tomaszowa i teraz jest jego wrogiem nr 1...

Już tu jeden był co się obrażał bo ktoś nie chciał mieć z nim bliższych stosunków... Nie idź tą drogą...
 Autor komentarza: royler
Data: 08-10-2015 23:47:52 
BlackDog

Nie wypowiadaj się, bo kalasz ten portal.

Jestem podpity i lepiej uważaj co piszesz bo zmieszam cię z błotem.
 Autor komentarza: royler
Data: 08-10-2015 23:48:55 
Zjebię cie jak burą sukę. Zamilcz
 Autor komentarza: Spartacus
Data: 08-10-2015 23:49:21 
Buhaha...
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 08-10-2015 23:49:22 
BlackDogData: 08-10-2015 23:40:50
Licznych banach? To ile ich było? I na kogo donoszę debilku? Widać idiotów nie sieją...


"debilku", "idiotów". Cóż, widzę że znów sobie popiłeś i robisz się agresywny. Nie idź tą drogą @spamdogu, masz jeszcze czas na leczenie (mam nadzieję), pamiętaj, że wątroba jest tylko jedna. Domyślam się, że alkohol czasem pomaga na twoje zszargane nerwy (sprowokować cię bardzo łatwo), ale może zamiast zaglądać do kieliszka (przepraszam - do puszki - zapomniałem, że pijasz piwo z żabki), zagraj sobie coś wesołego na puzonie. Pomóc pewnie nie pomoże, ale przynajmniej nie zaszkodzi.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 08-10-2015 23:56:24 
Roycer.
Zjebać to ty się możesz w gacie jak tak dalej będziesz tą wódkę łoił. Podobno się nawróciłeś czy coś w ten deseń.
Widać twoje życie się troszkę porąbało. Szukasz rodziny i przyjaciół na portalach bokserskich a do tego notorycznie łoisz wódkę...
Jeśli ktoś kala ten portal to na pewno jesteś na tej liście wysoko. Dalej pisz o chujach itd/// Śmieszne to i smutne naraz.

Gro coś tam.

Te określenia to zwyczajne wręcz medyczne terminy na określenie takich jak ty. Jesteś zapewne drugim kontem jakiegoś frustrata który ze strony poleciał i myśli że to moja wina (nawet boisz się przedstawić) a twoja działalność polega na próbowaniu dyskredytowania mnie i lataniu w okół mojej osoby licząc że w końcu coś mocniejszego do ciebie napisze.
W tym celu notorycznie naginasz fakty pod swoje chore wyobrażenia i jeszcze się dziwisz że ktoś ktoś stwierdzi że jesteś idiotą? Tak jesteś. Tak jak zapewne jesteś drugim kontem Milanka czy innego inteligenta. Takie awaryjne konteczko na którym możesz sobie pozwolić na podjazdy...

Co do alkoholu wiesz widocznie lepiej jak działa bo sam się przyznałeś że nadużywasz bimbru więc...
Pozdrawiam.
 Autor komentarza: royler
Data: 09-10-2015 00:03:39 
BlackDog

Zajmij się sobą.

Swoim postępowaniem, swoją osobą i nie pouczaj mnie jak mam żyć bo jestem na tyle inteligentny, że wiem jak mam postępować i jak mam żyć. Prowadząc swoje życie.

Zajmij się sobą nie wypominając komuś błędów.
Zacznij od siebie! A później ogłaszaj "morały"
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 09-10-2015 00:09:13 
@spamdogu,

prowokujesz @userów nie zaczepiany (tak jak dziś @Rolla) a potem dziwisz się, że ktoś inny "próbuje" cię "zdyskredytować"?

Wyzywasz innych od "debilków" a sam kaleczysz język polski ("w okół") i wykazujesz się porażającą wręcz nieznajomością faktów, które opanowały nawet dzieci z podstawówki (twoje słynne "360 stopni").

Zarzucasz @roycerowi problemy z alkoholem a sam wielokrotnie obrażałeś innych @userów będąc pod wpływem i raczyłeś nas wpisami w stylu "biegnę po piwo do żabki".

Oj @spamdogu, @spamdogu parafrazując klasyka: kieliszek w ręce bliźniego widzisz, a butelki taniego wina w swojej dłoni nie dostrzegasz...
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 09-10-2015 00:10:19 
Nie wiem czy jesteś na tyle inteligentny, bo widać łatwo Tobą i manipulować i łatwo się wkręcasz. Nic do Ciebie nie miałem i żadnych "morałów" byś nie musiał czytać ale zauważyłem że lubisz się do mnie bez powodów dowalić i jeszcze traktujesz mnie z wyższością. Stwierdzam więc że widocznie coś Ci się koleżko powaliło... Może od tej ilości wódy ale nie pozwolę sobie byś sobie ukradkiem wysyłał jakieś posty które mnie obrażają i w których próbujesz mnie traktować tak jak to robisz.

To tylko póki co dobre rady. Ogarnij pałę bo jeśli cokolwiek przeżyłeś w życiu to chyba nie tędy droga by rzucać się do co drugiej osoby. Poza tym zacznij traktować ten portal tak jak wygląda to w rzeczywistości. Nie jesteśmy żadną wielką rodziną a po prostu zbiorowiskiem ludzi którzy lubią pogadać o boksie. I przestań szukać tu przyjaciół bo od tego są inne portale. Przynajmniej zaoszczędzisz nam kolejnych wpisów "zawiedzionego przyjaciela"////
Wiesz jak masz postępować? Więc powinieneś wiedzieć że jak będziesz mi ukradkiem wrzucał doczekasz się reakcji a chyba nie na to liczy poważna osoba? Bo chyba nie chcesz dołączyć do Grolla który jest tu prawie tylko po to by pisać o mnie bzdurki....
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 09-10-2015 00:17:00 
A gdzie ja go prowokuję? Rozumiem że prowokowali go wszyscy wcześniej którzy o nim wspominali? Poza tym Rollo sam sobie zapracował na taki odbiór. Akurat nie musisz się starać go bronić. Jak chcesz człowiekowi pomóc to zafunduj mu leczenie u psychologa bo facet ma jak pokazuje jego historia potężne problemy.

Ty jesteś debilem nie dlatego że piszesz gorzej czy lepiej tylko dlatego że cała twoja działalność jest nastawiona na jedną i tą samą czynność.
Dowaliłeś się do mnie od początku i tyle. Piszesz o laniu wody a sam potrafiłeś walić posty na całą stronę i to nie o boksie a opisując psychikę Rafałka...
O tym jednak nie wspominasz. Dowaliłeś się i powtarzasz jak mantrę obrażające określenie spamdog...

Co do alkoholu gdybyś był uczciwy przyznałbyś że jestem jak setki userów na stronie w tym Ty sam. Napisałem parę razy że coś wypiłem i się doczepiłeś z braku argumentów i powtarzasz bzdury o alkoholizmie. Akurat Roycer co tydzień co najmniej chwali się że wyłoił 1 litr wódki także.

Także odbij od kogoś kto lubi czasem sobie wypić piwko wieczorem a zajmij się sobą i tym twoim nadmiarem bimbru....

Popisz jeszcze o puzonie (co miałeś już tłumaczone) i spieprzaj bo marnujesz czas normalnych ludzi...
Milanku tudzież inny bystrzaku...
 Autor komentarza: royler
Data: 09-10-2015 00:19:46 
GROiLLORT

Sam by się zajął psem. Szkoda mojego czasu..
Natomiast Tobie dziękuje i mądrze prawisz.

Smooth jazz i spać :-)
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 09-10-2015 00:23:46 
Zajmij się swoim życiem Roycer. Od tego zacznij te twoje zajmowanie się bo już któryś raz próbujesz mnie postraszyć a uciekasz z podkulonym ogonem bo widzisz że nie jestem taki głupi i widzę że coś z Tobą nie tak.
Argumenty synek.
Nie wyskakuj z mordką to będzie w porządku. I idź już posłuchaj tego jazzu. Chociaż gust muzyczny w porządku..
 Autor komentarza: DzikiDzwon
Data: 09-10-2015 00:28:44 
Czy leci z nami moderator?
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 09-10-2015 00:40:04 
I za to ojciec tak wielbi orga , jazda musi byc a ze czasem sie czlowiek cos przy okazji dowie o boksie to przeciez nie grzech
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 09-10-2015 00:46:36 
Lol/
Ojciec. Ty coś wiesz na temat jazdy co ? xD
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 09-10-2015 00:53:29 
I jeszcze jedno zauwazyliscie bracia ze na rin... wlasciwie wszyscy sa jak z szablonu prawie wszyscy maja takie same zdanie , nie kloca sie i nie wyzywaja , fakt Rafcio probuje tam troche ich podkurw.. ale z mizernym jak narazie skutkiem a u nas :) ty chu.. pedal.. wyjeb... ci , na porzadku dziennym poprostu czlowiek wie ze zyje ze po drugiej stronnie siedzi zywy czlowiek i w dodatku prawdziwy polak i katolik ktory kocha blizniego jak siebie samego :).Takiego klimatu poprostu nie da sie zrobic sztucznie i pewnie to tak wkur.. wasyla ze blokuje orga bo do konca nie moze pewno zrozumiec fenomenu orga i czemu tak sie dzieje ze komenty na rin.. wygladaja jak sms :) a na orgu jak sie userzy uruchomia i jeszcze zajda sobie za skore to spokojnie nieraz machna rozprawke ze wstepem rozwinieciem i zakonczeniem :)
 Autor komentarza: lee
Data: 09-10-2015 01:16:16 
royler, to ty jesteś tym sławnym pajacem na gumce, z którego ubaw po pachy mają chłopaki z innego forum ?
 Autor komentarza: Spartacus
Data: 09-10-2015 02:29:26 
Rałaf tam jest cichutko jak na niego. Wiadomo, że trochę prowokuje, ale to co zrobił na orgu przejdzie do legendy.
 Autor komentarza: maxfon
Data: 09-10-2015 02:58:34 
Furmi . Ja dorzuce moze dwa gorsze od siebie . Chyba po nicku to kazdy bedzie wiedzial kim miej wiecej jestem . Jezeli chodzi o "niewolnicze kontrakty" i Wasilewskiego . Panowie wam to sie chyba w glowach poprzewracalo . Jak Boga kocham .
Jeden z tych "dowodow" to to że kontrakt się przedłuża jak zawodnik zdobędzie tytuł - NORMA NA CAŁYM ŚWIECIE.
Łukasz wiadziałeś chociaż jeden kontrakt nie wiem z Golden Boy albo jakiegokolwiek promotora z USA jak wygląda ? To sobie popatrz . To są niewolnicze kontrakty . Jak myślisz dlaczego Al Haymon musiał zapłacić 3 czy 5 mln za kontrakt Chaveza ? Bo te kontrakty są tak skonstruowane . Postaw sie po drugiej stronie . Bierzesz zawodnika , prowadzisz go - doprowadzasz go do pasa , wtedy dopiero zaczyna się zwracać w jakikolwiek inwestycja bo wreszcie masz TV , masz kibiców ... a zawodnik postanawia iść gdzie indziej .
Ja widziałem wiele kontraktow w swoim życiu łącznie z kontraktami od Al Haymona i to są umowy które mają zawsze chronić głównie strone która daje kase .

Druga sprawa Panowie wy sobie chyba nie zdajecie sprawy jak wygląda boks gdzie indziej . Wymień mi jednego promotora który płaci pensje zawodnikom ? Kur... to można tylko nazwać jedna osobe tutaj - Cygana . A Wasilewski jest poprostu głupi że inwestuje w takich zawodników .

Cygan najpierw idzie do pierdla (Może to też Wasilewskiego wina nie ?) . Wasilewski z tego co mi wiadomo płaci mu pensje . Cygan wychodzi - Wasyl mu organizuje walke na jednej z najwiekszych gal w historii Polski . Cygan się szprycuje , przegrywa i znika . Ani słowa przepraszam , nic . Tylko oskarżenia i wywody o "niewolniczych kontraktach" i innych bzdurach .
Łukasz to co ty byś zrobił na jego miejscu ?
A Bokser.org wykorzystue takie wynaturzenia zwykłego kryminalisty który za nie ma odrobiny skruchy w swoim zachowaniu , bo wali w beben który akurat pasuje .
Łukasz mówisz o "normalnym traktowaniu prasy" . Odpowiedz sobie na pytanie czy to co ty robisz - jest "normalne" ?
Jestem osobą postronną w Polskim boksie i to co niektóre osoby piszą to poprostu włos na głowie staje . Nie jestem związany w jakikolwiek sposób z Wasilewskim i nie byłem . Powiem wam tyle , nie znam (a znam nie jednego promotora) takiego promotora który nie dość że wypłaca pensje to jeszcze płaci za fachwców od przygotowania fizycznego , lekarzy i dietetyków . Szczerze . Wasilewski to jest ewenement . W USA do niedawna Jennings musial do normalnej pracy zapier... żeby jakoś żyć . I to jest norma w USA . Kovalev miał jakiegoś sponsora z Rosji który go utrzymywał i chyba przez pierwsze 10 walk to prawie nic nie zarobił .
Wiesz jak to wygląda w USA ? Podpisujesz niewolniczy kontrakt . Walczysz , dostajesz grosze lecisz do pracy . Nie masz opieki dietetyka , nie masz sztabu ludzi nad sobą . Masz trenera który trenuje 10 innych zawodników . Jak jesteś dobry to zaczynasz wygrywać i ciężką pracą gdzieś dochodzisz .
Szczerze żałuje że Jonak nie podpisał tego kontraktu z Bobem Arumem , wtedy by wiedział co oznacza niewolnictwo i grosze jakie by zarabiał .
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 09-10-2015 03:20:16 
Pan redaktor za oceanu tak sam ze siebie czy w porozumieniu z wasylem tak rozpisal sie na orgu?
 Autor komentarza: maxfon
Data: 09-10-2015 03:35:27 
To jest moja prywatna opinia . Ja nie potrzebuje się ukrywać i udawać kogokolwiek dlatego pisze dokładnie to co myśle o całym tym zamieszaniu .
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 09-10-2015 04:32:30 
Nie wiem kim jest użytkownik maxfon ale większość z tego co napisał to prawda. Cygan siedział i brał kasę. Przegrał walkę którą miał wygrać z dwoma palcami w nosie i to jeszcze na dopingu. Musiał się liczyć z konsekwencjami.
To co teraz gada jest tak samo sensowne jak to co pieprzył przed walką z Sołdrą. Jakoś wcześniej ani nie chciał ryzykować wywiadami z orgiem ani nie miał do Wasilewskiego żadnych pretensji. Oczywiście teraz gdy jego kariera jest skończona (na własne życzenie) i dolary nie będą płynęły zaczyna się wywalanie brudów na wierzch. Pomijam sprawy honorowe ale nikt normalny faceta w tej sytuacji poważnie traktować nie powinien.
Niech odda tą kasę którą chwytał siedząc na dupie w więzieniu chociaż to pogadamy.
Został potraktowany bardzo surowo ale widać mięli go dość. Łapin podajże wypowiadał się że coś było z nim nie tak. Może to doping, może więzienie a może po prostu jakieś dragi ale Cygan normalnie się nie zachowywał.
Być może stwierdzili że czas się od niego odciąć bo nie dość że przegrywa walki na poziomie co najwyżej średniej w Pl to jeszcze mu odbija. Dodatkowo nie chciał współpracować czy występować- obojętne. Innymi słowy Dawid Kostecki nie rokował na przyszłość.
W każdym razie sam sobie jest winny a to że teraz próbuje prać brudy świadczy źle tylko o nim. Nie rozumiem też dlaczego org miałby taką patologię promować. To świadczy średnio też o redakcji a przynajmniej tak zostanie to odebrane i myślę że redakcja doskonale z tego sobie sprawę zdaje. Z cygana żaden już bokser a i nic sensownego oprócz coraz to nowych oskarżeń facet nie powie. Dodatkowo ubarwi to tysiącem bluzgów i brakiem szacunku do większości ludzi z środowiska.
Co do sprawy samego promotora.
Faktem jest że Wasilewski wypromował całą masę średniaków którym chyba przez brak znajomości "rynku" że tak się wyrażę zaczęło trochę odpierdzielać. Np pretensje kogoś takiego jak Paweł Kołodziej itp To jest śmieszne. Skoro wszystkim im jest/było źle niech spróbują inaczej. Izu spróbował i jakoś nic sensownego jeszcze nie osiągnął. Jonak? Kołodziej? ...
Nie twierdzę że wszystko jest czy było ekstra ale kto może i gdzie na to liczyć w dzisiejszym świecie? Szczęściarz z wygraną na loterii? Bo my tu piszemy o boksie. O sytuacji w której człowiek ładuje swoje pieniądze w boksera który wcale nie koniecznie często jest ich wart jak pokazują przypadki wielokrotnie. Nie wspominając już o tym że wielu z tych pięściarzy mimo że mają wszystko zapewnione przez lata nie są w stanie nawet porządnej formy zrobić.
Się rozpisałem.
Idę spać. xD
 Autor komentarza: odyniec
Data: 09-10-2015 07:45:18 
fURMI

ALE DALES TERAZ

jako redaktor chociaz byc udawal bezstronnosc w tej kwestii

piszesz ze nie musicie sie kochac wystarczy jak sie bedziecie szanowac a zajmujesz glos w dyskusji i dowalasz do pieca
gdzie ta twoja dziennikarska bezstronnosc?

dziwne zapisy w kontraktach? po co o nich wspominasz skoro nie chcesz ujawnic szczegolow? zachowujesz sie jak Macierewicz "wiem ale nie powiem..." dno

skoro zapisy kontraktow sa zgodne z prawem to o co chcesz udowodnic? po co zawodnicy je podpisuja skoro sa takie zle? a no po to ze to ich szansa i to on im te szanse daje i to on ryzykuje zainwestowane pieniadze i chce sie zabezpieczyc przed takim np Jonakiem co to dwa razy probowal sie zerwac ze smyczy jak juz go Wasyl doprowadzil do takiego punktu karirey ze poczul sie gwiazda

placenie comiesiecznych wyplat w grupie to tez ewenement na skale swiatowa (nawet tym w puszce)
wyciaganie miernot za uszy do walki o tytuly itd

Furmi napisz jak wygladaja kontrakty od Wasyla w porownaniu do innych promotorow bo cos czuje ze sie znaczaco nie roznia i podobne "myczki" stosuja wszyscy bo inaczej nie trzymaliby sie w biznesie

to co teraz zdesperowany Cygan idiota wygaduje jest dla was wartosciowym materialem?????
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 09-10-2015 08:20:11 
Autor komentarza: maxfon Data: 09-10-2015 02:58:34
Furmi . Ja dorzuce moze dwa gorsze od siebie . Chyba po nicku to kazdy bedzie wiedzial kim miej wiecej jestem . Jezeli chodzi o "niewolnicze kontrakty" i Wasilewskiego . Panowie wam to sie chyba w glowach poprzewracalo . Jak Boga kocham .
Jeden z tych "dowodow" to to że kontrakt się przedłuża jak zawodnik zdobędzie tytuł - NORMA NA CAŁYM ŚWIECIE.
Łukasz wiadziałeś chociaż jeden kontrakt nie wiem z Golden Boy albo jakiegokolwiek promotora z USA jak wygląda ? To sobie popatrz . To są niewolnicze kontrakty . Jak myślisz dlaczego Al Haymon musiał zapłacić 3 czy 5 mln za kontrakt Chaveza ? Bo te kontrakty są tak skonstruowane . Postaw sie po drugiej stronie . Bierzesz zawodnika , prowadzisz go - doprowadzasz go do pasa , wtedy dopiero zaczyna się zwracać w jakikolwiek inwestycja bo wreszcie masz TV , masz kibiców ... a zawodnik postanawia iść gdzie indziej .
Ja widziałem wiele kontraktow w swoim życiu łącznie z kontraktami od Al Haymona i to są umowy które mają zawsze chronić głównie strone która daje kase .

Druga sprawa Panowie wy sobie chyba nie zdajecie sprawy jak wygląda boks gdzie indziej . Wymień mi jednego promotora który płaci pensje zawodnikom ? Kur... to można tylko nazwać jedna osobe tutaj - Cygana . A Wasilewski jest poprostu głupi że inwestuje w takich zawodników .

Cygan najpierw idzie do pierdla (Może to też Wasilewskiego wina nie ?) . Wasilewski z tego co mi wiadomo płaci mu pensje . Cygan wychodzi - Wasyl mu organizuje walke na jednej z najwiekszych gal w historii Polski . Cygan się szprycuje , przegrywa i znika . Ani słowa przepraszam , nic . Tylko oskarżenia i wywody o "niewolniczych kontraktach" i innych bzdurach .
Łukasz to co ty byś zrobił na jego miejscu ?
A Bokser.org wykorzystue takie wynaturzenia zwykłego kryminalisty który za nie ma odrobiny skruchy w swoim zachowaniu , bo wali w beben który akurat pasuje .
Łukasz mówisz o "normalnym traktowaniu prasy" . Odpowiedz sobie na pytanie czy to co ty robisz - jest "normalne" ?
Jestem osobą postronną w Polskim boksie i to co niektóre osoby piszą to poprostu włos na głowie staje . Nie jestem związany w jakikolwiek sposób z Wasilewskim i nie byłem . Powiem wam tyle , nie znam (a znam nie jednego promotora) takiego promotora który nie dość że wypłaca pensje to jeszcze płaci za fachwców od przygotowania fizycznego , lekarzy i dietetyków . Szczerze . Wasilewski to jest ewenement . W USA do niedawna Jennings musial do normalnej pracy zapier... żeby jakoś żyć . I to jest norma w USA . Kovalev miał jakiegoś sponsora z Rosji który go utrzymywał i chyba przez pierwsze 10 walk to prawie nic nie zarobił .
Wiesz jak to wygląda w USA ? Podpisujesz niewolniczy kontrakt . Walczysz , dostajesz grosze lecisz do pracy . Nie masz opieki dietetyka , nie masz sztabu ludzi nad sobą . Masz trenera który trenuje 10 innych zawodników . Jak jesteś dobry to zaczynasz wygrywać i ciężką pracą gdzieś dochodzisz .
Szczerze żałuje że Jonak nie podpisał tego kontraktu z Bobem Arumem , wtedy by wiedział co oznacza niewolnictwo i grosze jakie by zarabiał .

*
*
*

Słowa rozsądku ze strony Marka i „powiedzenie jak jest” zamiast jątrzenia i wykorzystywania skonfliktowanych zawodników do zaognienia konfliktu na linii Org-AW.

Dla tych, którzy nie wiedzą kto to jest MaxFon to jest to osoba neutralna jeśli chodzi o nasze polskie bokserskie środowisko. Konkretnie Marek Fonfara – brat Andrzeja, jego manager.
 Autor komentarza: Boban81
Data: 09-10-2015 09:01:40 
Panowie.
Sytuacja w boksie, zwłaszcza zawodowym zawsze była "brudna" a punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie ma nigdy tak, żeby wszyscy byli szczęśliwi.
Mowa o "niewolniczych kontraktach". Zgoda, może i one takie były, jednak osoba pełnoletnia ponosi odpowiedzialność sama za siebie. Zwróćcie uwagę z iloma młodymi pięściarzami Wasilewski podpisywał kontrakty. Zawodnicy przystawali na ofertę z dwóch powodów.
a) chcieli mieć kontrakt, który im zapewniał wszystko (czuli że nogi boga złapali)
b) byli głupi i pazerni jednocześnie
Nikomu nieznanemu (pięściarzowi) nie przeszkadzały warunki, ba, wydaje mi się że mogły być dla nich świetne.
Dopiero, w momencie gdy przestawali być no-name, pozdobywali śmieszne paseczki do spodni, zaczęły spływać jakieś ciekawsze oferty. Wtedy mogli poczuć się Superhero i nagle zaczęło Im wszystko przeszkadzać, zapominając o pieniądzach jakie w ich rozwój było, nie było zainwestował Wasilewski. Nie bronię Andrzeja Wasilewskiego, nie twierdzę że nie leci "w kulki", być może tak jest, dowodów nie posiadam. Jedno wiem. Jeśli np. szukasz zatrudnienia, nie masz środków do życia i ktoś daje Ci ofertę pracy, godziwe pieniądze, a ty ją przyjmujesz, to jesteś zadowolony i wdzięczny za pomoc i szansę. Wiadome jest, że pracodawca zarabia na Twojej pracy, ale dzięki niemu Sam masz szansę zarobić. Samo życie. Więc w tym aspekcie Wasilewskiemu się nie dziwię. Jest to biznes jak każdy inny.
Wielu ludzi uważa że mało zarabia, że muszą podpisywać lojalki. Jednak niewielu się zastanawia, ile taki właściciel firmy musi zapłacić podatku za to, że go zatrudnia. Tak samo jest w boksie. Promotor "wsadza" kasę po to żeby zarobić. Nie ma nic za darmo.
W Stanach z kolei przyszli mistrzowie świata stoją na każdym rogu. Natomiast, może 0,5% z nich trenuje i podpisuje jakikolwiek kontrakt. I to bardziej "niewolniczy" niż u nas. Poza tym, u nas, sami przyznajcie, w większości niestety opierdalają się, niewielu potrafi sobie dać radę po opuszczeniu naszych granic.
A pranie brudów na forum publicznym, jest co najmniej dziecinne.
 Autor komentarza: rocky86
Data: 09-10-2015 09:02:54 
Nie ogarniam tego zamieszania. Pierwsza sprawa, jak można cytować tutaj tego patusa, kryminalistę? No i dodatkowo robić z jego wypowiedzi argument przeciwko Wasilewskiemu? Jaką ten kryminał, ćpunek i alfons ma wiarygodność? No błagam.

Koleś dostawał od Wasyla pensje, nawet jak siedział w pudle, wyszedł, dostał z marszu dobra walkę, na gali roku, złapali go koksie, a ten się obraża na Wasyla.

Co do tej klauzuli, która jest "myczkiem" w rozumieniu Pana redaktora, to sorry, ale rozumiem, że promotor ma doprowadzić do jakiegoś pasa, wpompować kupę kasy, a jak już zawodnik przedstawia wartość, to rozumiem, że powinien mieć prawo sobie odejść? To jest przecież inwestycja promotora w zawodnika, która dopiero po wielu walkach się zwraca, a promotor, to nie organizacja pro bono, tylko inwestor i z każdej inwestycji próbuje wyciągnąć zyski, a przynajmniej nie stracić.

Odnośnie Wacha, to on również dał dupy i to również nie wina Wasyla. Yale doprowadził go do walki o pas, bez poważniejszych przeciwników po drodze, za dobrą kasę, zrezygnował ze swojej gaży, Wach wpadł na testach i obrażony na Wasilewskiego. Really? Wasyl jest taki be?

Wasyl zawodników pokroju Kołodziej, czy Wawrzyk potrafił doprowadzić do walk o pasy, swoją robotę wykonuje, opłaca zawodników, ale też musi na tym zarabiać, bo to nie jest miliarder, który się tym zajmuje dla zabawy.
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 09-10-2015 09:08:03 
Autor komentarza: rocky86Data: 09-10-2015 09:02:54
Odnośnie Wacha, to on również dał dupy i to również nie wina Wasyla. Yale doprowadził go do walki o pas, bez poważniejszych przeciwników po drodze, za dobrą kasę, zrezygnował ze swojej gaży, Wach wpadł na testach i obrażony na Wasilewskiego. Really? Wasyl jest taki be?

*
*
*

eee... Wasyl? To był Kołodziej.
 Autor komentarza: rocky86
Data: 09-10-2015 09:16:01 
NietrzezwyTomasz

O fuck, prawda. Od momentu tych konsolidacji na rynku wszystko mi się z Wasylem kojarzy
 Autor komentarza: tolek78
Data: 09-10-2015 09:37:35 
CELOWO UŻYŁEM CAPSA FURMI CZEKAMY NA TWOJE ODNIESIENIE SIĘ DO TYCH ZARZUTÓW CO TU PADŁY USTOSUNKUJESZ SIĘ DO TEGO?CZY BRAK CI ODWAGI????
 Autor komentarza: F30
Data: 09-10-2015 09:43:55 
Autor komentarza: maxfon
Data: 09-10-2015 03:35:27
To jest moja prywatna opinia . Ja nie potrzebuje się ukrywać i udawać kogokolwiek dlatego pisze dokładnie to co myśle o całym tym zamieszaniu .

ok , to jeszcze Nam zdradź jak Andrew schodzi z prawie 100 kg do limitu LHW ? :)
 Autor komentarza: F30
Data: 09-10-2015 09:51:08 
Autor komentarza: tolek78
Data: 09-10-2015 09:37:35
CELOWO UŻYŁEM CAPSA FURMI CZEKAMY NA TWOJE ODNIESIENIE SIĘ DO TYCH ZARZUTÓW CO TU PADŁY USTOSUNKUJESZ SIĘ DO TEGO?CZY BRAK CI ODWAGI????


tolek o czym Ty piszesz dude ? jakiej odwagi ?
Furman prowadzi swój biznes , Yale prowadzi swój biznes tu nikt sie nikogo nie boi tylko kazdy chce zeby ten jego biznes jakos tam sie spinał
żeby biznes mógł zarabiac musi sie czymś wyróżniac
Ja nie mam wielkich pretensji do rp i org za nieobiektywizm , jedyne co mnie rozpierdala to wiara czesci userów ze jakiekolwiek środek masowego przekazu może być obiektywny !!!

yale to sprawny biznesman , w Polsce wiele osob go nie trawi ale doszło do wniosku ze lepiej z nim dzialac i osiagac sukcesy niz z nim walczyc i byc w czarnej dupie ,
 Autor komentarza: zombi
Data: 09-10-2015 09:56:57 
maxfon, to na pierwszy rzut oka może tak wyglądać, a przede wszystkim do pewnego momentu. Może i kowaliow za pierwsze 10 walk walczył za darmo, ale teraz zarabia krocie. Ile to się nie czytało że nasi komandoci z rekordami 30-0 już mają walczyć o z gwiazdami, pasami, a jakoś się to rozmowało. Jestem ciekawy, czy wasyl dał komuś zarobić. Jeśli to prawda że diablo nie zarabiał, że pusty w ryj, to świadczy o promotorze i rzeczywiście niewolniczych kontrakatach. On już powinien być ustawiony finansowo. Rozmumiem, inwestycje w młodego zawodnika itp. Ale jakieś zobowiązania promotra też powinny być, tj. że w końcu da szanse na walki na najwyższym poziomie i da zarobić zawodnikowi. Przecież "te inwestycje przez lata" to taki trochę slogan, bo on przecież z własnej kieszeni tego nie wykłada. Ma sponsorów, ma telewizję, która płaci za galę, na której obijają się zawodnicy. Te inwestycje zamykają sie zapewne w budżecie. Bez zawodników nie miałby sponsorów, czy kasy od tv na galę. Więc z tymi inwestycjami to trochę przesadzone i o jakiejś wiecznej wdzięczności nie mówiłbym.

Nie bronię patola, ale częśc prawdy w tym co gada jest. Jakeś dziwne blokowania zawodników (np. jonak), w sytuacji gdy nie wiąże go już kontrakt itp. Z dibalo też były przepuchanki, a podobno traktuje go jak syna. Dziwne że zawodnik jedzie na wyjazd proponują kasę (małą), diablo się nie godzi, to zachwilę gaża wzrasta razy x. Włodareczyk na antenie dawal do zrozumienia, że pod stołem go omijali. Czy to jest czysty biznes i nie można mieć pretencji?

Ta opieka nad zawodnikami, pensje itp. to mydlenie oczu. Jestem ciekawy, jak było z gażami za walki, bo mi się wydaje, że wasyl w cale nie przepłacal, nie jest głupi. Ile to razy go pytali, ile zawodnik zarobi za daną walke to zawsze "dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają". Jackiewicz w prost mówi że dopiero teraz - czyli po odejściu od wasyla - dopiero zarabia. Wg mnie te pensyjki, czy opieka zawodnicza - może się bilansować z bardzo małymipieniędzmi za walki. Ale marketingowo - super promotor, ne ma takiego na świecie itd. Tylko wasyl też chyba sobie tym strzelił w stopę, bo to też trochę tekie rozpieszczanie zawodników, którym przez to łagodnieją chartaktery, rozleniwiają się i nic dobrego z tego nie wychodzi. Lepiej dawać zarobic konkretnie za walkę, bo wtedy u zawodnika jest głód zwycięstwa, a nie ciepły dołek.
 Autor komentarza: F30
Data: 09-10-2015 09:59:18 
utor komentarza: royler
Data: 08-10-2015 15:20:59
Spartacus

Jeden warty drugiego. Kostecki się stoczył, ale Wasilewski to też kawał "kurwy" musi być bo oskarżenia z każdej ze stron muszą mieć w sobie cząstkę prawdy. Mnie się zdaje i tak może być , że Wasilewski "to przed kamerą taki biznesmen" a poza nią to bydlak, hohsztapler, a i Babilońskiemu dobrze z oczu nie patrzy.


jaki piękny wpis , młodego polskiego inteletualisty
 Autor komentarza: tolek78
Data: 09-10-2015 10:02:07 
Autor komentarza: F30Data: 09-10-2015 09:51:08
Autor komentarza: tolek78
Data: 09-10-2015 09:37:35
CELOWO UŻYŁEM CAPSA FURMI CZEKAMY NA TWOJE ODNIESIENIE SIĘ DO TYCH ZARZUTÓW CO TU PADŁY USTOSUNKUJESZ SIĘ DO TEGO?CZY BRAK CI ODWAGI????


tolek o czym Ty piszesz dude ? jakiej odwagi ?
Furman prowadzi swój biznes , Yale prowadzi swój biznes tu nikt sie nikogo nie boi tylko kazdy chce zeby ten jego biznes jakos tam sie spinał
żeby biznes mógł zarabiac musi sie czymś wyróżniac
Ja nie mam wielkich pretensji do rp i org za nieobiektywizm , jedyne co mnie rozpierdala to wiara czesci userów ze jakiekolwiek środek masowego przekazu może być obiektywny !!!

yale to sprawny biznesman , w Polsce wiele osob go nie trawi ale doszło do wniosku ze lepiej z nim dzialac i osiagac sukcesy niz z nim walczyc i byc w czarnej dupie ,Mówię o tym że od takiego portalu jak org wymagam więcej obiektywizmu zwłaszcza że to jest mój ulubiony portal.Furmi trochę popłynął z tym artykułem po części promującym tego patola,a zarazem oskarżając drugą strone.Jak już zaczął coś tam wyciągać to powinien albo do końca przedstawić daną sytuacje albo milczeć i w ogóle się nie odzywać proste jak budowa cepa
 Autor komentarza: zombi
Data: 09-10-2015 10:08:59 
F30,
pewnie że wasyl to sprawny biznesmen, ale kilku zawodników radziło/radzi sobie i bez wasyla (adamek, fonfara, masternak, zobaczymu jak izu). Więc można i bez niego i wcale nie jest powiedzianem, czy to lepiej czy gorzej. Wg mnie, ten który ma talent niech lepiej robi to poza krajem i z lepszym promotrem.
 Autor komentarza: Homer
Data: 09-10-2015 10:22:21 
podpierać się "opiniami" ordynarnego kryminalisty, tylko dlatego że jest wrogiem aktualnego wroga...
ja pie.dolę, Furmi...porażka.
ale widzę że wojna z Wasylem(który jest be, z pewnością) wyłączyła wam resztki przyzwoitości.
Furmi, czy ty czytasz opinie userów waszego portalu? czy ty widzisz jak oni oceniają twoje/wasze postępowanie?
 Autor komentarza: Homer
Data: 09-10-2015 10:23:25 
ps. jakby się tak zastanowić, to ten cały Wasyl nie do końca jest taki be. jasne, jego portal to fajans, ale on sam być może nie taka łajza jak go malują...
 Autor komentarza: Homer
Data: 09-10-2015 10:27:39 
aha, a ten niby prawilny cygan, to spruł się jak zwykły małolat. jeszcze chwila, a będzie na Wasyla donosy na komendę słał. pamiętajcie, kto jako czwarty wam o tym powiedział. :D
 Autor komentarza: F30
Data: 09-10-2015 10:49:24 
Autor komentarza: zombi
Data: 09-10-2015 10:08:59
F30,
pewnie że wasyl to sprawny biznesmen, ale kilku zawodników radziło/radzi sobie i bez wasyla (adamek, fonfara, masternak, zobaczymu jak izu). Więc można i bez niego i wcale nie jest powiedzianem, czy to lepiej czy gorzej. Wg mnie, ten który ma talent niech lepiej robi to poza krajem i z lepszym promotrem.

nigdy nigdzie nie napisałem ze yale to najlepszy promotor świata , delikatnie jednak nie zgadzam sie z teza ze to najgorszy promotor jakiego matka ziemia zrodziła :)
 Autor komentarza: zombi
Data: 09-10-2015 11:08:10 
F30,
najgorszy, najlepszy to pojęcia względne:) Nie ma jednak wątpliwości, że dla takich komandosów jak np. kołodziej - lepszego nie było, nie ma i nie będzie:)
A w tych "rozważaniach" chyba chodziło bardziej o zwykłą uczciwość promotorską. Ja jakoś nigdy nie trawiłem jego propagandy. W większości same slogany mijające się z rzeczywistością, kóra jesli chodzi o boks w większości jest niestety "brutalna". Dlatego pan "pensyjka, dobry ojciec, dokładający do większości gal" jakoś mi nie podchodził:)
 Autor komentarza: Granitechin
Data: 09-10-2015 11:11:10 
Yale to biznesmen, kryształowy nie jest ale nie jest też wcieleniem szatana. Nie prowadzi charytatywnej organizacji stara się zarobić, blokował Jonaka broniąc swojego interesu i jego fighterzy nie pławią się w luksusach ale Polska to nie taki rynek jak USA. Tako krawiec kraje jak mu materiału staje. Nie ma on takich pieniędzy jak Haymon czy Riabiański ale jakie perspektywy miał boks zawodowy u nas bez Don Wasyla? Ponadto patrzcie jak Don King swoich zawodników kiwał o ile się z nim Tyson sądził, Arum nie lepszy. Jak już ktoś wspomniał Góral, Master i Fonfara sobie bez niego radzą ale to są pięściarze z wysokim poziomem sportowym. A ludzie obdarzeni mniejszym talentem Wawrzyki, Kołodzieje, Janiki dostają swoje titleshoty i bez AW by nie mieli w CV pozycji "były pretendent do MŚ". Ktoś, jednak rozwinął u nas boks zawodowy.
 Autor komentarza: F30
Data: 09-10-2015 11:19:41 
Autor komentarza: zombi
Data: 09-10-2015 11:08:10
F30,
najgorszy, najlepszy to pojęcia względne:) Nie ma jednak wątpliwości, że dla takich komandosów jak np. kołodziej - lepszego nie było, nie ma i nie będzie:)
A w tych "rozważaniach" chyba chodziło bardziej o zwykłą uczciwość promotorską. Ja jakoś nigdy nie trawiłem jego propagandy. W większości same slogany mijające się z rzeczywistością, kóra jesli chodzi o boks w większości jest niestety "brutalna". Dlatego pan "pensyjka, dobry ojciec, dokładający do większości gal" jakoś mi nie podchodził:)

oczywiscie ze oni na tym zarabiaja , W Polsce jest taka głupi moda ze nie mozna dobrze zarabiac a juz bron boze nie mozna o tym głosno powiedziec
Yale musi zarabiac na boksie , oczywiscie niektore gale sie moga nie spiac ale dzieki zawodnikom typu Wlodar czy Głowka czy anwet Szpila wychodzi na swoje , dodatkowo teraz sprytnie podłaczył sie pod Haymona
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 09-10-2015 11:34:39 
A ja się zastanawiam dlaczego Dawid Kostecki tak "płacze"?
Co on za mało pieniędzy ma?Żyje w biedzie czy co?
To nie są pytania retoryczne, ani złośliwe, tylko pytam z ciekawości i z braku wiedzy w tym temacie,czyli o poziomie jego stopy życiowej.

Ma ktoś jakąś wiedzę w tym temacie?

Klepie biedę, żyje na średnim poziomie, czy jest zamożnym człowiekiem?
 Autor komentarza: zombi
Data: 09-10-2015 11:42:52 
"oczywiscie ze oni na tym zarabiaja , W Polsce jest taka głupi moda ze nie mozna dobrze zarabiac a juz bron boze nie mozna o tym głosno powiedziec"

100% racji. Dlatego nie trawię, jak promotorzy płaczą (wasyl wiedzie prym), że do gal dokładają, ze muszą ogromne sumy inwestować, ze im się nie zwraca itd., a jakoś przez wiele lat ten interes im się kręci. Ostatnio czytałem gdzieś wywiad z babilonem, kóry się wyłamał i wprost powiedział, ze jak mu się gala nie zamyka, to jej nie robi bo musi zarobić. Prosto i na temat.

Wszędzie na swiecie podaje się oficjalnie zarobki pięściarzy, a u nas ten temat tabu. Zawsze wasyl omijał ten temat, jak go pytano. Czyżby okazało się że jednak nie płaci tak dobrze?
Wyjatek chyba szpilka, kóry rzekomo po 100 czy 200 koła $ za ostatnie walki inkasował, co wg mnie jest kitem jakich mało. Jestem ciekawy kto płaci takie pieniądze za walkę poza czasem antenowym, za walkę bez historii o nic, z jakimś leszczem. Jak dla mnie znowu zwykła propaganda.
 Autor komentarza: Karni
Data: 09-10-2015 11:45:23 
Max do kogo ta mowa. Przecież .org od lat wychował sobie czytelników na podkręcaniu konfliktu, więc tu już mają skrzywione podejście propagandą, że Wasilewski to ten najgorszy, a cudowny Kostecki był wykorzystywany. To co robi AW na marny polski potencjał bokserski, z tej mąki jaką mamy, że nasz boks w jakimś stopniu liczy się na świecie to jest kosmos. Taki Kostecki jakby był Amerykaninem to walczyłby w ostatniej lidze.
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 09-10-2015 12:24:59 
@LennoxLewisLion
Klepie biedę, żyje na średnim poziomie, czy jest zamożnym człowiekiem?


Żyje na ponad średnim / wysokim poziomie, ale czy jest zamożnym człowiekiem tego się nie da powiedzieć, na podstawie obserwacji nie oszacujesz czy ma długi czy oszczędności. Bokserzy lubią żyć ponad stan.
W każdym razie wolałbym, żeby w mojej okolicy osiedliło się 50 Syryjczyków niż 5 Kosteckich. A po jego ostatnich wypowiedziach to nawet 500 Syryjczyków, bo Kosteckiemu trochę odbija, to już nie jest promocja, trash-talk tylko równia pochyła.
 Autor komentarza: tolek78
Data: 09-10-2015 12:27:54 
Autor komentarza: KarniData: 09-10-2015 11:45:23
Max do kogo ta mowa. Przecież .org od lat wychował sobie czytelników na podkręcaniu konfliktu, więc tu już mają skrzywione podejście propagandą, że Wasilewski to ten najgorszy, a cudowny Kostecki był wykorzystywany. To co robi AW na marny polski potencjał bokserski, z tej mąki jaką mamy, że nasz boks w jakimś stopniu liczy się na świecie to jest kosmos. Taki Kostecki jakby był Amerykaninem to walczyłby w ostatniej lidze.

Co ty za bzdury wypisujesz???czytałeś komentarze userów?bo mi się zdaje że nie.Większość jedzie po Kosteckim wiadomo po Wasylu też się zdarza ale akurat w tym temacie więcej userów trzyma stronę Wasyla niż Furmiego
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 09-10-2015 12:54:27 
@Grzelak - Dzieki za info.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.