Archiwum wiadomości z dnia: 2015-09-27

 


FOTORELACJA: SĘK vs OTAS

Pomimo iż Dariusz Sęk (24-2-1, 8 KO) wygrał każdą z dziesięciu rund konfrontacji z Pedro Otasem (29-3, 25 KO), to walka była twarda i mogła naprawdę się podobać. Teraz wracamy do niej za sprawą fotorelacji - zapraszamy.

PBN: EWA BRODNICKA PO ZWYCIĘSTWIE NAD PIĄTKOWSKĄ

Ewa Brodnicka (9-0, 2 KO) już na samym początku po mocnym lewym sierpowym przeciwniczki zapoznała się z matą ringu w Atlas Arenie w Łodzi. Ale szybko doszła do siebie, narzuciła swój styl i po zażartych ośmiu rundach zwyciężyła stosunkiem głosów dwa do jednego. Posłuchajcie co powiedziała tuż po zejściu do szatni.
MARCIN REKOWSKI PO KONTROWERSYJNEJ PORAŻCE Z AGUILERĄ

Marcin Rekowski (16-2, 13 KO) stoczył wczoraj porywającą wojnę z Nagym Aguilerą (20-9, 14 KO). Oglądało się to fantastycznie, lecz marne to pocieszenie dla Polaka, który nie ukrywa swojej wściekłości na kontrowersyjną decyzję sędziego, jaka pozbawiła go zwycięstwa na punkty. "Rex" był przybity, ale jak na zawodowca przystało, poświęcił nam parę minut. Zapraszamy!


FOTORELACJA: ADAMEK vs SALETA

Ta walka kończyła karierę Przemysława Salety (44-8, 22 KO), natomiast Tomasz Adamek (50-4, 30 KO) uzależniał od niej swoją przyszłość. Ostatecznie przed poddanie zwyciężył "Góral". Dwie legendy polskiego boksu na jednym ringu - zapraszamy do fotorelacji!


WYGRANA MALIGNAGGIEGO. TERAZ O PAS EBU Z BRANCO?

Udanie wypadł debiut Paula Malignaggiego (34-7, 7 KO) we Włoszech. Na ringu w Mediolanie mający sycylijskie korzenie Amerykanin bez trudu uporał się z węgierskim journeymanem Laszlo Fazekasem (27-22-1, 17 KO), po ośmiu rundach wygrywając jednogłośną decyzją sędziów. Dwaj punktowali 80-71, trzeci - 79-72.


TOMASZ ADAMEK PO ZWYCIĘSTWIE NAD SALETĄ

Tomasz Adamek (50-4, 30 KO) znów wyglądał jak za dawnych lat - przynajmniej na tle Przemysława Salety (44-8, 22 KO). "Góral" już wcześniej nie krył się z tym, że jeśli zaboksuje dobrze, to będzie chciał kontynuować karierę. Potwierdził to w wywiadzie z BOKSER.ORG. Czeka tylko na konkretne i ciekawe oferty. Zapraszamy!FOTORELACJA: REKOWSKI vs AGUILERA

Marcin Rekowski (16-2, 13 KO) i Nagy Aguilera (20-9, 14 KO) stworzyli w Łodzi niezapomniany thriller. Niestety przegrany przez Polaka, w dodatku w dosyć kontrowersyjnych okolicznościach. Warto jednak wrócić do ich pojedynku za sprawą zdjęć. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej walki.FOTORELACJA: CIEŚLAK vs COX

Powoli tradycją stają się w ostatnim czasie ekspresowe zwycięstwa Michała Cieślaka (10-0, 6 KO). Tak samo było również podczas wczorajszej gali Polsat Boxing Night, podczas której w niespełna pół rundy zdemolował Shawna Coxa (18-7, 17 KO). Wróćmy do tego pojedynku krótką fotorelacją - zapraszamy.19. MIEJSCE ADAMKA W RANKINGU BOXREC

Tomasz Adamek (50-4, 30 KO) po zwycięstwie nad Przemysławem Saletą (44-8, 22 KO) wczorajszego wieczoru z łódzkiej Atlas Arenie awansował w rankingu statystycznego portalu Boxrec o dwie lokaty. Obecnie widnieje na 19-tym miejscu wśród zawodników wagi ciężkiej na świecie.
MASTERNAK PODSUMOWAŁ GALĘ W ŁODZI, SPOTKAŁ SIĘ Z WŁODARCZYKIEM

Były mistrz Europy wagi junior ciężkiej Mateusz Masternak (36-3, 26 KO) był obecny podczas wczorajszej gali w łódzkiej Atlas Arenie, podczas której Tomasz Adamek (50-4, 30 KO) pokonał przed czasem po piątej rundzie Przemysława Saletę (44-8, 22 KO). Popularny "Master" na swojej oficjalnej stronie internetowej ocenił kilka pojedynków, krytykując pojedynek wieczoru. Poniżej relacja z imprezy 28-letniego pięściarza grupy Sauerland Event.