Archiwum wiadomości z dnia: 2015-06-06

 

DARCHINYAN NIE DAŁ RADY

Jesus Marcelo Andres Cuellar (27-1, 21 KO) obronił na ringu w Carson tytuł mistrza świata wagi piórkowej według federacji WBA. Nieudany atak na tron przeprowadził wielki niegdyś, dziś już jednak wyraźnie po swoim "prime" Vic Darchinyan (40-8-1, 29 KO).


WIDEO: MASTERNAK NA TARCZY BRAMOWSKIEGO

Już tylko godziny dzielą Mateusza Masternaka (35-2, 25 KO) od walki w RPA z miejscowym Johnnym Mullerem (18-4-2, 13 KO). W narożniku wrocławianina stanie Georg Bramowski, niemiecki szkoleniowiec z polskimi korzeniami. W ramach rozgrzewki przed walką prezentujemy Wam wspólny trening zawodnika z trenerem i "tarczę" zarejestrowaną jeszcze podczas obozu przygotowawczego w Berlinie.

MATEUSZ MASTERNAK OKRADZIONY W RPA!

W głównej walce wieczoru w Kempton Park w RPA spotkali się Mateusz Masternak (35-3, 25 KO) i miejscowy Johnny Muller (19-4-2, 13 KO). Zwyciężył Polak, ale tylko moralnie. Pomimo dwóch liczeń skandaliczna decyzja dwóch sędziów odebrała mu szansę walki o mistrzostwo świata.

SPARTAN BOXING NIGHT: ZAPOWIEDŹ GALI

Już 3 lipca w Lesznie odbędzie się gala Spartan Boxing Night, podczas której w głównej walce wieczoru Przemysław Opalach (17-2, 15 KO) skrzyżuje rękawice z Kenijczykiem Danielem Wanyonyi (21-6-2, 17 KO). W stawce tej potyczki będzie wakujący, interkontynentalny pas federacji WBA kategorii super średniej. Zapraszamy do materiału wideo promującego to wydarzenie.


WYGRAĆ Z LIGĄ MISTRZÓW

Nie jestem co prawda wielkim fanem piłki nożnej, a co najwyżej bardzo przeciętnym obserwatorem, bez większych sympatii personalnych czy klubowych, ale takie wydarzenie jak finał Ligi Mistrzów to zdecydowanie coś więcej niż mecz. To nieprzerwanie od wielu lat wielkie święto sportu. Ostatnie dwa lata pokazują jednak, że jeżeli chodzi o poziom emocji, to boks śmiało może konkurować nawet z tak potężnym wydarzeniem sportowym, jak wielki finał Champions League.