Archiwum wiadomości z dnia: 2015-05-03

 

ZNANI O WYGRANEJ MAYWEATHERA

- Floyd udowodnił, że jest po prostu lepszy. Moim zdaniem wręcz zdeklasował Pacquiao - tak o wygranej Floyda Mayweathera Jr (48-0, 26 KO) nad Mannym Pacquiao (57-6-2, 38 KO) mówił tuż po zakończeniu tej potyczki Andrzej Fonfara.

WALKA STULECIA - PARA POSZŁA W GWIZDEK

Walka bez historii przejdzie do historii. Nie wiem czego spodziewali się kibice, którzy wylewają żale z powodu niezbyt porywającego przebiegu starcia geniusza defensywy, obecnie zunifikowanego mistrza wagi półśredniej Floyda Mayweathera Jr. (48-0, 26 KO) z filipińskim bogiem wojny, Mannym Pacquiao (57-6-2, 38 KO). Przecież Money nic nie zmienił w swoim boksie i toczył walkę podobnie jak większość poprzednich  maksymalnie w zakresie efektywności, minimalnie pod względem efektowności.MAYWEATHER WYPUNKTOWAŁ PACQUIAO!

Na tę walkę bokserski świat czekał latami. W końcu nadeszła ta chwila. W konfrontacji dwóch legend na ringu w MGM Grand w Las Vegas Floyd Mayweather Jr (48-0, 26 KO) okazał się sprytniejszy od Manny'ego Pacquiao (57-6-2, 38 KO), wygrywając na wszystkich kartach sędziowskich. Tym samym zunifikował trzeci pas mistrzowski wagi półśredniej!ROACH: FLOYD BARDZO DOBRZE UCIEKAŁ

Pomimo 38 lat na karku Floyd Mayweather Jr (48-0, 26 KO) po raz kolejny zaimponował pracą nóg, która okazała się być jednym z kluczowych elementów w walce z Mannym Pacquiao (57-6-2, 38 KO). Pochwalił go za nią nawet trener Filipińczyka Freddie Roach, choć na swój własny, uszczypliwy sposób. - Myślę, że on uciekał naprawdę dobrze - stwierdził szkoleniowiec.