TYSON: NIKT NIE MOŻE SIĘ RÓWNAĆ Z MAYWEATHEREM

Redakcja, Sky Sports

2015-05-03

Mike Tyson jest zachwycony postawą Floyda Mayweathera Jr (48-0, 26 KO) w walce z Mannym Pacquiao (57-6-2, 38 KO). Niepokonany Amerykanin zdominował rywala i wygrał jednogłośnie na punkty. - To jest jego era - stwierdził po ostatnim gongu były mistrz wagi ciężkiej.

Tyson krytykował w ostatnich dniach swojego młodszego rodaka za wypowiedzi, w których "Money" stawiał siebie przed Muhammadem Alim. "Żelazny" podkreślał, że Mayweather nie jest nawet w pobliżu poziomu Alego. Po zwycięstwie 38-latka nad Pacquiao nie miał już jednak nic złego do powiedzenia na jego temat.

- Manny miał niezły początek, ale Mayweather wrócił w wielkim stylu, zaczął go rozbijać. Wykonał naprawdę świetną robotę - powiedział, a pytany o to, co czyni Floyda tak trudnym do pokonania, odparł: - On, po prostu on - to, co robi. To jego czas, jego era. Nikt go nie może zatrzymać, jest nieuchwytny. Nikt nie może się z nim równać.

Po historycznym triumfie Mayweather zapowiedział, że stoczy jeszcze jedną walkę w swojej bogatej karierze. Dojdzie do niej prawdopodobnie we wrześniu.