Archiwum wiadomości z dnia: 2014-12-12

 

DAMIAN JONAK: CHCĘ PO PROSTU ZROBIĆ SWOJE

Damian Jonak (37-0-1, 21 KO) powróci dziś w Radomiu po dłuższej przerwie, na przekór wielu osobom. O tej przerwie, sytuacji prawnej, ale przede wszystkim samej walce z Bradleyem Pryce'em (35-18, 19 KO) w rozmowie nagranej wczoraj późnym wieczorem w hotelu (przepraszamy za słabszą jakość dźwięku).


SYLWETKA: MAREK PIETRUCZUK

- Uwielbiam eksperymentować w kuchni, a moją specjalnością są makarony i potrawy mięsne - mówi Marek Pietruczuk (-56 kg), ostrołęcki kucharz z wykształcenia, którego sylwetkę przedstawiamy w przedsezonowym cyklu poświęconym bokserom Rafako Hussars Poland.

WACH NOKAUTUJE WALKERA W 6. RUNDZIE!

W pojedynku wieczoru gali Windoor Boxing Night w Radomiu Mariusz Wach (29-1, 16 KO) miał stanąć przed bardzo ważnym sprawdzianem od czasu walki z Wladimirem Kliczko, po której przez dwa lata nie wychodził do ringu. Starcie z Travisem Walkerem (39-12-1, 31 KO) miało choć w małym stopniu pokazać, czy popularny "Viking" ma szansę, by znów się liczyć w wadze ciężkiej i być w czołówce.WACH-WALKER: OSTATNI TRENING MARIUSZA

Wczoraj w hotelu - już przed północą, Mariusz Wach (28-1, 15 KO) zrobił ostatni trening przed dzisiejszą walką z Travisem Walkerem (39-12-1, 31 KO). My teraz prezentujemy Wam urywki tego treningu w ramach podgrzania atmosfery przed potyczką w Radomiu.


MARIUSZ GRABOWSKI O KULISACH GALI WACH-WALKER

Mariusz Grabowski, szef stajni Tymex Boxing Promotion i organizator dzisiejszej gali "Windoor Boxing Night" w Radomiu, miał naprawdę pod górkę w ostatnich dniach. Nowy promotor na naszym rynku dopiął jednak swego i doprowadził rozpiskę gali tak jak obiecano kibicom wcześniej. Posłuchajcie co mówił naszej redakcji wczoraj późnym wieczorem w hotelu.


TWARZĄ W TWARZ Z WYCHOWANKAMI

Trener Ringu Wolnego Toruń - Czesław Dromowicz wpadł na znakomity pomysł. Zapragnął zorganizować przed świętami spotkanie ze swoimi podopiecznymi. - Mam nadzieję, że frekwencja dopisze. Z niektórymi nie widziałem się przez wiele lat - powiedział toruński szkoleniowiec. W rozwinięciu dodatkowe informacje i okolicznościowy kalendarz.


JEŻEWSKI WYGRYWA Z ZYGMUNTEM PO NUDNEJ WALCE

Jedną z najciekawiej zapowiadających się walk, a już na pewno najbardziej wyrównanych miało być starcie Nikodema Jeżewskiego (9-0-1, 5 KO) ze starym wygą, niezwykle doświadczonym Łukaszem Zygmuntem (1-2). Walka w kilku fragmentach była rzeczywiście równa, lecz zabrakło emocji.
LARA I SMITH W LIMICIE

Podczas oficjalnej ceremonii Erislandy Lara (19-2-2, 12 KO) okazał się nieznacznie cięższy od Ishe Smitha (26-6, 12 KO), z którym zmierzy się nadchodzącej nocy w San Antonio. Skala pokazała przy Kubańczyku 154 funty, a więc dokładnie tyle, ile wynosi limit kategorii junior średniej. Amerykanin był o pół funta lżejszy.


MECZ: WIELKOPOLSKA vs. KUJAWSKO-POMORSKIE

Drużyny reprezentujące dwa okręgi bokserskie: Wielkopolski i Kujawsko-Pomorski spotkają się w najbliższą sobotę w Grudziądzu na meczu podsumowującym tegoroczne wysiłki szkoleniowców. Zapraszamy kibiców na godz. 18:00 do Hali MKS "Start" przy ul. Konarskiego 36.
KAMIL ŁASZCZYK PRZED WALKĄ W RADOMIU

Po różnych zawirowaniach Kamil Łaszczyk (18-0, 7 KO) ostatecznie zmierzy się dziśw Radomiu z Antonio Horvaticiem (6-11, 4 KO). Ale problemów młody wrocławianin miał w ostatnich godzinach dużo więcej. Posłuchajcie co "Szczurek" powiedział nam wczoraj po ceremonii ważenia.