ALEXANDER: KHAN IDEALNIE MI PASUJE

Devon Alexander (26-2, 14 KO) przekonuje, że nie będzie miał tak trudnego zadania, jak niektórzy sugerują, gdy w nocy z soboty na niedzielę stanie na ringu w MGM Grand w Las Vegas naprzeciw Amira Khana (29-3, 19 KO).

- Jego styl idealnie mi pasuje. Będę mógł robić, co tylko będę chciał. Khan to dobry zawodnik, ale nie widzę w nim niczego wyjątkowego. U mnie natomiast zobaczycie wszechstronność, siłę, szybkość, poruszanie się, po prostu wszystko. Jestem gotowy, to będzie ekscytująca walka – stwierdził Amerykanin.

Khan wysłuchuje tego ze spokojem. Sądzi, że rywal może nawet nie dotrwać do gongu kończącego dwunastą rundę.

- Przyjdzie w trakcie walki pora, kiedy zacznę wywierać presję i trochę go poturbuję. Dużo pracowałem nad ciosami na tułów, Devon ich nie lubi – powiedział.

Transmisja z gali w Las Vegas w nocy z soboty na niedzielę od 3:00 w Polsacie Sport.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 12-12-2014 14:37:28 
Niech Khan uważa, żeby to czasem on na deskach nie skończył :) Devon to nudziarz, Khan to płaczek, ale kibicował będę temu pierwszemu. Khan nie zasłużył sobie jeszcze na walkę z Mayweatherem. Jego walka z Alexandrem to będzie dopiero drugi występ w limicie półśredniej. O niewyrównanych porachunkach z Dannym Garcią czy Lamontem Pettersonem nawet nie wspomnę... Dlatego też mam nadzieję, że Devon da z siebie wszystko!
 Autor komentarza: blingbling
Data: 12-12-2014 15:31:27 
ciekawe czy zlote gacie tego brudasa tez podpasuja
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.