WACH-WALKER: GMITRUK ZASTĄPI W RAZIE POTRZEBY WILCZEWSKIEGO?

Wobec trudnej sytuacji Piotra Wilczewskiego, skomplikowała się również sytuacja Mariusza Wacha (28-1, 15 KO), który dziś późnym wieczorem podczas gali "Windoor Boxing Night" w Radomiu spotka na swojej drodze potrafiącego nokautować niemal w każdym momencie Travisa Walkera (39-12-1, 31 KO).

Wciąż nie wiadomo, co dalej z "Wilkiem". Być może zostanie za kilka godzin wypuszczony, ale Wach może również zostać sam. Wczoraj w trybie ekspresowym z Dzierżoniowa do Radomia przyjechał Kamil Zieliński, na co dzień pomocnik Wilczewskiego. Ale gotowość pomocy wyraził również Andrzej Gmitruk, który przez dłuższy okres w przeszłości stał już w narożniku Mariusza!

Panowie w pewnym momencie się poróżnili, jednak z czasem pogodzili się i zakopali dawne kłótnie za sobą. Może więc się okazać, że dziś Wachowi znów po kilku latach sekundować będzie Gmitruk...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Miro
Data: 12-12-2014 10:35:09 
Może i to wyszło by na dobre dla Wacha, to przytrzymanie Wilczewskiego. Bo Gmitruk to Gmitruk ma dokonania i osiągnięcia jako trener a Wilczewski w każdym wywiadzie jakiego udzielał to sprawiał wrażenie jakby coś "wciągnął". Ach to młode pokolenie , nie potrafi funkcjonować bez używek ?
 Autor komentarza: MarcinN
Data: 12-12-2014 12:32:29 
Nie wiem czy tak dobrze, Wilczewski przygotowywał Wacha na tą walkę, Gmitruk to Gmitruk-wiadomo, ale nowy trener w narożniku tak na hurra to nie to samo co dłuższa współpraca. Lepszy moim zdaniem byłby chyba Zieliński, przynajmniej zna więcej założeń taktycznych, które Wilczewski układał z Wachem na tą walkę
 Autor komentarza: MarcinN
Data: 12-12-2014 12:32:53 
Nie wiem czy tak dobrze, Wilczewski przygotowywał Wacha na tą walkę, Gmitruk to Gmitruk-wiadomo, ale nowy trener w narożniku tak na hurra to nie to samo co dłuższa współpraca. Lepszy moim zdaniem byłby chyba Zieliński, przynajmniej zna więcej założeń taktycznych, które Wilczewski układał z Wachem na tą walkę.
 Autor komentarza: polrex
Data: 12-12-2014 17:30:41 
Wach nieznosi Gmitruka, nigdy by sie nie zgodzil, Gmitriuk chcial go tylko wnerwic i przypomniec o sobie
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.