Archiwum wiadomości z dnia: 2014-10-31

 ANDRZEJ FONFARA NA TRENINGU MEDIALNYM

Już jutro w "Wietrznym Mieście" między liny powróci jeden z najlepszych polskich zawodowców Andrzej Fonfara (25-3, 15 KO). Jego rywalem będzie dobrze znany polskim fanom pięściarstwa Doudou Ngumbu (33-5, 12 KO). Prezentujemy wam materiał wideo z treningu medialnego Polaka.
MARES I ORTIZ WRÓCĄ 13 GRUDNIA

Gala w MGM Grand Garden Arena w Las Vegas zaplanowana na 13 grudnia została wzbogacona o dwie kolejne interesujące walki. Między linami pokaże się uważany jeszcze niedawno za lidera wagi piórkowej Abner Mares (27-1-1, 14 KO), a po ostatnich niepowodzeniach swoją karierę spróbuje odbudować Victor Ortiz (29-5-2, 22 KO).


GŁAZKOW ZAPOWIADA LEPSZĄ FORMĘ NIŻ OSTATNIO

Wiaczesław Głazkow (18-0-1, 11 KO) nie olśnił swoich kibiców w ostatnim występie, gdy ledwo co wypunktował stosunkiem głosów dwa do remisu Derrica Rossy. Ma jednak swoje "alibi" i zapewnia, że podczas gali "Hopkins vs Kowaliow" w Atlantic City w następną sobotę zaprezentuje się przeciwko Darnellowi Wilsonowi (25-17-3, 21 KO) już znacznie lepiej.

KONFERENCJA FUNDRAISING W SPORCIE

Jak efektywnie połączyć sport, pozyskiwanie pieniędzy i dobre praktyki w zarządzaniu niezależnie od wielkości organizacji? Opowiedzą o tym eksperci w czasie Konferencji 'Fundraising w sporcie', której patronem medialnym został portal Bokser.org.
RAPORT Z OBOZU MICHAŁA CHUDECKIEGO

Dziś Michał Chudecki (10-0-1, 3 KO) odbył ciężki trening siłowo-wytrzymałościowy, jutro odbędzie jeszcze jedne zajęcia i zacznie już powoli łapać świeżość przed starciem z Michałem Syrowatką (10-0, 2 KO) podczas gali Polsat Boxing Night w Krakowie.MALIK SCOTT NIE DAŁ SZANS LEAPAIOWI

Koniec marzeń Alexa Leapaia (30-6-3, 24 KO) o kolejnej walce o mistrzostwo świata wagi ciężkiej. Podczas piątkowej gali w Australii 35-letni zawodnik, niedawny rywal Władimira Kliczki, przegrał jednogłośnie na punkty z Amerykaninem Malikiem Scottem (37-2-1, 13 KO).WSB: PRZYSZŁOŚĆ I SZANSE ZAWODNIKÓW - IO RIO 2016

Posłuchajmy co miał do powiedzenia na zakończenie długiego wywiadu, szef Rafako Hussars Poland, Jarosław Kołkowski o przyszłości zawodników - Kadry Narodowej, WSB oraz tych rezerwowych także, bo dawno nie mieliśmy tak szerokiego wachlarza szans na uzyskanie kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich 'RIO 2016'. Poprzednie części wywiadu w rozwinięciu.