Archiwum wiadomości z dnia: 2014-09-30

 


JOSHUA FRANCO vs TOLGAHAN OZTURK: FINAŁ MEMORIAŁU L. DROGOSZA

Rozpoczynamy prezentację walk finałowych II Memoriału im. Leszka Drogosza. Do Kielc przybyła reprezentacja USA w bardzo mocnym składzie, a jedną z gwiazd już wkrótce może okazać się zwycięzca kategorii do 49 kilogramów - Joshua Franco. Amerykanin w walce o złoto pokonał przed czasem reprezentanta Turcji - Tolgahana Oztorka. Zobaczcie Franco w akcji i jego niszczące ciosy na korpus.
MALIK SCOTT I ALEX LEAPAI PEWNI WYGRANEJ

Alex Leapai (30-5-3, 24 KO) nie zdołał sprawić sensacji stulecia i poległ po jednostronnym biciu z rąk Władimira Kliczki. Niemal dokładnie pół roku później - 24 października, powróci starciem z Malikiem Scottem (36-2-1, 13 KO). Dla obu będzie to walka z rodzaju być albo nie być i oni zdają sobie z tego doskonale sprawę.


DARIUSZ MICHALCZEWSKI O WALCE ADAMEK vs SZPILKA

Po emocjach w Moskwie, kibice boksu zawodowego w Polsce czekają już na listopadową galę Polsat Boxing Night, podczas której w walce wieczoru Artur Szpilka (16-1, 12 KO) skrzyżuje rękawice z Tomaszem Adamkiem (49-3, 29 KO). O opinię odnośnie tej potyczki spytaliśmy legendarnego mistrza wagi półciężkiej, Dariusza Michalczewskiego. Posłuchajcie na kogo stawia "Tygrys".WALKI TURNIEJU 'PAWEŁ SKRZECZ ZAPRASZA'

Przemysław Zyśk (Victoria Ostrołęka) po raz kolejny pokazuje swoją dominację w kategorii 75kg na Mazowszu, kończąc przed czasem walkę z Jakubem Niesiołowskim (KS Raszyn), tym samym dając przedsmak tego, co będzie się działo 17-18 października w Ostrołęce podczas eliminacji do Pucharu Polski.
MAYWEATHER BAŁ SIĘ MARGARITO?

Jeden z najwybitniejszych trenerów Naazim Richardson nie chce już oglądać walki Floyda Mayweathera (47-0, 26 KO) z Mannym Pacquiao (56-5-2, 38 KO). - Żeby usatysfakcjonować publiczność, musieliby stoczyć lepszą i dwa razy dłuższą batalię od tej Haglera z Hearnsem. Nie mają już tego w sobie - ocenia szkoleniowiec.


PASCAL WRÓCI NA GALI BUTE?

Luciana Bute (31-2, 24 KO) po porażce z rąk Jeana Pascala (29-2-1, 17 KO) powróci 6 grudnia w Bell Centre w Montrealu starciem z Roberto Feliciano Bolontim (35-3, 24 KO). Wygląda na to, że jego pogromca również wystąpi na tej imprezie.WASILEWSKI: LICZYMY NA REWANŻ - WŁODARCZYK: MOGŁEM WIĘCEJ

- Niewątpliwie bardzo istotna będzie opinia mediów rosyjskich i telewizji. To co można było w kontrakt zapisać, to zapisaliśmy. Dużo będzie też zależało od kongresu federacji WBC i oczywiście Andrieja Riabińskiego. My natomiast bardzo byśmy tego chcieli i liczymy na to, że do rewanżu dojdzie - powiedział w dzisiejszym programie Puncher Andrzej Wasilewski.


'POLAND vs ENGLAND' BOXING POSITION W PŁOŃSKU

Zapraszamy na oficjalną ceremonię ważenia w Hotelu Martex na godzinę 11:30, gdzie twarzą w twarz stanie 22 zawodników. Seniorskie walki od roku odbywają się bez kasków zgodnie z obowiązującym Regulaminem PZB. Dwie godziny boksu w najlepszym olimpijskim wydaniu czekać będzie na sympatyków pięściarstwa w Płońsku. Gośćmi specjalnymi będą Olimpijczycy, m.in.: Paweł Skrzecz, Kazimierz Szczerba, Józef Grudzień, będzie chwila na fotografie i autograf.


CARL FROCH: ZOSTAŁA MI JEDNA, MOŻE DWIE WALKI

Carl Froch (33-2, 24 KO) wciąż ma nadzieję, że w kolejnym występie nie będzie musiał mierzyć się z Jamesem DeGale'em (19-1, 13 KO), oficjalnym pretendentem z ramienia federacji IBF. "Kobra" z Nottingham liczy ciągle na potyczkę w Las Vegas z kimś o znacznie bardziej atrakcyjnym marketingowo nazwiskiem.
WILDER ZACZYNA SIĘ NIECIERPLIWIĆ

Rano informowaliśmy Was o kolejnym "przebukowaniu" terminu przetargu na walkę Deontay Wildera (32-0, 32 KO) z mistrzem świata wagi ciężkiej federacji WBC Bermane'em Stiverne'em (24-1-1, 21 KO). Obowiązkowy pretendent z ramienia organizacji powoli traci cierpliwość i chce podania szybko terminu potyczki.