ŚWIERZBIŃSKI ZABOKSUJE Z MENDYM O PAS WBF WAGI ŚREDNIEJ

Już 22 listopada w Białymstoku odbędzie się jubileuszowa, 25. gala grupy Dariusza Snarskiego pod nazwą "Wschodzący Białystok Boxing Team konta Europa". A podczas niej Robert Świerzbiński (14-3, 3 KO) podejdzie do walki o mistrzostwo świata federacji WBF wagi średniej. Dziś ogłoszono nazwisko rywala Polaka.

Naprzeciw reprezentanta gospodarzy wyjdzie urodzony w Gambii, a reprezentujący Wielka Brytanię Patrick Mendy (15-8-1, 1 KO). Przeciwnik rekordem może nie rzuca na kolana, ale ma kilka sukcesów na koncie, jak choćby wygrany turniej Prizefighter czy niedawny remis z obecnym mistrzem świata federacji WBA w wersji tymczasowej, Dimitrijem Czudinowem. Z racji stawki pojedynek z Robertem zakontraktowano oczywiście na dwanaście rund.

Na gali zaprezentują się pozostali zawodnicy grupy Snarskiego, Krzysztof Rogowski (8-9, 3 KO), Tomasz Mazur (1-0 1 KO) i Władimir Letr (3-3 2 KO). Gościnnie wystąpią także Michał Starbała (10-0 1 KO), Michał Gerlecki (7-0,4 KO) i Nikodem Jeżewski (7-0-1, 5 KO). Impreza odbędzie się w hali Szkoły Podstawowej nr 50 przy ul.Pułaskiego 96 w Białymstoku. Gala bokserska jest objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.