Archiwum wiadomości z dnia: 2014-05-05

 

EARL PRZED REWANŻEM Z KATSIDISEM

W lutym 2007 roku na stadionie Wembley w Londynie zmierzyli się ze sobą Graham Earl (26-4, 12 KO) i Michael Katsidis (29-6, 24 KO). 4 lipca dojdzie do kolejnej walki tych dwóch wojowników po przejściach, która tym razem odbędzie się na podwórku Michaela w australijskim mieście Toowoomba.
ALEXANDER CHĘTNIE DA MAIDANIE REWANŻ

Po zaciętym boju w sobotnią noc Marcos Rene Maidana (35-4, 31 KO) upomina się o rewanż z Floydem Mayweatherem Jr (46-0, 26 KO). Swoje trzy grosze dorzuca również Devon Alexander (25-2, 14 KO), który chętnie da rewanż Argentyńczykowi za przekonujące i wysokie zwycięstwo ponad dwa lata temu.
QUILLIN LUB JACOBS DLA GOŁOWKINA?

Ekscytująco zapowiadający się pojedynek pomiędzy Giennadijem Gołowkinem (29-0, 26 KO) a Julio Cesarem Chavezem Jr (48-1-1, 32 KO) jest coraz mniej prawdopodobny. W związku z brakiem postępów w negocjacjach obóz Kazacha rozgląda się już za nowym rywalem.


SCHAEFER: BRONER PRZEKROCZYŁ GRANICĘ

Dyrektor wykonawczy Golden Boy Promotions Richard Schaefer przyznał, że ma już dość aroganckiego zachowania Adriena Bronera (28-1, 22 KO). Szwajcar chce przemówić pięściarzowi do rozsądku i ma nadzieję, że pomoże mu w tej sprawie jego współpracownik oraz autorytet wielu zawodników  Bernard Hopkins (55-6-2, 32 KO).


STIVERNE: ZWYCIĘŻĘ PRZEZ NOKAUT

- Sposób w jaki trenuję do tej walki wskazuje na to, że ta nie potrwa na pełnym dystansie - przekonuje Bermane Stiverne (23-1-1, 20 KO), który już w najbliższą sobotę skrzyżuje rękawice z Chrisem Arreolą (36-3, 31 KO) w pojedynku o wakujący tytuł mistrza świata wagi ciężkiej według federacji WBC.


ATLAS: FLOYD DOMINOWAŁ, TO NIE BYŁA WYRÓWNANA WALKA

Trener i ekspert telewizji ESPN Teddy Atlas stanowczo skrytykował pracę Michaela Pernicka, sędziego punktowego walki Floyda Mayweathera Jr (46-0, 26 KO) z Marcosem Maidaną (35-4, 31 KO), który widział w tym pojedynku remis 114:114. Atlas twierdzi, że walka była w gruncie rzeczy jednostronna i Mayweatherowi należało się wysokie zwycięstwo.MAYWEATHER SR MA WĄTPLIWOŚCI CO DO DALSZEJ KARIERY FLOYDA

Walka z Marcosem Maidaną (35-4, 31 KO) przyniosła wiele znaków zapytania na temat przyszłości Floyda Mayweathera Jr (46-0, 26 KO). Nie brakuje głosów, że 37-letni Amerykanin, który wygrał w gorszym stylu niż zwykle, powinien zakończyć karierę. Skłaniać ku takiemu rozwiązaniu wydaje się nawet ojciec i trener pięściarza, Floyd Mayweather Sr.


ŁASZCZYK: POTRZEBUJĘ JESZCZE DWÓCH WALK

- Potrzebuję dwóch walk, aby być gotowym do pojedynku o pas mistrza świata federacji WBO - mówi Kamil Łaszczyk (16-0, 7 KO) z grupy Global Boxing, który 16 maja na gali w Ślesinie koło Konina spotka się ze Słowakiem Martinem Parlagim (14-0). Transmisja w Orange Sport.