LOPEZ ZMIERZY SIĘ Z NIEPOKONANYM VARGASEM

Notowany na czwartym miejscu rankingu federacji WBO kategorii super piórkowej Juan Manuel Lopez (34-3, 31 KO) zmierzy się z drugim na tej liście Francisco Vargasem (19-0-1, 13 KO) 12 lipca podczas gali Alvarez vs Lara w MGM Grand w Las Vegas.

Stawką ich konfrontacji będzie status oficjalnego pretendenta do tronu organizacji WBO, gdzie na tronie zasiada Miguel Angel Garcia. Ich pojedynek został już wciągnięty do oferty stacji Showtime w systemie PPV.

Przypomnijmy, iż "Juanma" będąc na zakręcie uratował swoją karierę w połowie marca, gdy zastopował w drugim starciu Daniela Ponce De Leona. A przecież w przeszłości był już mistrzem świata dwóch niższych dywizji.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 05-05-2014 23:01:27 
"Rozkladówka" Vargasa nie powala na kolana. 'Juanma' to jego największe wyzwanie w dotychczasowej karierze, dlatego nie spodziewam się, aby Portorykańczyk mial jakieś większe problemy w tej przeprawie. Jest zauważalna dysproporcja w warunkach fizycznychna korzyść Vargasa, ale Lopez nadrobi to brutalną silą z jakiej slynie i przechyli szalę na swoją korzyść. Mistrzem jak już redakcja wspomniala jest Micki Garcia i nie chcialbym oglądać z nim drugi raz Lopeza którego bardzo lubię. 'Juanma' to już nie ten sam gość co kiedyś, jego prime już minąl. Ale tutaj sytuacja jest o tyle ciekawa, że Garcia może iść w górę szukać kolejnych wyzwań lub najzwyczajniej ...zwakować tytul. Znane są już problemy Garcii, który zacząl się sądzić z Top Rank i sprawy tej pewnie szybko nie zalatwi. Z wielkim zaciekawieniem będę czekal na obrót spraw.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.