Archiwum wiadomości z dnia: 2014-04-27

 

MATTHYSSE: MOLINA BIŁ NAJMOCNIEJ

Lucas Martin Matthysse (35-3, 33 KO) pokonał przed czasem Johna Molinę (27-4, 22 KO), ale zanim przełamał rywala, sam wcześniej dwukrotnie zapoznał się z matą ringu. Nic więc dziwnego, że Argentyńczyk ze sporym uznaniem wypowiada się dziś o Amerykaninie.


ALBERT SOSNOWSKI PO WYGRANEJ Z LETREM

Niewiele powiedział o aktualnej formie Alberta Sosnowskiego (48-6-2, 29 KO) jego występ w Legionowie. 'Dragon' odniósł zwycięstwo w pierwszej rundzie, ale nie przez nokaut, a przez kontuzję jego rywala Włodzimierza Letra (1-3, 1 KO). Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z pięściarzem, którego zapytaliśmy również o walkę z Andrzejem Wawrzykiem.


PAWEŁ GŁAŻEWSKI PO WYGRANEJ WOJNIE Z MISZKINIEM

Wczorajsza wojna z Maciejem Miszkiniem (15-2, 4 KO) na pewno kosztowała sporo zdrowia zwycięskiego ostatecznie Pawła Głażewskiego (22-2, 5 KO), który przekonany jest, że pomiędzy linami zrobił wystarczająco dużo by to jego ręka powędrowała w górę. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z "Głazem" tuż po zakończeniu pojedynku.


WIDEO: GERLECKI vs KLIMKOU

Podczas wczorajszej gali w Kielcach wygraną przed czasem nad słabiutkim Aliaksandrem Klimkou (0-3) zanotował boksujący w wadze półciężkiej Michał Gerlecki (5-0, 3 KO). Poniżej prezentujemy Wam ich walkę.MAIDANA: MUSZĘ OD POCZĄTKU ATAKOWAĆ

Na tydzień przed walką z Floydem Mayweatherem Jr (45-0, 26 KO) Argentyńczyk Marcos Maidana (35-3, 31 KO) był gościem w studiu telewizji Showtime podczas gali w Carson. W rozmowie z Brianem Kennym "Chino" zapewnił, że jest doskonale przygotowany do pojedynku, a jego odpowiedzią na świetną defensywę Amerykanina będzie ofensywa.

WITALIJ: WŁADIMIROWI NIKT NIE ZAGROZI

Emerytowany już były mistrz świata wagi ciężkiej - Witalij Kliczko, zgodnie z wieloletnią tradycją stanął wczoraj w narożniku młodszego brata. A Władimir Kliczko (62-3, 52 KO) zrobił co do niego należy i odprawiając Alexa Leapai (30-5-3, 24 KO) zachował pasy IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej.


ESTRADA OBRONIŁ PASY

Juan Francisco Estrada (26-2, 19 KO) przed własną publicznością obronił tytuł mistrza świata wagi muszej według organizacji WBA i WBO, jakie zdobył nieoczekiwanie rok wcześniej kosztem Briana Vilory.BANKS CHCE WALK KLICZKI PO CAŁYM ŚWIECIE

Johnathon Banks nie ukrywa zadowolenia z postawy swojego podopiecznego, czyli Władimira Kliczki (62-3, 52 KO). Niepokonany od ponad dekady Ukrainiec obronił minionej nocy trzy pasy na ringu niemieckim, ale teraz być może zacznie częściej boksować w innych krajach. Tego przynajmniej chce Banks.


BYRD: KLICZKO NIE JEST NUDNY, JEST MĄDRY

Władimir Kliczko (62-3, 52 KO) stoczył w sobotę kolejną jednostronną walkę, bez trudu odprawiając w ciągu niespełna pięciu rund Alexa Leapaia (30-5-3, 24 KO). Wielu kibiców ma już dość dominacji Ukraińca i zarzuca mu mało efektowny boks. W obronie Kliczki stanął tymczasem jego były rywal Chris Byrd.