CIEŚLAK PO ZDEMOLOWANIU BINKOWSKIEGO

Michał Cieślak (5-0, 2 KO) potwierdził wczoraj w starciu z Arturem Binkowskim, że jest jednym z najgorętszych prospektów na naszej scenie. Zapraszamy do rozmowy z młodym pięściarzem z Radomia tuż po zejściu z ringu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: KnockKnock
Data: 27-04-2014 18:48:24 


Michal bedzie musial potwierdzic swoje wysokie aspiracje I dyspozycje z bardziej wymagajacym przeciwnikiem - z calym szacunkiem dla obydwu ale "zdemolowanie" 39 letniego wraku Artura Binkowskiego przystepujacego do walki po jednym dniu aklimatyzacji (9 razy mniej niz mial Szpilka z Jenningsem gdzie Lapin twierdzil ze przybyl na styk I jest to absolutne minimum dla osiagniecia optymalnej dyspozycji)absolutnie nic nie znaczy I tak naprawde nic nam nie mowi o dyspozycji czy tez ppotencjale Cieslaka.

 Autor komentarza: TomekNieAdamek
Data: 27-04-2014 19:15:42 
KnockKnock

Stary Biniek w ogóle się nie aklimatyzował. Przyleciał do Polski usnął jak w Kanadzie i tyle. Są dwie szkoły "aklimatyzacji" albo przylatujesz wcześniej i przestawiasz organizm,albo na ostatnią chwilę i nic nie zmieniasz.
 Autor komentarza: KnockKnock
Data: 27-04-2014 19:51:37 
@TomekNieAdamek

Nie wiem, nie znam sie na aklimatyzacjach po dlugich lotach, powtarzam tylko co mowil Lapin.
Z europejskiego doswiadczenia wiem ze sam np czuje sie wyjebany po 2 godzinnym locie I calej podrozy (samochodem z/na lotnisko + odprawy itd) wiec tak na logike (abstahujac od szeroko pojetej aklimatyzacji) walka po odbytym dzien wczesniej locie I tak dalekiej podrozy jak z Kanady to chyba nie najlepszy pomysl.

 Autor komentarza: rys
Data: 27-04-2014 20:33:50 
Cieślak bardzo fajnie wypadł, myślący, dynamiczny, bije seriami, fajne tempo bardzo dobrze się młody zapowiada tylko mądrze trza go prowadzić

Art Bińkowski no co powiedzieć ?
wesołe chłopisko ale to jeszcze nie koniec kariery !

na pożegnanie walka Bińkowskiego z ........ Romanem Bugajem.
 Autor komentarza: Loki
Data: 27-04-2014 20:51:37 
Nie jestem z Radomia jestem kibicem z miasta Warszawy i życzę wielu sukcesów.
 Autor komentarza: boksradom
Data: 27-04-2014 20:52:19 
@rys
zgadzam się z Tobą i oby został dobrze poprowadzony. Trochę przykro ogląda się takie walki gdzie młody ambitny w sile wieku chłopak bije kanadyjskiego buma i oby takich walk bańkowych Michał już nie przyjmował tego jemu i nam wszystkim życze
 Autor komentarza: Clevland
Data: 27-04-2014 22:32:09 
Cieślak walczył super.
Liczę że dostanie kogoś półkę wyżej i będzie się rozwijał.
 Autor komentarza: UshiroTobi
Data: 27-04-2014 22:36:32 
walka na pokazanie Cieślaka z wrakiem o znanym nazwisku
wynik był jasny do przewidzenia,Cieślak skończył wcześniej niż myślałem
dobry,młody,perspektywiczny - oby go nasi promotorzy nie zepsuli
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 27-04-2014 23:58:03 
Idzie chlopak odwaznie, walka z Izu jak najbardziej sensowna, moze troche pozniej ale w koncu ktos kto nie jest wyboksowany. Niewiele mozna powiedziec tak naprawde o klasie Michala po pokonaniu wraka Binkowskiego czy poprzedniego weterana. Cruiser, to w Europie bardzo mocna waga, wielu dobrych zawodnikow w niej chodzi i nie powinno byc problemem sprowadzenie kogos kto nie tylko cos potrafi ale i ma ambicje zwojowania czegos w ringu, nie tylko wyplaty.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.