Archiwum wiadomości z dnia: 2022-01-04

 

KELLERMAN O WALCE CANELO vs BETERBIJEW: PERFEKCYJNE ZESTAWIENIE

Po imponującym zwycięstwie mistrza świata IBF i WBC wagi półciężkiej Artura Beterbijewa (16-0, 16 KO), który rozbił w grudniu w Montrealu Marcusa Browne'a, pojedynek Rosjanina z Saulem Alvarezem (57-1-2, 39 KO) jest obecnie jednym z najbardziej pożądanych przez miłośników pięściarstwa. Uznany amerykański dziennikarz Max Kellerman podkreśla ciężar gatunkowy tej konfrontacji.
ROMAN GONZALEZ: JESTEM BARDZIEJ ZMOTYWOWANY NIŻ KIEDYKOLWIEK

Trzecia walka Romana Gonzaleza (50-3, 41 KO) z Juanem Francisco Estradą (42-3, 28 KO) czeka nas 5 marca w San Diego. Dojdzie do niej na gali transmitowanej przez platformę DAZN, a w stawce znajdą się pasy WBA i WBC Franchise wagi super muszej. Gonzalez - jeden z najlepszych pięściarzy ostatniej dekady bez podziału na kategorie - rozpoczął już obóz przygotowawczy i zapowiada maksymalne poświęcenie.WIDEO: WALKA CHYŻNIAK vs SZACHSUVARLY

Aleksander Chyżniak to wielka postać boksu olimpijskiego i nadzieja Ukraińców na powtórzenie sukcesów Usyka czy Łomaczenki w gronie zawodowców. Sięgamy do archiwum BOKSER.ORG i prezentujemy walkę Chyżniaka z Kamranem Szachsuwarlym z Azerbejdżanu. Przypomnijmy, że Chyżniak to mistrz Europy, świata, a w finale olimpijskim wygrywał do jednej bramki, zanim nadział się na jedno mocne uderzenie w trzeciej rundzie i musiał zadowolić się tylko srebrem w Tokio.