FILIP HRGOVIĆ: ODEŚLĘ ORTIZA NA SPORTOWĄ EMERYTURĘ

Władze International Boxing Federation wysłały wczoraj list do obozów Filipa Hrgovicia (14-0, 12 KO) oraz Luisa Ortiza (33-2, 28 KO), wyznaczając termin na czwartek jeśli chodzi o decyzję w sprawie przystąpienia do ostatecznego eliminatora do tytułu mistrzowskiego wagi ciężkiej tejże federacji.

- Wyzwanie przyjęte - od razu odpowiedział Nisse Sauerland, jeden z braci promujących chorwackiego medalistę olimpijskiego z Rio.

- Mieliśmy w zeszłym roku tyle opóźnień w różnych negocjacjach, że mam tylko nadzieję, iż ten nowy będzie dużo lepszy. Najpierw odmówił nam Michael Hunter, a potem miesiącami szukaliśmy nowego przeciwnika. Ostatecznie pierwszy pojedynek w zeszłym roku stoczyłem dopiero we wrześniu. A cały czas pozostawałem w treningu, co było niezwykle wyczerpujące. Hunter mnie unikał, bo facet zdaje sobie sprawę, że nie jest na moim poziomie i zostałby przeze mnie znokautowany. Czekałem na walkę Ortiza z Martinem, obaj pokazali się z dobrej strony, ale wyłoniliśmy już zwycięzcę i czekam na decyzję Ortiza. Liczę na to, że się zgodzi i będę mógł na dniach rozpocząć obóz do walki. Moglibyśmy się zmierzyć w marcu bądź kwietniu. Mam dla Ortiza sporo szacunku, ale wiem doskonale, że mogę go pokonać. Facet miał fajną karierę, lecz nadeszła pora na jego sportową emeryturę. I właśnie zamierzam go na tę sportową emeryturę odesłać. Wierzę, że pokonam go w wielkim stylu - stwierdził Hrgović.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lou
Data: 04-01-2022 12:47:39 
To będzie sroga lekcja boksu dla Filipa z konopii.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 04-01-2022 13:01:08 
Ortiz już jest na emeryturze, tylko sobie dorabia:)
 Autor komentarza: gerlach
Data: 04-01-2022 14:05:55 
Mimo ze jak dla mnie Hrgovic jeszcze zupelnie niesprawdzony, Ortiz poplynie. Nie trzyma ciosu. Hrgovic to juz wie, bedzie polowal na takie ogluszajace plomby. Nie bedzie nawet wielkich szachow.
 Autor komentarza: KarateTsunami
Data: 04-01-2022 14:26:19 
Oby zrobili te walkę. Zobaczymy przynajmniej w jakim miejscu jest Hrgovic, jeśli nie będzie w stanie położyć 60-letniego, a wciąż sporo potrafiącego Ortiza, można go śmiało rzucać dla grubasa Kownackiego, czy w inne kompletnie nieinteresujące nikogo walki.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.