ROMAN GONZALEZ: JESTEM BARDZIEJ ZMOTYWOWANY NIŻ KIEDYKOLWIEK

Trzecia walka Romana Gonzaleza (50-3, 41 KO) z Juanem Francisco Estradą (42-3, 28 KO) czeka nas 5 marca w San Diego. Dojdzie do niej na gali transmitowanej przez platformę DAZN, a w stawce znajdą się pasy WBA i WBC Franchise wagi super muszej. Gonzalez - jeden z najlepszych pięściarzy ostatniej dekady bez podziału na kategorie - rozpoczął już obóz przygotowawczy i zapowiada maksymalne poświęcenie.

- Jestem niesamowicie zmotywowany i skoncentrowany. Nawet bardziej niż w poprzednich pojedynkach z Estradą. Bardziej niż kiedykolwiek. Przez cały listopad trenowałem w USA, potem spędzałem czas z rodziną w Nikaragui i wciąż trenowałem. Obecnie jestem na początkowym etapie pełnoprawnego obozu przygotowawczego. Jeśli chodzi o koncepcję treningów, nie będzie się on znacząco różnił od poprzednich. Robimy swoje i wierzymy, że Bóg da nam zwycięstwo - powiedział Gonzalez.

Przypomnijmy, że do pierwszej walki Gonzalez vs Estrada doszło w listopadzie 2012 roku w wadze junior muszej. "Chocolatito" Gonzalez wygrał wtedy na punkty. Od tego czasu zarówno Nikaraguańczyk, jak i Meksykanin stali się legendami. W marcu 2021 roku doszło do długo wyczekiwanego rewanżu, który zakończył się szeroko dyskutowanym zwycięstwem Estrady niejednogłośną decyzją sędziów. Estrada zunifikował tym samym pasy WBC i WBA w wadze super muszej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BumPromotion
Data: 04-01-2022 20:25:11 
Tylko jedną walkę przegrał Gonzales.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.