PRAWDOPODOBNIE W KWIETNIU UNIFIKACJA SPENCE vs UGAS

Wygląda na to, że w kwietniu wyłonimy zunifikowanego mistrza trzech federacji wagi półśredniej. Będzie nim Errol Spence Jr (27-0, 21 KO) bądź Yordenis Ugas (27-4, 12 KO).

Amerykanin zasiada na tronie WBC i IBF, natomiast Kubańczyk piastuje tytuł WBA. Czwarty i ostatni pas, ten w wersji WBO, należy do Terence'a Crawforda.

- W marcu bądź kwietniu zawalczymy o trzy mistrzowskie pasy. Od dawna chciałem walki ze Errolem - mówi Ugas.

- Pojedynek odbędzie się w kwietniu - stwierdził jeszcze konkretniej Spence Jr.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Polakos
Data: 04-01-2022 10:28:41 
Czyli co, Crawford znowu będzie potrzebował rok odpoczynku po walce? A co do unifikacji to tutaj nie skreślę Ugasa. Co prawda Spence pokazał, że potrafi wrócić w dobrej formie po dłuższej przerwie, ale z drugiej strony to już któraś kolejna więc nie zdziwię się jeśli jakiś regres tutaj zaliczy - mimo wszystko Spence na punkty.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 04-01-2022 10:40:38 
Niech unifikują, a zwycięzca niech potem powalczy z Crawfordem o miano dominatora półśredniej. Wbrew pozorom Ugas wcale nie jest skazany na porażkę ze Spence'em, od którego jest lepszy technicznie. Jak nie da się celnie i mocno trafić, to punkty może to wygrać.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 04-01-2022 12:15:38 
Ja mam nadzieję, że Crawford w międzyczasie zawalczy z Taylorem, żeby się nie nudzić. Byle nie podpisywał z Arumem kontraktu na więcej niż jedną walkę.
 Autor komentarza: Bonnte
Data: 04-01-2022 12:57:49 
Ugas jest niedocenianym bokserem. Bilans trochę mylący jest. Natomiast ze Spencem nie da raczej rady. To jest dość "bezpieczna" walka dla Spenca.
Ciekawe co by było gdyby Taylor poszedł wyżej i bezpośrednio uderzył na Spenca. Myślę, że oni by się mogli dogadać za plecami Crawforda. Oczywiście to ostatnia rzecz jakiej bym chciał, bo Bud już by wtedy zupełnie został na lodzie.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 04-01-2022 13:09:20 
Bardzo dobre zestawienie, choć nie tak mocne jak Spence jr.- Crawford/Taylor, co nie znaczy, że niespodzianka nie wchodzi w grę.
 Autor komentarza: sludgehc
Data: 04-01-2022 14:11:30 
@ polakos

tobie jakby wyszło, że odwarstwia ci się siatkówka w lewym oku, to pewnie byś się niczym nie martwił i z miejsca wziął walkę z Crawfordem
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.