Archiwum wiadomości z dnia: 2020-11-17

 HUGHIE FURY: OCZEKUJĘ TRUDNEJ WALKI Z MARIUSZEM WACHEM

Już 12 grudnia na gali, której walką wieczoru będzie starcie mistrzowskie Anthony Joshua vs Kubrat Pulew, zobaczymy dwa bardzo ważne dla polskiego boksu pojedynki, w tym walkę Mariusza Wacha (36-6, 19 KO) z Hughie'em Furym (24-3, 14 KO). Oto, jak Brytyjczyk odniósł się do wczorajszego, oficjalnego ogłoszenia starcia z Polakiem.


MICHAEL HUNTER vs CHAUNCY WELLIVER 19 GRUDNIA - POTEM HRGOVIĆ?

Michael Hunter (18-1-1, 12 KO) powróci na ring po rocznej przerwie 19 grudnia w Galveston. Jego rywalem będzie inny Amerykanin - niegdyś przeciętny, dziś stosunkowo słaby Chauncy Welliver (57-13-5, 23 KO), który potrafi wnieść na wagę nawet 140 kilogramów. W ostatnich dziesięciu walkach wygrał cztery razy ze słabymi rywalami, dla Huntera będzie więc niemal na pewno tylko przystawką przed naprawdę poważną walką.


STANISŁAW GIBADŁO: CHCĘ WYGRYWAĆ DLA MOJEGO SYNKA BORYSA

- Jestem lepiej przygotowany niż do ostatniego pojedynku, a dodatkową motywacją są dla mnie narodziny syna. Chcę wygrywać dla Borysa  mówi Stanisław Gibadło (4-0) przed 6-rundową walką w wadze średniej z Damianem Stanisławskim (4-0, 1 KO). Do pojedynku dojdzie 21 listopada na gali Tymex Boxing Night 14 w Szydłowcu na Mazowszu. Transmisja w TVP Sport, TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej TVP Sport.