MISTRZ OLIMPIJSKI WAGI SUPER CIĘŻKIEJ MOCNO PODKRĘCI TEMPO

Złoty medalista olimpijski wagi super ciężkiej - Tony Yoka (8-0, 7 KO), przez trzy i pół roku zawodowej kariery stoczył tylko osiem walk. Stracił dużo czasu, lecz teraz ma mocno podkręcić tempo.

Francuz wrócił we wrześniu błyskawicznym nokautem na Johannie Duhaupas, a już 27 listopada w Nantes zmierzy się kolejnym ciekawym rywalem, byłym mistrzem świata juniorów, Christianem Hammerem (25-6, 15 KO). Ale na tym nie koniec. Współpromująca go grupa Ringstar Promotions wygrała właśnie przetarg na organizację walki o pas Unii Europejskiej, wykładając minimum 271 tysięcy euro.

Rywalem 28-letniego Yoki ma być Petar Milas (15-0, 11 KO). Jeśli Francuz upora się za dziesięć dni z twardym Hammerem bez większych szkód, do jego walki z niepokonanym Chorwatem może dojść jeszcze w grudniu tego roku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 17-11-2020 22:39:38 
Liczę, że Tony po karencji, gdzie zapewne nie próżnował stanie się obok Dubois, oraz Hrgovic'a główną siłą napędowa królewskiej dywizji, choć nie zapominam o wiekowym prospekcie jakim jest Joe Joyce,którego stać na niespodziankę w nadchodzącej walce i pokrzyżowanie planów wyżej wspomnianego Daniela.
 Autor komentarza: samqualis
Data: 18-11-2020 01:38:24 
Jeszcze niedawno Yoka sprawial wrazenie goscia ktory za duzo na zawodowstwie nie ugra, ale po demolce na przydupasie trzeba miec na niego oko tym bardziej ze jego przyszli rywale tez wygladaja ciekawie
 Autor komentarza: Gazun
Data: 18-11-2020 07:17:04 
To będzie jego najtrudniejsza walka w karierze i obstawiam że jeśli wygra przed czasem to w dwóch ostatnich rundach ale nie zdziwi mnie jeśli Hammer wyjdzie tak dobrze nastawiony jak zawsze to może być różnie
 Autor komentarza: mpjzb
Data: 18-11-2020 09:34:45 
Hammer wybitny nigdy nie był, ale też nigdy nie pękał na robocie i wyjaśniał kryptobumów. Nie uważam Yokę za buma, bo to mistrz olimpijski ale jeśli na serio chce dołączyć do czołówki to musi Rumuna zdemolować.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 18-11-2020 20:24:02 
Jeśli Milas wygrałby z Yoką to zepchnie Hrcovica z piedestału, ale nie jestem taki pewny czy Yoka nie weźmie jakiejś lepiej płatnej walki zamiast EBU.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.