KUBRAT PULEW: JAKO DRUGI OBNAŻĘ JOSHUĘ, WYSTRZELĘ JAK BŁYSKAWICA

- Obnażę braki Joshuy po raz drugi, tak samo jak zrobił to Ruiz - zapowiada zmotywowany Kubrat Pulew (28-1, 14 KO), który 12 grudnia zaatakuje Anthony'ego Joshuę (23-1, 21 KO) i jego pasy IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej.

Bułgar to obowiązkowy pretendent z ramienia International Boxing Federation. Mało kto daje mu szansę, tym bardziej, że "Kobra" dobija prawie do czterdziestki. Ale za niecały miesiąc ma znów być bardzo jadowita.

- Śledzę Joshuę od początku jego zawodowej kariery. Jest silny, ma fajny styl boksowania, ale brakuje mu twardości i mocnej psychiki. Ma duże umiejętności bokserskie, lecz nie pokazał jeszcze siły mentalnej. A tego nie da się wytrenować, to się ma albo się tego nie ma. I najwidoczniej Joshui tego brakuje. Jednego możecie być pewni, gdy przyjdzie do podbramkowej sytuacji, ja okażę się dużo twardszy niż on. I właśnie na tym polega różnica między nami, górę weźmie moja wola zwycięstwa i wytrzymałość - zapowiada były mistrz Europy wagi ciężkiej i pretendent do tych samych pasów. Sześć lat temu poległ jednak przez ciężki nokaut (KO 5) w starciu z Władimirem Kliczką.

- To będzie partia szachów i gra umysłu. Aż w końcu wystrzeli błyskawica i będzie po wszystkim. Ponownie obnażę jego niedociągnięcia na oczach całego świata i udowodnię, że zakochano się w niewłaściwym gościu - kontynuował Pulew.

- Biegałem dziesięć kilometrów po górach w czasie pięćdziesięciu minut. Wszystko żeby zbudować jak najlepszą kondycję i wytrzymałość. Wspinałem się też na wyższe szczyty. Trenowałem również w słynnym olimpijskim kompleksie sportowym Belmeken w górach. Nie ma chyba w całej Europie lepszego miejsca do ciężkiej pracy niż właśnie tam. Joshua zapowiada, że mnie zasypie ciosami. Cóż, ja więc to przetrzymam i sprowadzę lawinę w dół góry. Nigdy dotąd nie czułem się tak mocny od strony fizycznej i mentalnej jak teraz. Porażka z Kliczką nauczyła mnie sporo nowych rzeczy. Wyciągnąłem swoją lekcję i odrobiłem zadanie domowe. Popełniłem wtedy bardzo dużo błędów, w ogóle nie trzymałem swojego dystansu. Ale nie powtórzę tych samych błędów, tego możecie być pewni. Wtedy byłem jeszcze zbyt zielony, by rywalizować na mistrzowskim poziomie. Fizycznie mogłem wtedy walczyć nawet dwadzieścia pięć rund, ale byłem zbyt zielony boksersko. Teraz będzie inaczej - dodał Bułgar.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Akwizytor41
Data: 17-11-2020 15:47:29 
Jestem ciekaw czy on jest rzeczywiście gotowy na mistrzowski poziom. Bułgar wydaję mi się trochę pospinany. Nie ma dystansu do siebie i jest chłopina jakiś za poważny. Ma naprawdę dobre warunki, wzrost i zasięg, ale gdzieś w środku czuję, że Dżoszuła go najpierw obskoczy, a jak Pulev się pogubi i będzie chciał w nerwach ruszyć to Antek wejdzie w tempo i będzie KO. No w sumie od Kliczki to widziałem go chyba tylko z młodym Furym, szału nie było. Mówię chłop jest mocno spięty, jakby się do końca nie wysr....
Oczywiście ta gala to niezła gratka dla polskich kibiców.
 Autor komentarza: Nestor
Data: 17-11-2020 15:48:23 
Przy pierwszej próbie dostanie w nocha i będzie miał dość (cyt. z filmu "Wielki Szu"). A tak na poważnie, Pulev nie ma ani jednego argumentu na Joshuę, jedynie wielką mordę do gadania bzdur.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 17-11-2020 16:31:25 
Gdybyby AJ nie miał słabej szczęki, kondycji, ciosu, psychiki i nadmuchanego na emerytach rekordu, miałby szanse z Pulewem. Do tego bułgar jak twierdzi będzie w świetnej formie. Już po Joshule, tym bardziej że wykazuje ślady rozbicia..
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 17-11-2020 16:36:22 
Joshua będzie niestety uważny, Pulew też będzie uważny i przestraszony. No i tak sobie będą pykać przez 12 rund. A poza Furym i może Usykiem to Joshua jest najlepszy w takie pykanie w HW. Nuda i 119-109, 118-110, 120-108 dla Antka.
 Autor komentarza: tomekzzar
Data: 17-11-2020 16:40:52 
Ostatni oponenci Bułgara z którymi wymeczył zwycięstwo Rydell Booker,Bogdan Dinu,Hughie Fury,Kevin Johnson i Samuel Peter,to sie nazywa fachowo dopchanie się do walki o pas,w walce z Joshuą Kubrat nawet się nie spoci będzie leżał już w pierwszych rundach,nie ma możliwosci aby dotrwał do 6 rundy
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 17-11-2020 16:43:08 
Ciekawe, Pulew przegrał z Kliczko, bo popełniał błędy i w wieku 33 lat nie był gotowy na mistrzowski level. Jeśli faktycznie to prawda, to szykuje się nam w grudniu zmiana warty w HW ;)
 Autor komentarza: teanshin
Data: 17-11-2020 16:47:19 
Pulev ty jajcarzu...
 Autor komentarza: DeontayWilder
Data: 17-11-2020 16:48:23 
lubieznyzenon początek walki widzę podobnie tyle że Joshua ma jebnięcie i na pewno trafi Puleva czymś mocnym a wtedy już go skończy.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 17-11-2020 16:56:48 
DeontayWilder

Czym ma Joshua skończyć Pulewa ? Przecież on nie ma siły ciosu, a do tego 12 rund. jak on ma to wytrzymać z nieoblicznym i szybkonogim Kubratem. Kubrat sam się chwalił że biegał 10 km w 50 minut, wiesz co to oznacza ? Koszmar dla brytyjczyka..
Pulew dodatkowo zyska na konferencjach i przy face to face i zje przestraszonego Joshuę, który przeciez kompetnie nie ma psychiki do tego sportu.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 17-11-2020 17:04:30 
"lecz nie pokazał jeszcze siły mentalnej"

Oj... Jeśli na tej podstawie upatruje swoich szans Pulev to współczuję. To gadka dla niedzielniaków nie mających pojęcia o temacie.
Joshua pokazał siłę mentalną w ekstremalnie trudnych momentach w swojej karierze już nie raz. Wyjątkowy pokaz zaserwował chociażby w starciu z człowiekiem który Puleva zmasakrował.

Ogólnie to lubię i szanuję Puleva ale dużych szans na zdetronizowanie AJ-a nie ma i stawiam że przegra przed czasem.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 17-11-2020 18:25:39 
Autor komentarza: MLJData: 17-11-2020 16:31:25
Gdybyby AJ nie miał słabej szczęki, kondycji, ciosu, psychiki i nadmuchanego na emerytach rekordu, miałby szanse z Pulewem. Do tego bułgar jak twierdzi będzie w świetnej formie. Już po Joshule, tym bardziej że wykazuje ślady rozbicia..

Joshua jest odbudowany niczym BMW od Helmuta z Berlina który jak sprzedawał trzy części tego samego modelu, a różnej wersji to nawet mu się nie śniło, że to będzie jeździło w jednej całości:)

Pulew to marketingowy potwór o aparycji ekskluzywnego kryminalisty z nad Morza Czarnego,niestety czeka go deja vu z samego Kliczki.
 Autor komentarza: Mike555
Data: 18-11-2020 10:34:59 
0 szans Pulewa. KO do połowy walki, max do 7 rundy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.