MME W BUDVIE: KONIEC TURNIEJU DLA POLAKÓW, POLKI WALCZĄ DALEJ

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w Boksie (nazwa nieco niefortunna, gdyż rywalizują na nich juniorzy i juniorki) zakończyły się już dla naszych bokserów. Przegraliśmy w czarnogórskiej Budvie osiem z dziewięciu walk, co nie może niestety napawać optymizmem. W tej sytuacji na placu boju pozostały tylko polskie juniorki.

MME W BUDVIE: WYNIKI PIERWSZEGO DNIA TURNIEJU >>>

Dziś w ćwierćfinałąch odpadli Jakub Krzpiet (49 kg), który przegrał niejednogłośnie na punkty z Szakirem Sjojanowem (Bułgaria) i Marcel Materla (56 kg), którego przez RSC w drugiej rundzie pokonał Rosjanin Aleksiej Szendrik

Wczoraj Oliwier Zamojski (64 kg) przegrał 1:4 z Michaiłem Zainulabidowem (Rosja), a Jakub Domurad (+91 kg) poległ wysoko na punkty w walce z innym Rosjaninem - Iwanem Oniszczenką.

Przedwczoraj w wadze 60 kg Beniamin Zarzeczny przegrał 0:5 ze Stefanem Vozneacovschim (Mołdawia), w wadze 69 kg Mateusz Urban uległ Hiszpanowi Sergio Martinezowi, a w wadze 81 kg Sebastian Kusz poległ 0:5 z Rosjaninem Ramazanem Dadajewem.

Jeśli chodzi o kobiety, to Natalia Kuczewska (48 kg) pokonała wczoraj przez RSC już w pierwszej rundzie Rumunkę Biancę Lacatusu (Polka zapewniła sobie tym samym brązowy medal), a dziś wieczorem lub jutro podamy Wam dokładne wyniki dzisiejszych walk innych Polek: Julia Szeremeta (60 kg) vs Nela Radenović (Czarnogóra), Alexas Kubicki (51 kg) vs Zuleima del Pinto Gonzalez Mederos (Hiszpania) i Wiktoria Tereszczak (64 kg) vs Azalia Aminewa (Rosja).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 17-11-2020 20:06:14 
Następnym razem niech wyślą jakichś młodocianych kiboli bez większych umiejętności technicznych, ale za to silnych i bojowych. Gorzej już być nie może, więc może będzie lepiej.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.