Archiwum wiadomości z dnia: 2020-11-07

 
CARL FROCH KRYTYCZNIE O SZANSACH USYKA Z MISTRZAMI WAGI CIĘŻKIEJ

Trwa dyskusja na temat szans złotego medalisty olimpijskiego i byłego króla wagi cruiser - Aleksandra Usyka (18-0, 13 KO) - w wadze ciężkiej. Październikowa wygrana nad Dereckiem Chisorą nie przekonała wszystkich obserwatorów, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii. Chyba najbardziej krytycznie o przyszłości Ukraińca wypowiedział się były mistrz świata wagi super średniej - Carl Froch.GOLDEN BOY I DAZN POTWIERDZAJĄ ROZSTANIE Z CANELO

Grupa Golden Boy i platforma DAZN, z którymi Saul Alvarez (53-1-2, 36 KO) toczył w ostatnich miesiącach batalię prawną, potwierdziły rozstanie z Meksykaninem. Tym samym wczorajsze oświadczenie trenera i menadżera Canelo, Eddy'ego Reynoso, można uznać za całkowicie wiarygodne. Meksykanin staje się wolnym agentem i rozpoczyna nowy etap kariery.

PROMOTOR FURY'EGO: WHYTE WALCZYŁ Z CHISORĄ O ŻYCIE, KABAYEL PEWNIE WYGRAŁ

Kiedy okazało się, że Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) zmienił plany i do obrony pasa WBC podejdzie 5 grudnia w Londynie, natychmiast zaczęła się ruletka nazwisk potencjalnych rywali. Ostatecznie w rolę pretendenta wcieli się Agit Kabayel (20-0, 13 KO). Kontrakty nie zostały jeszcze podpisane, ale w najważniejszych kwestiach obie strony doszły do porozumienia.

ROMANOW PRZEJECHAŁ SIĘ PO LIACHOWICZU

183 centymetry wzrostu i 103,8 kilograma na nikim już dziś w wadze ciężkiej nie robi wrażenia, ale za Jewgienijem Romanowem (15-0, 11 KO) idą spore umiejętności i siła rażenia. O czym na własnej skórze przekonał się przed momentem były mistrz świata wagi ciężkiej, Siergiej Liachowicz (27-9, 17 KO).