SZEF UFC WCHODZI W BOKS! PIERWSZA GALA 11 GRUDNIA

Dana White już kilka lat przebąkiwał coś o wejściu do boksu. Mówił o tym tyle razy, że niektórzy, a może nawet większość, przestała już wierzyć w te deklaracje. Ale szef UFC dopiął swego.

White wraz z marką Zuffa Boxing rusza na podbój boksu zawodowego premierową galą 11 grudnia w Las Vegas. Wieczór ten zostanie pokazany za pośrednictwem UFC Fight Pass.

Federacja UFC zbudowała swą pozycję również dzięki walkom pań. I w tym kierunku pójdzie White na sam początek. Gwiazdą jego imprezy będzie wielka mistrzyni świata kategorii super średniej, potem średniej, a ostatnio junior średniej, dwukrotna mistrzyni olimpijska - Claressa Shields (10-0, 2 KO). Jej przeciwniczką będzie Marie Eve Dicaire (17-0), mistrzyni organizacji IBF. Tak więc unifikacja.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 07-11-2020 15:54:51 
Chce się przypodobać Bidenowi i to przed czasem(oby nie za wcześnie),który jest fanem galopujących zmian społecznych, tak więc teraz Panie będą wiodły prym na arenie bokserskiej i zapewne w PPV.Ciekawe kto to kupi zakładam, że same damy:)
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 07-11-2020 17:28:16 
@up

Bzdura. Po prostu Dana White rozbił wcześniej bank na bazie Rondy Rousey i próbuje powtórzyć ten sam sukces z Shields.

A White z Bidenem też się dobrze trzyma, nie musi jakichś nowych gestów w jego kierunku robić.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 07-11-2020 20:26:09 
Zycze powodzenia. Moze powoli skoncza sie te paski od majtek, ukladziki, walki "pretendentow" przez 2 lata z nikim (vide Pulev). Acz bedzie cholernie ciezko ten beton skruszyc. Niejakiemu Haymonowi sie nie udalo zmienic obrazu boksu.
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 07-11-2020 20:51:34 
Nie zdziwiłbym się, gdyby White połączył siły z Hearn'em. Oboje wypowiadalali się o sobie z wzajemnym szacunkiem. Edi już wspominał, że chciałby widzieć boks, coś na wzór UFC. Jeśli kiedykolwiek miałoby to się udać, to tylko z Dana. On ma bezcenne doświadczenie i ogólnie jest świetnym managerem, w dodatku zarządza najlepszą federacją MMA na świecie. Wydaje mi się, że w przyszłości możemy być świadkami częstszych pojedynków gwiazd obu dyscyplin. Mogłoby być ciekawie.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 07-11-2020 22:37:26 
Jeśli chodzi o mma w wykonaniu kobiet to jestem pod wrażeniem, jednak w boksie to jakoś na razie nie to. Co do jego wejścia do boksu - Dana rozwal system :)
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 16-11-2020 21:15:11 
Boks kobiet jest bardzo słabo zagospodarowany i Whyte liczy, że uda mu się zrobić to, co z Rousey. Czy wyobrażacie sobie w ogóle, że w pewnym momencie to ona sprzedawała najwięcej PPV?! Wyobrażacie sobie taką sytuację w boksie, żeby kobieta sprzedawała więcej PPV od największych męskich gwiazd? W dodatku to wszystko udało się zrobić pomimo tego, że poziom przeciwniczek był wówczas naprawdę przeciętny.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.