GOLDEN BOY I DAZN POTWIERDZAJĄ ROZSTANIE Z CANELO

Grupa Golden Boy i platforma DAZN, z którymi Saul Alvarez (53-1-2, 36 KO) toczył w ostatnich miesiącach batalię prawną, potwierdziły rozstanie z Meksykaninem. Tym samym wczorajsze oświadczenie trenera  i menadżera Canelo, Eddy'ego Reynoso, można uznać za całkowicie wiarygodne. Meksykanin staje się wolnym agentem i rozpoczyna nowy etap kariery.

OŚWIADCZENIE REYNOSO I SZCZEGÓŁY SPORU CANELO Z DAZN >>>

- Spór sądowy został rozwiązany z korzyścią dla wszystkich, życzymy Canelo wszystkiego najlepszego na jego drodze. Będziemy kontyunować współpracę z DAZN i pokazywać walki wschodzących supergwiazd, takich jak Ryan Garcia, Jaime Munguia i Vergil Ortiz Jr. Każdy z nich ma potencjał, by stać się największą gwiazdą naszego sportu - stwierdził były mistrz świata Oscar De La Hoya, szef Golden Boy. Jego słowa lakonicznie potwierdził jeden z najwyższych rangą ludzi w DAZN w rozmowie z magazynem The Ring. 

Canelo współpracował z Golden Boy przez dziesięć lat, a z DAZN przez dwa lata. Jego opiewający na 365 milionów dolarów kontrakt już nie obowiązuje. Teraz może się zwrócić w kierunku Ala Haymona i jego projektu PBC, gdyż od kilkunastu godzin mówi się o nowym celu Alvareza na ten rok: walce z występującym na galach PBC mistrzem świata IBF wagi super średniej Calebem Plantem (20-0, 12 KO). Do tego pojedynku miałoby dojść 19 grudnia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: rocky86
Data: 07-11-2020 10:27:58 
No to GBP własny straciło konia pociągowego. Muszą się spieszyć z promocją młodych, bo ich pozycja w tym biznesie właśnie się drastycznie obniżyła.
Ryan Garcia może zostać nowa gwiazdą, ale chłop musi dostać jeszcze trochę czasu.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 07-11-2020 11:15:24 
Z Plantem przyznam ciekawa walka. Nie lekceważłybym amerykanina, facet jest bardzo inteligetnym pieściarzem,
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 07-11-2020 12:15:22 
No to zobaczymy, jak sobie Canelo poradzi bez parasola ochronnego ODLH. Przyjaznych sędziów, od 10 lat w niemal tych samych składach, pieczołowicie dobieranych przeciwników, brudnych zapisów na temat wagi a kontraktach na walkę. Innymi słowy, z Plantem może przegrać, choćby po to, żeby trochę utemperować rozbuchane ego i finansowe wymagania Alvareza.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 07-11-2020 12:28:19 
ciekawe czy alvarez bedzie sam sobie promotorem czy zwiąże się z kimś. Widać, że nie lubi jak ktoś wywiera na nim presje (jeżeli chodzi o przeciwnkóW). Możliwym scenariuszem jest obniżenie poprzeczki, co za tym idzie zastój w umiejetnościach i po kilku walkach porażka, a po niej (przed nią zapewne też) ogromne straty marketingowe, mysle że jeszcze 2-3 walki może kosić potężne siano, później rynek go zweryfikuje i nie będzie już tak kolorow. Jeżeli zwiąże się z Top-rank czy heanrnem lub PBC to jestem niemal przekonany, że jego wyplaty beda mniejsze niż to co oferowalo DAZN w swojej korekcie (obnizce) - po prostu Alvarez nigdy nie zaslugiwal na siano jakie dostawal, nie oszukujmy sie - drugim floydem to on nie jest pod żadnym względem a kontrakt z DAZN to byl dla niego strzał życia. Nie znam zapisów umowy i nie będę tego szerzej komentował, mimo wszystko każda ze stron może być chyba zadowolona (oprócz GBP). Dazn nie musi kombinowac skad naruchac astronomiczne gaże [zapewne nie rentowne] i użerać się z gwiazdorem (za posrednictwem promotora), canelo mogl czuc sie poszkodowany - propozycja obnizki gaż, nacisk na 3 walke z GGG, okreslanie rywali jako "nie premium" lub proponowanie walk z jakimis sportowcami z innej dyscypliny. Jedynie OLDH traci kupe kasy (chociaz bardzo mozliwe ze wiekszosc hajsu splywala do gwiazdorwa) w zamian za swiety spokoj (a jak wiadomo cpun-transwestyta nie dogadywal sie z rudym arogantem). DAZN zapewne podczas proponowania kontraktu widzial w Rudym produkt ala FMJ ale pod ich szyldem i po 3kk ppv w kazdej walce, OLDH widzial tylko monete i staral sie zeby canelo i dazn byli usmiechnieci, canelo - zapewne nalykal sie bajek OLDH lub nie mial nic do gadania. Nie przepadam za meksem ale chetnie bede sledzil rozwoj wydarzen i jego kariere, bo to ze jest bdb piesciarzem trzeba mu oddac
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 07-11-2020 22:39:24 
Teraz zobaczymy czy i jak zmieni się sędziowanie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.