Archiwum wiadomości z dnia: 2019-09-18

 
DANIEL DUBOIS - TARCZOWANIE Z BRUNO PRZED WALKĄ Z TETTEH (WIDEO)

Jeden z najciekawszych prospektów wagi ciężkiej, Daniel Dubois (12-0, 11 KO) 27 września w Londynie spotka się z Ebenezerem Tetteh (19-0, 16 KO). Stawką pojedynku jest wakujący tytuł mistrza Wspólnoty Brytyjskiej. Już dziś 'DDD' - niedawny pogromca Nathana Gormana - zaprezentował się kibicom na treningu otwartym. Tarczowanie prowadził legendarny Frank Bruno - były brytyjski mistrz świata królewskiej dywizji. Jak widzicie szanse Dubois na podbój krainy olbrzymów?


HEARN O CRAWFORD - BROOK: TOP RANK MUSI TO OPŁACIĆ

Terence Crawford (35-0, 26 KO) to bez wątpienia jeden z najlepszych pięściarzy bez podziału na kategorie wagowe, ale w oczy rzuca się to, że Amerykaninowi brakuje dużych, budzących ekscytację walk. Jednym z potencjalnych rywali dla 'Buda' jest Brytyjczyk Kell Brook (38-2, 26 KO). Jak zapatruje się na to promotor Kella, Eddie Hearn?
KONTROWERSYJNY PETER QUILLIN: BOKS JEST PEŁEN RASIZMU

Były mistrz świata Peter Quillin (34-1-1, 23 KO) zmierzy się w najbliższą sobotę w Kalifornii z Alfredo Angulo (25-7, 21 KO), jednak więcej emocji niż sama walka budzi na razie wywiad, jakiego Amerykanin udzielił przez pojedynkiem. Głównym tematem poruszonym przez Quillina był rasizm w boksie. Rozmowa została skierowana na ten tor, gdy padło pytanie o Floyda Mayweathera.

ANDRE WARD O SZANSACH SPENCE'A I PORTERA W HITOWEJ WALCE

Mistrz IBF wagi półśredniej, Errol Spence Jr (25-0, 21 KO) jest według bukmacherów bardzo dużym (nawet 9:1) faworytem walki z mistrzem WBC, Shawnem Porterem (30-2-1, 17 KO), która czeka nas już 28 września w Los Angeles. Innego zdania jeśli chodzi o szanse obu czempionów jest były mistrz świata Andre Ward, który spełnia się ostatnio jako telewizyjny ekspert.