PETER FURY O KOLEJNEJ WALCE SYNA I JEGO BOKSERSKIM ROZWOJU

Ojciec i trener Hughie Fury'ego (23-3, 13 KO), Peter Fury nie ustaje w przekonywaniu świata boksu, że jego syna wciąż stać na zwycięstwa z czołowymi zawodnikami wagi ciężkiej. Po niedawnej porażce z Aleksandrem Powietkinem (35-2, 24 KO) Hughie ma się przegrupować, wzbogacić bokserski arsenał i stoczyć w tym roku kolejną walkę.

HUGHIE FURY: SERWIS SPECJALNY >>>

- Będziemy szukać walki, do której Hughie mógłby stanąć w listopadzie. Chcemy, by po tym pojedynku znów zrobił krok do przodu. Chcemy również rewanżu z Powietkinem, gdyby był możliwy w przyszłości, byłoby wspaniale - powiedział Peter Fury.

- Wiele pracowaliśmy nad prawą ręką, ona działa na poziomie krajowym, ale w walkach ze światową czołówką Hughie wciąż nie potrafi ''pociągnąć za cyngiel''. Być może zmienimy pozycję na odwrotną, bo Hughie jest leworęczny. Kiedy zmieniał pozycję na mańkuta w walce z bliska podczas konfrontacji z Powietkinem, dobrze mu szło, ale rzadko z tego korzystał - dodał ojciec Brytyjczyka.

- Jestem jednak zadowolony z występu w tym pojedynku. Wiele rzeczy zostało wykonanych. Hughie ma na koncie trzy porażki, ale nie został przez nikogo rozbity. Powodem porażek nie były elementy, które wykonywali jego rywale, tylko fakt, że Hughie nie wykonywał niektórych akcji. Przed nim wspaniała przyszłość, jest gotowy zmierzyć się z każdym i ma jedną z najlepszych ''szczęk'' w wadze ciężkiej, dysponuje wielką odpornością na ciosy (...) Jest tak dobrym bokserem, że walczy na światowym poziomie właściwie jedną ręką. Wyobraźcie sobie, co się stanie, kiedy dołoży drugą. Jestem całkowicie pewien, że ułożymy kostkę Rubika, jaką jest Hughie i ze zdwojoną mocą ruszymy na szczyt - podsumował temat charyzmatyczny trener.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 18-09-2019 20:37:49 
Jeszcze dwie porażki i będą nie do zatrzymania w tej drodze na szczyt :)
 Autor komentarza: Champion20
Data: 18-09-2019 21:16:29 
Średniak typowy średniak i tak już pozostanie z tej mąki chleba nie będzie... nie ma mocnego ciosu pewnie coś na poziomie naszego szpilki Fury będzie zawsze po za 1 dziesiatką wagi ciężkiej
 Autor komentarza: mirage
Data: 18-09-2019 21:26:51 
Beznadziejny cienias. Nie warto się nim zajmować
 Autor komentarza: Callisto
Data: 18-09-2019 21:32:46 
@Champion20

Fury to poziom wyzszy i to znacznie od Szmulki. Czy Ty drogi kolego forumowy jestes sobie doprawdy w stanie wyobrazic by nasz Wieliczkowy dresik toczyl w miare wyrownane pojedynki z Parkerem, Pulevem badz Powietkinem. Pytanie retoryczne rzecz jasna, dlatego bez znaku zapytania
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 18-09-2019 21:40:30 
@Castillo

Nie chce mi się szukać, ale kolega Champion20, jeszcze przed walką Fury'ego z Powietkinem, twierdził, że dziadziuś Powietkin jest bez szans w tym starciu, także wiesz... nie ma co sobie dupy zawracać opiniami tego eksperta ;)
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 18-09-2019 22:40:04 
Ten Fury to może maks na punkty z Wachem wygrać. Jego agresja ringowa jest równa 0, ten człowiek wygląda w ringu jakby nie chciał wygrać bo po co
 Autor komentarza: teanshin
Data: 19-09-2019 06:52:29 
Gość który wchodzi do ringu i robi tylko tyle żeby bezpiecznie przetrwać walkę nigdy mistrzem nie będzie a 3 przegrane w rekordzie na tym etapie kariery są na to najlepszym dowodem.
 Autor komentarza: holy
Data: 19-09-2019 08:26:56 
Przy ogroooomnym szczęsciu może coś zdobędzie, bo historia boksu pokazuje, że i gorszym zawodnikom udawało się co nieco osiągnąć. Ale hughie przegrał jak na razie wszystkie ważniejsze walki w swojej karierze, a ostatnio nawet z powietkinem - rywalem 15 lat starszym; taka porażka u zawodnika aspirującego do walk na szczycie nie powinna mieć miejsca.
 Autor komentarza: hanusokumatu1
Data: 19-09-2019 08:47:00 
pierdolicie farmazony. a prawda jest taka, że zrobił fajne walki z najlepszymi, mimo młodego wieku
 Autor komentarza: ShannonBriggs
Data: 19-09-2019 08:52:29 
Hughie jest młody i nie daje się rozbijać. Ma czas by próbować, niech zbiera doświadczenie, nie można go skreślać.

Hughie to na prawdę dobry zawodnik z absurdalnym brakiem siły fizycznej. Tu znowu można by go usprawiedliwiać młodym wiekiem bo to jest jeszcze dziecko jak na HW, ale też jakichś spektakularnych przyrostów siły nie ma co się spodziewać.
Ciężko powiedzieć jak potoczy się jego kariera. Z jednej strony Povetkin był chyba jedynym zawodnikiem z czołówki, którego Hughie mógł realnie wypunktować, ale niestety ruski pokazał mu miejsce w szeregu.
Nie ma co gadać, że z tej mąki chleba nie będzie i sugerować zakończenie kariery bo chłopak jest utalentowany i ma jeszcze sporo czasu.
 Autor komentarza: MODM
Data: 19-09-2019 09:05:32 
Ciężko się odnieść co do jego boksu bo niby leszczem nie jest, odbijać zbytnio się nie daje, w miarę wyrównane walki z czołówką. Jak ktoś wyżej słusznie napisał Fury wygląda jakby jego głównym celem było dorwać do końcowego gongu a sam nic nie robi żeby wygrać. Kariery mistrzowskiej mu nie wróżę mimo że nie jest porozbijany to taką pasywnością raczej z nikim sensownym nie wygra. Dla mnie to taki drugi Wach mimo wielu różnic, nie dać się znokautować a dalej jakoś bedzię
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.