HEARN O CRAWFORD - BROOK: TOP RANK MUSI TO OPŁACIĆ

Terence Crawford (35-0, 26 KO) to bez wątpienia jeden z najlepszych pięściarzy bez podziału na kategorie wagowe, ale w oczy rzuca się to, że Amerykaninowi brakuje dużych, budzących ekscytację walk. Jednym z potencjalnych rywali dla "Buda" jest Brytyjczyk Kell Brook (38-2, 26 KO). Jak zapatruje się na to promotor Kella, Eddie Hearn?

DE LA HOYA: ARUM MARTWI SIĘ O CANELO, A CRAWFORD NIE MA WALK>>>

- Top Rank musi to opłacić. Crawford to ich bokser, walczy na ESPN i nie może walczyć nigdzie indziej. Ale o tej porze roku kończą im się pieniądze. Mówią wszystkim, że muszą poczekać do przyszłego roku. Jose Ramirez sam tak mówił kilka dni temu. "Byłem kontuzjowany, ale mogę walczyć w grudniu. Powiedziano mi jednak, że muszę poczekać do przyszłego roku". Crawford walczył w kwietniu. Powinien być liderem rankingu P4P, ale nadal nie ma daty walki. Mówią o grudniu, a wtedy jego przerwa wyniesie osiem miesięcy - stwierdził Hearn.

Wczoraj w bardzo podobnym tonie na temat działań grupy Boba Aruma i prowadzenia Crawforda wypowiadał się Oscar De La Hoya.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 18-09-2019 12:46:35 
Cieakwi mnie ten faktyczny kontrakt Furego bo w te sto milionow w stanach nikt nie wierzy oraz nikt z obozu Furego czy ESPN nie potwierdził tych plotek a dziennikarze sportowi mają tendencje do pisania bzdur zwłasza ze komisje pokazujące zarobki i wyszlo ze Fury dostał za Wallina milion dolarów brutto.
A jesli ma oficjalny kontrakt za 100 milionow to raczej pieniedzy na lewo nie dostaje i kazdy dolar musi byc rozliczony jesli mowa o pieniądzach kontraktowych.A w stanach ciezko z fiskusem o czym przekonuja sie chocby pawuiao czy mayweather.
Crawford jest praktycznie zablokowany wszyscy czołowi zawodnicy teh kategorii boksuja u Haymona i nie ma możliwości na starcia z nimi. Trener Crawforda juz cos wspomina o zakonczeniu kariery i chyba tak bedzie ze zakonczy kariere nie boksują z nikim na mistrzowskim poziomie. Nie bedzie zadnych walk z Paquiao Spencem Thurmanem Porterem czy Garcią nie ma takiej opcji.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.