ANDRE WARD O SZANSACH SPENCE'A I PORTERA W HITOWEJ WALCE

Mistrz IBF wagi półśredniej, Errol Spence Jr (25-0, 21 KO) jest według bukmacherów bardzo dużym (nawet 9:1) faworytem walki z mistrzem WBC, Shawnem Porterem (30-2-1, 17 KO), która czeka nas już 28 września w Los Angeles. Innego zdania jeśli chodzi o szanse obu czempionów jest były mistrz świata Andre Ward, który spełnia się ostatnio jako telewizyjny ekspert.

WSZYSTKO O WALCE SPENCE JR vs PORTER >>>

- To będzie trudny pojedynek dla obu zawodników. Wielu ludzi stawia na Spence'a i rozumiem ich. Nie twierdzę, że to walka, w której szanse rozkładają się mniej więcej po równo. Widzę to raczej jako 60/40 dla Spence'a, jednak Shawn Porter może mieć swój dzień. Nie jest to walka, w której można wskazać zwycięzcę bez żadnych wątpliwości - powiedział Ward, który jest przyjacielem zarówno Spence'a, jak i Portera.

Przypomnijmy, że w swoim ostatnim, marcowym występie Porter wygrał z Yordenisem Ugasem niejednogłośną, budzącą kontrowersje decyzją sędziów. Ostatnia dotychczasowa walka Spence'a - również marcowa - była bardziej przekonująca: ''The Truth'' zdeklasował mistrza niższych kategorii Mikeya Garcię, który porwał się z motyką na słońce.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Marduk
Data: 18-09-2019 18:08:49 
Errol Spence wysoko na punkty
 Autor komentarza: MLJ
Data: 18-09-2019 18:58:55 
Zgadzam się z userem @Marduk..
Porter przegra wyraźnie, ale przetrwa dystans, bo to twardy dzik..
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 19-09-2019 22:45:28 
Porter ma dobry styl na tę walkę. Inteligentny pressing może w pewnym momencie zacząć przełamywać Spence'a. Jednak jestem przekonany o jego wygranej, być może nawet przed czasem w 9-11 rundzie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.