DANIEL DUBOIS - TARCZOWANIE Z BRUNO PRZED WALKĄ Z TETTEH (WIDEO)

Jeden z najciekawszych prospektów wagi ciężkiej, Daniel Dubois (12-0, 11 KO) 27 września w Londynie spotka się z Ebenezerem Tetteh (19-0, 16 KO). Stawką pojedynku jest wakujący tytuł mistrza Wspólnoty Brytyjskiej. Już dziś ''DDD'' - niedawny pogromca Nathana Gormana - zaprezentował się kibicom na treningu otwartym. Tarczowanie prowadził legendarny Frank Bruno - były brytyjski mistrz świata królewskiej dywizji. Jak widzicie szanse Dubois na podbój krainy olbrzymów?

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bongo
Data: 18-09-2019 18:25:05 
Moim zdaniem Dubois ma szansę zaistnieć jako mistrz w przyszłości przynajmniej śledząc jego kariere do dziś bo później może jeszcze wyskoczyć to i owo. Ale ze wszyskich prospektow na dzień dzisiejszy on zapowiada się dla mnie najpewniej.
 Autor komentarza: Bongo
Data: 18-09-2019 18:27:24 
A Bruno ladnie sie trzyma jak na blisko 6 dyszek
 Autor komentarza: teanshin
Data: 18-09-2019 18:37:34 
DDD ma szanse zaistnieć jeśli tylko Bruno nie będzie jego trenerem. Dziadek Bruno to fajny gość ale koordynację na tarczy ma gorszą niż Roach.
Miałem kiedyś okazję go spotkać w 2005r, i zamienić słowo, kawał chłopa, ja mam 186cm i wydawał mi się przeogromny. Jego odpowiedź na wszystko to "Wicked, HAHAHA..." tym potężnym głosem. Wtedy się dziwiłem że taki karzeł jak Tyson 1.8m wzrostu mógł totalnie rozjechać takie chłopisko.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 18-09-2019 21:41:39 
Uważam, że Daniel Dubois za 2 - 3 lata znajdzie się w ścisłej czołówce. To naprawdę utalentowany zawodnik, który w dodatku ma dobrze opanowane podstawy, świetny lewy prosty. DDD co prawda nie ma najszybszych rąk, ale jest moc.

Nie jestem jednak zadowolony z częstej obecności Franka Bruno na treningach u Daniela Dubois. Ja rozumiem, że Bruno ma sporo sympatii do DDD i traktuje go jak syna, ale raczej nie powinien mieszać chłopakowi w głowie. Dubois przez grzeczność i szacunek do Franka nie odgania go, ale Bruno powinien sobie zdać sprawę z tego, że od tarczowania i treningów są inne osoby. No chyba, że są to akurat treningi medialne, dla kamer. Wówczas obecność Franka Bruno, który ma charyzmę i łatwo nawiązuje kontakt, może pomóc Danielowi wyluzować się, czuć się bardziej swobodnie przed kamerami. Trzeba przyznać, że Dubois jest osobą dosyć zamkniętą w sobie i chyba nieśmiałą jeżeli chodzi o udzielanie wywiadów, więc akurat w tej kwestii towarzystwo Franka Bruno może działać korzystnie na chłopaka.
 Autor komentarza: MODM
Data: 19-09-2019 09:07:10 
Czekam na komentarz Clevlanda i jego trenera od tarczowania
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.