Archiwum wiadomości z dnia: 2019-07-20

 

FRANK WARREN: DANIEL DUBOIS NOKAUTUJE DILLIANA WHYTE'A

Frank Warren - promotor świeżo upieczonego mistrza Wielkiej Brytanii wagi ciężkiej Daniela Dubois (12-0, 11 KO) - w swojej tradycyjnej kolumnie na łamach Daily Star kontynuuje rywalizację z Eddie'em Hearnem i podważa znaczenie walki Dillian Whyte vs Oscar Rivas na organizowanej przez Hearna dzisiejszej gali w Londynie, a także twierdzi, że Dubois wygrałby z Whyte'em przed czasem.BRADLEY I WARD KRYTYCZNIE O WYSTĘPIE TEOFIMO LOPEZA

Dwaj byli mistrzowie świata - Tim Bradley i Andre Ward - nie byli delikatnie mówiąc zachwyceni postawą Teofimo Lopeza (14-0, 11 KO) we wczorajszej walce z Masayoshim Nakatanim (18-1, 12 KO), która miała status eliminatora do pasa IBF wagi lekkiej. Lopez stanie w tym roku prawdopodobnie do walki o pas, ale według Bradleya i Warda czeka go bardzo ciężkie zadanie.
MORALES I BARRERA O STYLU WALKI MANNY'EGO PACQUIAO

Dwaj dawni rywale Manny'ego Pacquiao (61-7-2, 38 KO) - Erik Morales i Marco Antonio Barrera - wypowiedzieli się na temat jego dzisiejszej walki z Keithem Thurmanem (29-0, 22 KO) z perspektywy swoich wojen z Filipińczykiem. Pacquiao zmodernizował wprawdzie przez lata styl boksowania, jednak uwagi legendarnych Meksykanów wciąż pozostają bardzo cenne.