FRANK WARREN: DANIEL DUBOIS NOKAUTUJE DILLIANA WHYTE'A

Redakcja, Daily Star

2019-07-20

Frank Warren - promotor świeżo upieczonego mistrza Wielkiej Brytanii wagi ciężkiej Daniela Dubois (12-0, 11 KO) - w swojej tradycyjnej kolumnie na łamach Daily Star kontynuuje rywalizację z Eddie'em Hearnem i podważa znaczenie walki Dillian Whyte vs Oscar Rivas na organizowanej przez Hearna dzisiejszej gali w Londynie, a także twierdzi, że Dubois wygrałby z Whyte'em przed czasem.

DDD: W PRZYSZŁYM ROKU MOGĘ BYĆ MISTRZEM ŚWIATA >>>

- Dillian Whyte jest dziś pod dużą presją. Tydzień temu Joe Joyce poradził sobie z Bryantem Jenningsem, gościem, który spokojnie wygrywał z Oscarem Rivasem, dopóki nie został znokautowany. Więc jeśli Joyce wygrywa z Jenningsem w swojej dziesiątej zawodowej walce, dlaczego Whyte walczy z Rivasem w swoim dwudziestym szóstym występie? Musi wygrać bez niedomówień, jeżeli chce się zaliczać do pierwszej dziesiątki wagi ciężkiej - pisze Warren.

- Whyte może być blisko walki o mistrzostwo świata, jednak jestem przekonany, że Daniel Dubois go teraz nokautuje, choć chciałbym, żeby ''DDD'' stoczył jeszcze kilka walk, zanim zmierzy się z kimś takim jak Whyte (...) Dużo mówi się o sile uderzenia Dubois, lecz w walce z Gormanem bardziej imponował kapitalny lewy prosty, jakim dysponuje Daniel - dodaje jeden z najbardziej doświadczonych promotorów na świecie.