WRIGHT I PORTER O STYLU THURMANA PRZED WALKĄ Z PACQUIAO

Dwaj dobrzy znajomi Keitha Thurmana (29-0, 22 KO) - były mistrz świata Winky Wright i obecny czempion Shawn Porter - wypowiedzieli się na temat jego dzisiejszej walki z Mannym Pacquiao (61-7-2, 38 KO). Obaj dają Amerykaninowi duże szanse, choć doceniają też klasę Filipińczyka.

- Kiedy pierwszy raz spotkałem Keitha Thurmana, było jasne, że ten dzieciak ma niesamowitą siłę uderzenia i wolę zwycięstwa. Manny Pacquiao to wspaniały zawodnik i będzie zadawał wiele ciosów, ale myślę, że lewy prosty Keitha Thurmana i jego sposób poruszania się w ringu będą trudniejsze do rozszyfrowania niż się Manny'emu wydaje - mówi Wright, który zna Thurmana od dziecka i pracował z jego trenerem, Danem Birminghamem.

WSZYSTKO O WALCE PACQUIAO vs THURMAN >>>

- (...) Walka z Josesito Lopezem pozwoliła Keithowi na odzyskanie timingu. Shawn Porter wywiera natomiast dużą presję i kiedy porówna się walkę Thurmana z Porterem do tego, co Keith pokazał w ringu z Lopezem, widać, jak wszechstrony jest boks ''One Time''. Wielu ludzi tego nie rozumie. Manny może zranić każdego rywala, zadaje wiele mocnych ciosów na korpus. Ale Keith jest teraz w formie. Jeżeli będzie dyktował rytm doskoków i odskoków Pacquiao, to może wygrać - dodaje ''Winky'', były mistrz świata wagi junior średniej.

- Keith Thurman wierzy, że zniszczy Pacquiao w ciągu trzech rund. Myślę, że od razu dociśnie pedał gazu i będzie chciał naprawdę szybko opdrawić Manny'ego przed czasem. Walka dwóch pokoleń to tradycja boksu. Zawsze pojawia się gość, który zabiera władzę legendzie, a czołową legendą boksu po odejściu Floyda Mayweathera jest Manny Pacquiao - podsumowuje temat Porter, obecny mistrz WBC wagi półśredniej, który w 2016 roku nieznacznie przegrał z Thurmanem po bardzo zaciętej walce.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 20-07-2019 13:17:26 
No zobaczym, obaczym. Ma byc Golgota dla Mannego z rak Keitha "Poncjusza Pilata" Thurmana, setne obietnice koron cierniowych, istna apokalipsa dla podstarzalego Filipinczyka, ale czy rece Keitha wytrzymaja? Czy sie nie polamia, nie skrusza, nie pourywaja sie sciegna?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.