FRANK WARREN: DANIEL DUBOIS NOKAUTUJE DILLIANA WHYTE'A

Frank Warren - promotor świeżo upieczonego mistrza Wielkiej Brytanii wagi ciężkiej Daniela Dubois (12-0, 11 KO) - w swojej tradycyjnej kolumnie na łamach Daily Star kontynuuje rywalizację z Eddie'em Hearnem i podważa znaczenie walki Dillian Whyte vs Oscar Rivas na organizowanej przez Hearna dzisiejszej gali w Londynie, a także twierdzi, że Dubois wygrałby z Whyte'em przed czasem.

DDD: W PRZYSZŁYM ROKU MOGĘ BYĆ MISTRZEM ŚWIATA >>>

- Dillian Whyte jest dziś pod dużą presją. Tydzień temu Joe Joyce poradził sobie z Bryantem Jenningsem, gościem, który spokojnie wygrywał z Oscarem Rivasem, dopóki nie został znokautowany. Więc jeśli Joyce wygrywa z Jenningsem w swojej dziesiątej zawodowej walce, dlaczego Whyte walczy z Rivasem w swoim dwudziestym szóstym występie? Musi wygrać bez niedomówień, jeżeli chce się zaliczać do pierwszej dziesiątki wagi ciężkiej - pisze Warren.

- Whyte może być blisko walki o mistrzostwo świata, jednak jestem przekonany, że Daniel Dubois go teraz nokautuje, choć chciałbym, żeby ''DDD'' stoczył jeszcze kilka walk, zanim zmierzy się z kimś takim jak Whyte (...) Dużo mówi się o sile uderzenia Dubois, lecz w walce z Gormanem bardziej imponował kapitalny lewy prosty, jakim dysponuje Daniel - dodaje jeden z najbardziej doświadczonych promotorów na świecie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 20-07-2019 12:42:36 
Ciekawe... równie dobrze Warren mógł powiedzieć: "Jestem zażenowany, ten mój kołek Joyce, nie był w stanie znokautować Jenningsa, którego znokautował Rivas".
 Autor komentarza: teanshin
Data: 20-07-2019 12:52:45 
"Daniel Dubois go teraz nokautuje, choć chciałbym, żeby ''DDD'' stoczył jeszcze kilka walk, zanim zmierzy się z kimś takim jak Whyte"
Czysty dowód na to że ta Pani sama nie wie o czym pisze..
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 20-07-2019 14:20:27 
Promotor jako zurnalista? Wiadomo ze to jest zaklamany i stronniczy typ. DDD jest wielkim talentem, ale to pieprzenie o Joycie itd to totalne bzdury. JJ vs BJ to byla walka kolo remisu.
 Autor komentarza: php
Data: 20-07-2019 14:33:48 
Z Dubois sprawa wygląda podobnie jak z Joshuą. Póki będzie walczył z trzecim i drugim garniturem HW, to jego walki będą przypominały mordownię i rzeź niewiniątek. Jednak zobaczymy co się stanie jak na jego drodze pojawi się gość który nie padnie tak łatwo, lubi oddawać, jabuje, ma kondycję na dalsze rundy... Tutaj mogą wyjść u Dubois kwiatki jakich obecnie nie widzimy. Nie wspominam już o walkach z takimi jak Wilder czy Fury.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.