Archiwum wiadomości z dnia: 2019-05-29

 


OBÓZ WILDERA: REWANŻ Z ORTIZEM TO TRUDNA I CIEKAWA DLA KIBICÓW WALKA

Niektórzy kręcą nosem na ogłoszony rewanż Deontaya Wildera (41-0-1, 40 KO) z Luisem Ortizem (31-1, 26 KO), zapominając chyba, jaki przebieg miała pierwsza walka. W każdym razie obóz championa WBC wagi ciężkiej bardzo poważnie podchodzi do drugiego starcia z 'King Kongiem', który od tamtego czasu odbudował się trzema zwycięstwami nad niezłymi rywalami.

KHAN ZAROBI FORTUNĘ ZA WYSTĘP W POKAZOWEJ WALCE?

Były mistrz świata Amir Khan (33-5, 20 KO) zarobi prawdopodobnie 27 lipca ogromne pieniądze. Brytyjska praca donosi, że 32-letni bokser wystąpi w walce wieczoru podczas gali Pakistan vs Indie w Arabii Saudyjskiej. Przeciwnikiem Khana ma być indyjski zawodnik MMA, starcie ma mieć charakter stricte bokserski i pokazowy, a Khan ma za nie zgarnąć w okolicach siedmiu milionów funtów.


DRUGA MISTRZOWSKA WALKA NA GALI SULĘCKI vs ANDRADE

Drugi pojedynek o mistrzostwo świata został dodany do karty walk gali Sulęcki vs Andrade, która odbędzie się w Providence 29 czerwca. Oprócz walki wieczoru z udziałem Polaka, zobaczymy obowiązkową obronę pasa WBA wagi super muszej, który posiada Khalid Yafai (25-0, 15 KO). Jego rywalem będzie Norbelto Jimenez (29-8-4, 16 KO).