DRUGA WALKA WILDERA Z ORTIZEM 28 WRZEŚNIA W SYSTEMIE PPV

Redakcja, FOX Sports

2019-05-29

Ceniony dziennikarz Mike Coppinger zdradza więcej szczegółów odnośnie rewanżu Deontaya Wildera (41-0-1, 40 KO) z Luisem Ortizem (31-1, 26 KO). Według jego relacji, ich drugi pojedynek odbędzie się 28 września.

Wszystko ma pokazać stacja Showtime w systemie pay-per-view. Dla "Brązowego Bombardiera" będzie to dziesiąta obrona tytułu mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC, ale dopiero druga walka w ramach PPV. Za pierwszym razem - w grudniu ubiegłego roku, zremisował po bardzo ciekawym spektaklu z Tysonem Furym.

Pierwszy pojedynek tych bombardierów wyciągnął dobre wyniki oglądalności w otwartym przekazie Showtime piętnaście miesięcy temu. Średnia widownia wyniosła 1,1 miliona kibiców. W szczytowym momencie oglądalność wzrosła do 1,2 miliona. Z kolei walka z Furym wygenerowała aż 325 tysięcy sprzedanych przyłączy PPV, co było lepszych wynikiem niż oczekiwano.

Pierwsze starcie "Brązowego Bombardiera" z "King Kongiem" rozgrzało kibiców. Kubańczyk miał mocno zranionego mistrza, którego uratował chyba gong na przerwę. Ale wrócił ze zdwojoną siłą i zastopował pretendenta w dziesiątej rundzie. Jak będzie tym razem?