HEARN: POJEDYNEK ALVAREZA ZE SMITHEM JEST BARDZO PRAWDOPODOBNY

Promotor mistrza świata WBA wagi super średniej Calluma Smitha (25-0, 18 KO), Eddie Hearn podkreśla, że walka Brytyjczyka z liderem wagi średniej - Saulem Alvarezem (52-1-2, 35 KO) - jest bardzo poważnie brana pod uwagę. Hearn chce, by doszło do niej na stadionie Anfield w Liverpoolu.

CALLUM SMITH CHCE WALKI Z CANELO >>>

- Nazwisko Calluma Smitha padło podczas kilku spotkań ludzi DAZN z przedstawicielami grup Matchroom i Golden Boy. Właściwie to Callum Smith był pierwszym bokserem, o którym rozmawiano po walce Canelo z Jacobsem. Myślę, że przejście Canelo do wagi super średniej jest tylko kwestią czasu. Kiedy przejdzie do tej kategorii, wkrótce będzie chciał walczyć z najlepszymi, a do nich zalicza się Callum Smith - powiedział Hearn.

Przypomnijmy, że ''Mundo'' Smith zmierzy się w najbliższą sobotę na gali Joshua vs Ruiz w Nowym Jorku z Hassanem N'Damem N'Jikamem (37-3, 21 KO). Jeżeli wygra, temat walki z Alvarezem powinien wybrzmieć ze zdwojoną siłą.

- Chcemy, żeby Smith walczył teraz regularnie. Urodziła mu się niedawno córka i potrzebował przerwy. Callum to ogromny zawodnik jak na wagę super średnią. Przeniesie się prędzej czy później do wagi półciężkiej. Ale walka z Canelo w dywizji super średniej to wielka rzecz. Bardzo chcielibyśmy zorganizować ją na stadionie Anfield w Liverpoolu, mieście Calluma. Nie wiem, czy Canelo zdaje sobie sprawę, gdzie leży Anfield, ale walka Meksykanina ze Smithem to wydarzenie, którego Liverpool nigdy nie zapomni. Smith dąży do tej walki i biorąc pod uwagę fakt, że wszyscy współpracujemy z platformą DAZN, pojedynek z Canelo jest bardzo prawdopodobny - dodaje jeden z najbardziej wpływowych promotorów na świecie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.