JOE JOYCE vs BRYANT JENNINGS 13 LIPCA W LONDYNIE

Wicemistrz olimpijski w wadze superciężkiej, Brytyjczyk Joe Joyce (9-0, 9 KO) zmierzy się 13 lipca w Londynie z byłym pretendentem do tytułu zawodowego mistrza świata wagi ciężkiej, Bryantem Jenningsem (24-3, 14 KO).

Przypomnijmy, że swojej ostatniej walce, niespełna dwa tygodnie temu Joyce łatwo odprawił przed czasem Aleksandra Ustinowa. Z kolei Jennings wraca na ring po styczniowej przegranej przez techniczny nokaut z Kolumbijczykiem Oscarem Rivasem.

Ostatnio szef grupy Matchroom, Eddie Hearn zaproponował, że pokryje wypłatę dawnego rywala Joyce'a, Filipa Hrgovicia w walce z Brytyjczykiem. Obóz Joyce'a nie podchwycił jednak tego tematu i wybrał walkę z Amerykaninem, w sprawie której od kilku tygodni prowadzone były zaawansowane rozmowy.

Walką wieczoru gali w Londynie będzie hitowe starcie brytyjskich prospektów wagi ciężkiej - Nathan Gorman vs Daniel Dubois. Zapowiada się więc prawdziwa uczta dla miłośników królewskiej dywizji.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 29-05-2019 19:40:24 
50/50 Joyce wolny jak wół może zostać wypunktowany, ale jak trafi Jenningsa to ten się rozsypie. Zapewne w chwili zagrożenia sędzia przerwie walkę i Jennings będzie mógł już spokojnie wrócić do roboty przy sejfie.
 Autor komentarza: klopotynajmana
Data: 29-05-2019 20:04:16 
Jennings już równia pochyła
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 29-05-2019 20:06:29 
Kolejny rywal z dobrym nazwiskiem dla Joyce'a, ale mam wrażenie, że już po Jenningsie. Największe sukcesy (Szpilka, Perez) odniósł pięć lat temu (!), plus nieźle się zaprezentował z Kliczko. Później dwa razy mierzył się z klasowym rywalem i dwa razy przegrał. Dla mnie mimo swoich mankamentów, Joyce faworytem.
 Autor komentarza: Nestor
Data: 29-05-2019 20:25:49 
Przepraszam za offtop, ale jakiej rasy jest Joyce ? To murzyn czy po prostu biały o dziwnym wyglądzie ?
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 29-05-2019 20:27:57 
Biały o ciemnej skórze.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 29-05-2019 20:34:38 
Autor komentarza: Nestor
ojciec Irlandczyk, matka Nigeryjka
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 29-05-2019 20:46:41 
Mam wrażenie że Jennings ustawiony finansowo to już nie ta sama jakość co wcześniej. Może to błędne spostrzeżenia a może nie ale chyba facet osiągnął to co chciał i coś z niego uleciało.
Zmiana trenera na "wyższy poziom" nie wyszła mu na dobre tak samo jak i walka z Ortizem. Coś w nim pękło. Może $$$ i porażki zmieniły nieco jego motywację.
W każdym razie zawsze Bryanta lubiłem. Dla mnie to dość dobitny przykład dużego talentu do tego sportu. Mimo że facet trafił do boksu tak późno to radził sobie naprawdę nieźle żeby nie napisać bardzo dobrze.
Wspaniała wydolność, pełne poświęcenie mimo trudności, atletyzm na najwyższym poziomie- on miał naprawdę niezłe zaplecze. Szkoda tylko że żaden trener nie zdołał wydobyć więcej z tych jego niesamowicie długich rąk. Jakoś Jennings nie ma przekonania do lepszego korzystania z takiego daru- nie wiem może nie czuł na tyle mocy w ciosach prostych że widział że nie zatrzymuje tym rywali a wystawia się na zagrożenie. Cholera wie.
W każdym bądź razie mimo że to muzułmanin mam do gościa szacunek i sentyment. W końcu on pierwszy sprowadził Szpulkę na ziemię i pokazał mu miejsce w szeregu.

Joyce to zły wybór. Myślę że przez toporność wiele osób nie docenia na co stać tego faceta. Ciągły napór, mocne ciosy i szczęka z betonu połączone z świetnymi warunkami czynią go w mojej opinii faworytem.
Bryant może już zacząć "zjeżdżać" do bazy. Nie wiem ile zarobi za tą walkę ale oby sporo bo może ją przegrać i to przed czasem.
 Autor komentarza: Zartan
Data: 29-05-2019 20:50:03 
BlackDog
Pełna zgoda co do Jenningsa. Gość naprawdę mógłby być kimś , do tego długie łapska i atletyzm no ale cóż. Wyszło jak wyszło i z Bryanta już niczego nie będzie jednak mimo wszystko myślę , że jeśli będzie mu się chciało to Joyce'a obskoczy na punkty.
 Autor komentarza: Fakulaev
Data: 29-05-2019 20:50:39 
Jennings słynie ze swojej kondycji wiec teoretycznie wysokie tempo które preferuje Joyce może przez długi czas utrzymać, ale nie wydaje mi się aby Bryant obecnie traktował boks poważnie wiec sporego faworyta upatruje w Joycie. Ja bym zobaczył na przeciwko niego jakiegoś pięściarza ofensywnego bo póki co ma mądrze dobieranych przeciwników z nazwiskiem, ale nie stanowiących zagrożenia bo Bryant zabijaką nie jest.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 29-05-2019 21:53:44 
Kownackiego chętnie bym z Jenningsem zobaczył.
Adam do Wildera nie ma co wychodzić.
 Autor komentarza: Waluk
Data: 29-05-2019 22:18:30 
Widać, że Jennings już robi za trampolinę.
 Autor komentarza: Kaczor
Data: 30-05-2019 10:44:00 
Widzę, że spora część forumowiczów przekreśla już Jenningsa i traktuje go jako faceta, który walczy już tylko, żeby dorobić sobie do emerytury, a dla przeciwników jest już tylko ciekawym nazwiskiem w rekordzie. Ja tam uważam, że Jennings wciąż należy do szeroko pojętej czołówki HW (okolice pierwszej 20), a ostatnia porażka z Rivasem może faktycznie była niespodzianką, ale Rivas to też nie byle kto i coś czuje, że Whytowi może napsuć sporo krwi. Jennings ma dobre warunki fizyczne, spore doświadczenie i zgadzam się z przedmówcami, że faworytem będzie Joyce, ale Jennings też ma szanse i powinien dać niezłą walkę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.