Archiwum wiadomości z dnia: 2018-03-04

 BIWOL ZASTOPOWAŁ BARRERĘ!

Dimitrij Biwol (13-0, 11 KO) zanotował największy sukces w zawodowej karierze. Pokonując cenionego Sullivana Barrerę (21-2, 14 KO) obronił po raz drugi tytuł mistrza świata wagi półciężkiej federacji WBA.
WILDER PRZETRWAŁ KRYZYS I ZNOKAUTOWAŁ ORTIZA!

Deontay Wilder (40-0, 39 KO) udowodnił dziś chyba wszystkim, że jest obok Anthony'ego Joshuy najlepszym obecnie pięściarzem kategorii ciężkiej. Amerykanin miał bardzo trudną przeprawę, ale ostatecznie przełamał w nowojorskiej Barclays Centre siejącego postrach Luisa Ortiza (28-1, 24 KO).
FOTORELACJA: WILDER vs ORTIZ

Deontay Wilder (40-0, 39 KO) był w poważanych tarapatach, ale pokonując przed czasem Luisa Ortiza (28-1, 24 KO) już po raz siódmy obronił tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC. Oto fotorelacja z tej ringowej wojny.MAŁE PIĘŚCI: BIBLIOTEKA BRYTYJSKA

O walce Wilder vs Ortiz przeczytacie w 'Małych pięściach' w przyszłym tygodniu, tymczasem przenieśmy się do kolebki współczesnego pięściarstwa. Przed Wami artykuł z ''The Spectator'' (10.02.1866), opisujący pogrzeb Toma Sayersa, jednego z najlepszych pięściarzy świata w latach 1850-1860.

PROMOTOR WILDERA: WALKA Z JOSHUĄ NAJLEPIEJ W LAS VEGAS

- Być może Deontay nie udowodnił dzisiaj, że jest najlepszym bokserem od strony technicznej, udowodnił natomiast, że jest największym wojownikiem. Mam nadzieję, że w tym roku dojdzie do pełnej unifikacji w wadze ciężkiej - mówił na pomeczowej konferencji prasowej Lou DiBella, promotor Deontaya Wildera (40-0, 39 KO).