Archiwum wiadomości z dnia: 2018-03-03

 

ROCZNICA WALKI TRINIDADA Z REIDEM - PODBÓJ 'TITO' DRUGIEJ KATEGORII

Od dziś pamiętna walka Felixa Trinidada (36-0, 30) z Davidem Reidem (14-0, 7 KO) jest już 'pełnoletnia'. Dokładnie osiemnaście lat temu - 3 marca 2000 roku na ringu w Caesars Palace w Las Vegas, naprzeciw siebie stanęło dwóch wielkich i niepokonanych mistrzów szermierki na pięści. Wspaniały 'Tito' po podboju wagi półśredniej awansował do junior średniej i zaatakował mistrza świata federacji WBA.
WAŻENIE: KOWALIOW vs MICHALKIN

Siergiej Kowaliow (31-2-1, 27 KO) w starciu z Igorem Michalkinem (21-1, 9 KO) będzie bronił tytułu mistrza świata wagi półciężkiej federacji WBO. Zobaczcie dwóch kumpli sprzed lat z reprezentacji Rosji na ceremonii ważenia. Dziś w nocy nie będzie jednak miejsca na przyjaźń.


KTO NUMEREM 1 - JOSHUA CZY WILDER? ANALIZUJE PRZEMYSŁAW SALETA

Deontay Wilder (39-0, 38 KO) czy Anthony Joshua (20-0, 20 KO)? Kto na dzień dzisiejszy jest numerem jeden w wadze ciężkiej? Obaj są pewni swego. Zresztą Wilder dziś w nocy będzie miał okazję udowodnić swoją wartość w starciu z groźnym Luisem Ortizem (28-0, 24 KO). O krótką analizę poprosiliśmy byłego mistrza Europy królewskiej kategorii, Przemysława Saletę. Zapraszamy.

NA ŻYWO: PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW

Zapraszamy na półfinałowe starcia juniorów podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski w Ciechocinku. Zanim zobaczymy przedstawicieli brzydszej części boksu, na ringu wystąpią panie, kończąc tym samym Mistrzostwa Polski Juniorek z Grudziądza. Komentarz na żywo prowadzi Włodzimierz Kromka, sędzia boksu zawodowego. Wyniki na żywo w rozwinięciu.
ANKIETA THE RING: WILDER 18, ORTIZ 0!

Magazyn The Ring, nazywany często 'Biblią Boksu Zawodowego', przeprowadził ankietę odnośnie dzisiejszej walki Deontaya Wildera (39-0, 38 KO) z Luisem Ortizem (28-0, 24 KO) o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC. Faworytem jest Amerykanin, ale wyniki tej ankiety mogą niektórych zaskoczyć.


WAŻENIE: BIWOL vs BARRERA

Dimitrij Biwol (12-0, 10 KO) w drugiej obronie tytułu mistrza świata wagi półciężkiej federacji WBA skrzyżuje dziś w nocy rękawice z bardzo groźnym Sullivanem Barrerą (21-1, 14 KO). Oto jak obaj prezentowali się podczas ceremonii ważenia.