Archiwum wiadomości z dnia: 2018-01-08

 


PODKARPACIE PIERWSZE

Tradycją stały się już coraz poważniejsze starcia na Ogólnopolskim Turnieju. Jak co roku, to Podkarpacie inicjuje zmagania zawodników boksu olimpijskiego. Zgłoszenia na zawody w Boguchwale trwają - szczegóły w rozwinięciu.


LASKOWSKI PRZED REWANŻEM: TRENUJĘ CIĘŻKO, W CZWARTEK ZACZYNAM SPARINGI

- Trenuję ciężko i sumiennie. Miałem już przedsmak tego, czego się spodziewać po przeciwniku, lecz zdaję sobie sprawę z tego, że to nie wszystko, co miał do pokazania - mówi w rozmowie z Bokser.org Marek Laskowski (9-8-2, 1 KO) przed zaplanowanym na 24 lutego w Zgorzelcu rewanżem z Damianem Wrzesińskim (12-1-1, 5 KO). W stawce drugiego pojedynku będzie tym razem tytuł mistrza Polski wagi lekkiej. Laskowski zapowiada świetną formę.


NA HORYZONCIE ELIMINATOR IBF MILLER vs PULEW?

Daniel Jacobs powróci do akcji 28 kwietnia podczas gali w Barclays Center na Brooklynie. Promujący ten wieczór Eddie Hearn chce, aby jego występ poprzedził pojedynek w ramach eliminatora do tronu federacji IBF wagi ciężkiej. Jeśli uda się dopiąć ten projekt, a rozmowy są podobno mocno zaawansowane, wówczas kibice powinni obejrzeć bardzo ciekawą walkę w królewskiej kategorii.

AMIR KHAN WRÓCI WALKĄ Z ADRIENEM BRONEREM?

Amir Khan (31-4, 19 KO) zostawił już za sobą kłopoty osobiste, kłótnie z rodzicami, potem żoną, odpoczął na dłuższym urlopie i wziął się do pracy. Anglik zapowiadał, że wkrótce poda szczegóły kolejnej walki, czym zrobi wrażenie na kibicach. I jeśli potwierdzą się plotki, to rzeczywiście wróci od razu bardzo ciekawą potyczką.