AMIR KHAN WRÓCI WALKĄ Z ADRIENEM BRONEREM?

Redakcja, World Boxing News

2018-01-08

Amir Khan (31-4, 19 KO) zostawił już za sobą kłopoty osobiste, kłótnie z rodzicami, potem żoną, odpoczął na dłuższym urlopie i wziął się do pracy. Anglik zapowiadał, że wkrótce poda szczegóły kolejnej walki, czym zrobi wrażenie na kibicach. I jeśli potwierdzą się plotki, to rzeczywiście wróci od razu bardzo ciekawą potyczką.

Kto mógłby stanąć naprzeciw byłego mistrza świata kategorii junior półśredniej. Inny były champion, zresztą w czterech różnych limitach, również mający coś do udowodnienia Adrien Broner (33-3, 24 KO). Nie ma oczywiście żadnych konkretnych informacji w tej sprawie, ale zarówno amerykańscy, jak i angielscy dziennikarze przyznają, iż jest coś na rzeczy.

Broner niedawno łączony był z Omarem Figueroą Jr (27-0-1, 19 KO). Teraz poważnym kandydatem do starcia z "Problemem" jest właśnie Khan, który pauzuje od maja 2016 roku, czyli od czasu wycieczki do wagi średniej i bolesnego nokautu po prawym sierpowym Saula Alvareza. Wcześniej Anglik zapowiadał występ w swojej ojczyźnie, teraz jednak łączy się go z osobą Bronera na wiosnę w jednym z amerykańskich miast. Dla obu pięściarzy byłaby to walka z rodzaju być albo nie być...