GASIJEW: WALKA W ROSJI TO WIELKA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Fakt, że walka z Yunierem Dorticosem (22-0, 21 KO) w półfinale turnieju World Boxing Super Series odbędzie się w Rosji, stanowi dodatkową motywację dla Murata Gasijewa (25-0, 18 KO). Pięściarze spotkają się 3 lutego na ringu w Soczi.

- Bardzo się cieszę, że dojdzie do tego pojedynku w Rosji. Wielu ludzi będzie miało okazję zobaczyć mój występ, w tym moja rodzina. Walka w Rosji to wielka odpowiedzialność. Cieszę się, że udało się doprowadzić do tej potyczki w ojczyźnie. Dla rosyjskiego boksu będzie to bardzo ważne wydarzenie - powiedział Gasijew.

- Mam nadzieję, że wygram półfinał i awansuję do walki finałowej w Arabii Saudyjskiej. Już kilka tygodni temu przybyłem do USA, aby rozpocząć przygotowania i sparingi - dodał.

Poza finałem WBSS na szali lutowej potyczki znajdą się pasy IBF i WBA Super w kategorii junior ciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: astarte
Data: 09-01-2018 14:35:43 
WBA Super ma liebiedev, dorticos zwykly pasek od majtek. zmiencie to, bo wprowadzacie ludzi w blad.
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 10-01-2018 07:56:06 
Właśnie dzięki temu panu , Polska nigdy nie miała żadnego mistrza świata w wadze junior ciężkiej . Takich panów jest około 10 na swiecie .... I chociaż Włodarczykowi udało się zdobyć i obronić tytuł (za co warto miec szacunek do tego pana ), to przegrana z Gasijewem wcale nie świadczy o spadku jego formy . Wręcz przeciwnie .
Włodarczyk czy Głowacki to bardzo dobrzy zawodnicy , ale ciągle na rynku europejskim .
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.