PODKARPACIE PIERWSZE

Redakcja, Informacja własna

2018-01-08

Poprzednia edycja >>> zgromadziła ogromną ilość zawodników z kraju, a także zza granicy - rywalizujących do późnych godzin wieczornych na ringu w odrestaurowanym rynku hali wystawienniczej.
Zapraszamy kibiców do oglądania na żywo zmagań podczas III Ogólnopolskiego Turnieju Bokserkiego o Puchar Burmistrza Boguchwały, a po zawodach można przecież zostać na niedzielne spacery i ładowanie akumulatorów w czystym rejonie naszego kraju.
Jednak dla tych, którzy nie dotrą na przepiękne zimowe południe Polski, ekipa BOKSER.ORG przeprowadzi bezpośrednią relację z komentarzem sędziego boksu zawodowego Włodzimierza Kromki. Start przewidziano na godzinę 12:00 w sobotę 20 stycznia 2018.

Jak nas poinformował koordynator całego przedsięwzięcia - dusza pięściarskiego podkarpacia - Andrzej Niedziałek: - Zainteresowanie jest jeszcze większe niż w zeszłym roku. Dzwonią przedstawiciele klubów i pytają o możliwości startu swoich podopiecznych, aby zagwarantować dobrą weryfikację już z początkiem roku - takie Olimpijskie zakontraktowanie walki, gwarantując wyrównane poziomy z korzyścią dla zawodników, trenerów - kibicom zapewniając tym samym czyste sportowe emocje. Należy dodać, że największe zainteresowanie wykazuje ostanio bardzo aktywne środowisko małopolski, a także lubelskie i świętokrzyskie. Zapowiada się nad wyraz ciekawy start w nowy sezon, choć samo Podkarpacie dopiero buduje systematycznie pięściarskie zaplecze >>>

Zgłoszenia do III Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Burmistrza Boguchwały można przesyłać na adres: [email protected] lub telefonicznie 664007460 do 17 stycznia 2018. 
W zgłoszeniu należy napisać: imię i nazwisko zawodnika, datę urodzenia, kategorię wagową, w której jest on zgłaszany, nazwę klubu oraz ilość stoczonych walk. Więcej informacji na stronie OZB Podkarpacie. 

Program III Ogólnopolski Turniej o Puchar Burmistrza (20.01.2018) Boguchwała, Plac Rynek 2.

20.01.2018 (sobota)
godz. 08:30 – Przyjazd ekip
godz. 08:30 - 10:00 – Waga i badanie lekarskie zawodników
godz. 10:30 - 11:00 – Konferencja techniczna i losowanie
godz. 12:00 – Rozpoczęcie walk bokserskich

Dekoracja zawodników odbędzie się bezpośrednio po ogłoszeniu werdyktu w ringu.

Ogólnopolski Turniej Bokserski o Puchar Burmistrza Boguchwały 2018 Plac Rynek 2