KURS INSTRUKTORA BOKSU ... I NIE TYLKO

Firma Dortex przyjmuje zgłoszenia i zaprasza wszystkich chętnych  do organizowanego kursu instruktorskiego o specjalności boks.
Warunkiem dopuszczenia do kursu instruktorskiego jest:
- ukończone 18 lat
- wykształcenie średnie
- nienaganny stan zdrowia (wymagane zaświadczenie lekarza)  
- oświadczenie o niekaralności  
- mile widziany wcześniejszy kontakt z boksem, lub innym sportem walki
Istnieje możliwość zrobienia kursu rekreacyjnego nie mając średniego wykształcenia, dający możliwości prowadzenia zajęć treningowych na sali bokserskiej.

Zaproszenie kierowane jest również do chętnych zrobienia kursu na II i I klasę trenerską
Firma Dortex ściśle współpracuje z Polską Federacją Sportu Powszechnego i gwarantuje doskonałą kadrę szkoleniową we wszystkich kierunkach tak praktycznych jak i teoretycznych.

Jednym z prowadzących zajęcia praktyczne będzie Pan Ludwik Buczyński wieloletni trener kadry narodowej PZB w czasach wcześniejszych szkoleniowiec kadry seniorów PZB. Również Pan Ludwik był trenerem Kadry Młodzieżowej Dziewcząt PZB.

Zajęcia praktyczne i teoretyczne będą odbywały się w Jaworznie w systemie weekendowym (sobota - niedziela). Pierwszy wykład kursu wraz ze spotkaniem organizacyjnym planowany jest na pierwszy weekend lutego tj. 03.02.2018.     
W przypadku odpowiednio szybko napływających zgłoszeń termin rozpoczęcia kursu zostanie przyspieszony, a data rozpoczęcia kursu zostanie ustalona i podana do wiadomości osób zainteresowanych.

Zachęcamy również do odwiedzania strony internetowej www.dortex.ambrozy.pl na której każdy znajdzie informacje o możliwości zdobycia kwalifikacji sportowych dla siebie.
Wszystkie niezbędne kontakty i druki związane z organizacją kursu instruktorskiego specjalizacja boks, będą dostarczane osobom zainteresowanym w korespondencji mailowej.

Nie czekaj bądź pierwszy – rozpocznij rok 2018 podnosząc swoje wiadomości i kwalifikacje.

Kontakt: tel. 694-968-203, lub email: kromkaw@interia.pl

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.