Archiwum wiadomości z dnia: 2017-08-05

 
WIDEO: WAŻENIE PRZED WALKĄ ŁOMACZENKO vs MARRIAGA

Wasyl Łomaczenko (8-1, 6 KO) podejdzie dziś w nocy do trzeciej obrony tytułu mistrza świata kategorii super piórkowej federacji WBO, mierząc się z Miguelem Marriagą (25-2, 21 KO). Póki co obaj spotkali się podczas ceremonii ważenia i osiągnęli wymagany limit 130 funtów, czyli niespełna 59 kilogramów (58,95 kg). Zobaczcie więc jak obaj prezentowali się na ważeniu.
JACOBS: WKRÓTCE WYJDZIE TO, CO ZROBIŁEM GOŁOWKINOWI

Daniel Jacobs (32-2, 29 KO) ma zaboksować na Brooklynie 14 października. Walka z jego udziałem będzie główną atrakcją gali Premier Boxing Champions, którą pokaże za oceanem telewizja Fox. Dla Amerykanina będzie to powrót po nieznacznej przegranej punktowej z Giennadijem Gołowkinem (37-0, 33 KO). Daniel przekonuje, że on w tym pojedynku nie ucierpiał, natomiast Kazachowi marcowa walka zabrała dużo zdrowia, co - zdaniem pięściarza z Brooklynu, wkrótce wyjdzie.
WBSS: EUBANK JR ZGODZI SIĘ NA WALKĘ WYJAZDOWĄ?

Chris Eubank Jr (25-1, 19 KO) - jeden z głównych faworytów do tryumfu w turnieju World Boxing Super Series w limicie kategorii super średniej, w ćwierćfinale tego projektu skrzyżuje rękawice z Avni Yildirimem (16-0, 10 KO). Syn legendarnego mistrza lat 90. jest tak pewny swego, że wyraża zgodę na walkę wyjazdową.