McGREGOR: MALIGNAGGI DOSTAŁ ŁUPNIA NA SPARINGU

Conor McGregor twierdzi, że górował na sparingach nad byłym bokserskim mistrzem dwóch kategorii wagowych Paulem Malignaggim, który w złych stosunkach rozstał się w tym tygodniu z mistrzem UFC i jego sztabem.

Malignaggi jest zły, że w sieci opublikowano zdjęcia ze sparingu, które ukazują go w niekorzystnym świetle. Sytuacja prezentuje się na nich tak, jak gdyby Irlandczyk obijał go w ringu, co według "Magika" nie miało miejsca. Amerykanin zaapelował do obozu McGregora, aby upublicznił nagranie z całego 12-rundowego sparingu, które nie zostało poddane edycji, tak by prawda wyszła na jaw.

Emerytowany już pięściarz stwierdził ponadto, że był lepszy na ostatnim sparingu - tym, z którego pochodzą zdjęcia - mimo że przystąpił do niego wkrótce po męczącej podróży samolotowej.

Zupełnie inny obraz sytuacji rysuje McGregor.

- Został tutaj przez jakiś czas, należy się za to szacunek, ale na tym koniec. Przyleciał i dostał łupnia. Tyle - powiedział w drugim odcinku programu "All Access", który przed jego walką z Floydem Mayweatherem Jr (49-0, 26 KO) emituje za oceanem telewizja Showtime.

Walka Mayweather-McGregor odbędzie się 26 sierpnia w hali T-Mobile Arena w Las Vegas.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 05-08-2017 13:38:17 Malignaggi do konca zycia bedzie teraz plakal "opublikujcie caly sparing" a McGregor do konca zycia bedzie sie smial mowiac ze sprawil mu lanie......


 Autor komentarza: Luton
Data: 05-08-2017 14:02:11 
Ładnie wykorzystali Magica hehe po to go tam ściagneli. Wiedzieli że nie ma ciosu. Ze sparingu zrobili młócke w której i tak magic prawdopodobnie był lepszy, ale McGregor miał swoje momenty i to wystarczyo aby zrobić kilka fotek i udostepnić.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.