WBSS: EUBANK JR ZGODZI SIĘ NA WALKĘ WYJAZDOWĄ?

Chris Eubank Jr (25-1, 19 KO) - jeden z głównych faworytów do tryumfu w turnieju World Boxing Super Series w limicie kategorii super średniej, w ćwierćfinale tego projektu skrzyżuje rękawice z Avni Yildirimem (16-0, 10 KO). Syn legendarnego mistrza lat 90. jest tak pewny swego, że wyraża zgodę na walkę wyjazdową.

Niepokonany Turek swoją karierę prowadzi przede wszystkim w Niemczech i prawdopodobnie właśnie tam odbędzie się potyczka. Negocjacje dobiegają końca, a Anglik ostro trenuje w gymie Floyda Mayweathera Jr (49-0, 26 KO). - To ostatnie przygotowania Floyda, po tej walce kończy karierę, chciałem więc koniecznie w tym uczestniczyć. Pozostanę tu do początku września - mówi Eubank Jr.

Przy okazji Anglik potwierdził, że jest gotów na wyjazd na teren Yildirima, by tam bronić pasa IBO oraz rywalizować o półfinał WBSS.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 06-08-2017 11:33:07 
gość przyznam jest niezły ma jaja ma szanse daleko zajść w tym finale to nie mieczak jak syn Julio Cesara Chavez Jr ale jest strasznym pozerem , brak szacunku do przeciwników podczas walki prubuję naśladować Ojca czy Roya ale ale do klasy ojca brakuję mi dużo co pkazała co prawda nieznacznie ae przegrana walka z Sandersem.
Prędzej czy później z swoim otwartym stylem doigra się i jak zawalczy z panczerem jka np Gołowkin się tak jak kiedyś Wielki Roy wyląduje na dskach lub dostanie ko lub tko
 Autor komentarza: Zwykly
Data: 07-08-2017 11:45:12 
Vitalij71 Od walki z Saundersem to Eubank Jr zrobil progres ze jest jednym z najlepszych zawodnikow na swiecie teraz. W dodatku w kazdej z 12 rund moze przeprowadzac huraganowe ataki kiedy tylko zechce. Eubank JR to fizyczny fenomen. W dodatku ladnie boksuje dzis ogralby i zbil Saundersa do zera, podobnie stalo by sie z De Gealem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.