MILLER: WALKA Z KOWNACKIM? TYLKO ZA WIELKIE PIENIĄDZE!

Redakcja, Boxingtalk

2017-08-05

Nie jest żadną tajemnicą, że Jarrell Miller (19-0-1, 17 KO) i nasz Adam Kownacki (16-0, 13 KO) to dobrzy kumple. Obaj ostatnio ostro poszli w górę, czy więc jest możliwe, by kiedykolwiek stanęli naprzeciw siebie? Zapytano o to 135-kilogramowego Amerykanina.

Miller 29 lipca pokonał przed czasem niedawnego pretendenta do pasa WBC, Geralda Washingtona. Z kolei Adam dwa tygodnie wcześniej zastopował w czwartej rundzie Artura Szpilkę. Jarrell ma wystąpić 4 listopada w hali Barclays Center na Brooklynie, gdzie poprzedzi walkę mistrza WBC Deontaya Wildera (38-0, 37 KO). Adam również chętnie wystąpiłby przed swoimi kibicami na Brooklynie, bo tam czuje się chyba najlepiej. A co by było, gdyby padła propozycja walki pomiędzy kumplami, którzy regularnie pomagali sobie podczas różnych przygotowań i sparowali z sobą za darmo, tak po przyjacielsku?

- Nie ma mowy, to się nigdy nie zdarzy, no chyba, że pieniądze byłyby naprawdę jakieś wielkie - nie ukrywa Miller. Zdradził też tajemnicę sukcesu jego i Adama. Otóż okazuje się, że obaj boksowali... w tym samym ochraniaczu na "cohones".

ADAM KOWNACKI: SERWIS SPECJALNY >>>

- Kownacki to mój człowiek. Niedawno zepsuł mi się ochraniacz na podbrzusze. Poprosiłem Adama, żeby pożyczył mi swój. To był ten sam, w którym on pokonał Szpilkę. Pożyczył mi, a ja w nim pobiłem Washingtona. Do walki między nami więc raczej na pewno nie dojdzie - dodał Miller.